Здравейте, интересува ме как може да сложа реклами от адсенс (става въпрос за връзка)

vlado520bmw

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
хардкор.JPG Здравейте, интересува ме как може да сложа реклами от адсенс (става въпрос за връзка) там където съм показал на картинката. Пробвах на WP, но не можах. Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете. Мерси предварително.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Готово! Няма нужда от помощ вече. :)
 
Последно редактирано:
От: Здравейте, интересува ме как може да сложа реклами от адсенс (става въпрос за връ

Все пак, нали е форум за да си помагаме!
Не е ли редно да обясниш как се слага, за да няма подобни теми от други потребители :)
Поздрави
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Готово! Няма нужда от помощ вече. :)
Я сподели. В някой файл от едитора е, но или е header.php или front_page.php? Между някой друг <div>. :)

Само пастни мястото с код, без да слагаш кога на адсенса. Мерси, защото ще го имаме пак този въпрос, обеден съм. Стана модерно да се слагат там рекламки и да изглежда като малко меню. :)
 
От: Здравейте, интересува ме как може да сложа реклами от адсенс (става въпрос за връ

На мене може ли едно линкче към темата, че нещо не я намирам ? И с тези разположения , какво ти е CTR-то.
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Я сподели. В някой файл от едитора е, но или е header.php или front_page.php? Между някой друг <div>. :)

Само пастни мястото с код, без да слагаш кога на адсенса. Мерси, защото ще го имаме пак този въпрос, обеден съм. Стана модерно да се слагат там рекламки и да изглежда като малко меню. :)


То че е модерно, модерно е, ама и темите за невинни баннати от адсенс и те са доста модерни напоследък:). Това е 100%-во нарушение на добрите практики и възможност за тях да те наритат когато поискат.

Ето какво казва бат гошо по въпроса:

Google каза:
На издателите не е разрешено да насърчават по никакъв начин потребителите да кликват върху рекламите от Google. Това включва вграждане на рекламите по начин, по който могат да бъдат объркани с останалото съдържание на уебсайта като връзки за менюта, навигация или изтегляне.
 
Последно редактирано:
От: Здравейте, интересува ме как може да сложа реклами от адсенс (става въпрос за връ

Още повече, че конкуренцията не спи и веднага може да направи рипорт до Гугъл и "да те наритат" - както каза biaaro
 

Горе