Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Green Bars

Well-Known Member
Преди 15-тина минути се усети земетресение, 5.7 по рихтер в Егейско Море.

И сега повечето медийни сайтове дадоха фира. Също и сайта на европейският център за следене на земетресенията :)
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Очакваше се,от една седмица няма Chemtrails....
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Само да кажа, че промениха данните - 6.5 По рихтер близо до остров Тасос.
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Хах и аз се чудя какво става. Усетих, че блока се клати и си мисля, че ми се струва и викам си да вляза да прочета имало ли е нещо и то нито един сайт за новини не работи.
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Някой от Южна България има ли? В София се усети, дано там да е минало без щети.
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Моя сайт вече е с почти 3000 онлайн. Мисля да пирувам днеска :lol:

^_^
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Падна 1 земетресение, и направо им паднаха сайтовете :lol:
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

А днес трябваше да съм на Халкидики и вчера в последния момент се отказах да тръгна :)

Гледам земетреенията са доста плитки, на 2км дълбочина в морето, което е предпоставка за цунами. Дано да няма такова!
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Пак съм го проспал :cry:
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Бяхме на хижа Алеко с малкия, нищо не се усети. Жена ми в центъра на София и тя нищо не е усетила. От друга страна се развъняха роднини, че по телевизията казали за земетресение в София имало жертви, срутвания... апокалипсис.
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

По-смешното е че сайтовете на Дневник, Блитз, Нюз.бг и други ги нямаше никакви :)
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Аз го усетих доста здраво. И понеже няколкопдни предиптова страдах от световъртеж си помислих че пак ми става лошо, но полилея играеше и се евакуирах на бързо.
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Аз здраво го усетих!
На 11 етаж в София клатеше та мамата с джасаше. мани-мани. По едно време си мислех дали да не бягам, ама като се замислих, че ако тръгне сградата да пада и да бягам все тая, та си останах. Иначе доста разклати и освен това беше и доста дълго като времетраене.
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Спах си блаженно и ме събуди гадта мръсна. Тресна, усети се, ама доста по-слабо от пернишкото.
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Аз не мога да се похваля нищо, усетих го яко и се панирах 3 пъти повече от пернишкото. 190 на 120 кръвно, блокира ми устата, лекари, лекарства и чудеса ей така ми мина деня днес :)

Сега обаче много се радвам, че съм жив и ми е весело, доколкото това е възможно.
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

И на мен ми се стори доста силно. Даже си мислех да пратя съобщение да ме локализират по IP-то, ако нещо се срути сградата, за да ми открият тленните останки.
 
От: Земетресение и как започнаха да падат сайтовете на медиите :)

Спах си блаженно и ме събуди гадта мръсна. Тресна, усети се, ама доста по-слабо от пернишкото.

Проспах го това , да не кажа,че са били 2 :( Обаче тук (в Перник) яко паника и след днешното. Мобилните телефони бяха аут за около 2 часа :confused:
 

Горе