Зов за помощ за Вероника Здравкова!

nikitka

Member
Здравейте колеги,
предварително се извинявам, ако сметнете, че темата изобщо не е за тук, но въпроса е наистина е спешен и дори на живот и смърт. Става дума за детето на моя близка, която има сериозен здравословен проблем и аз се опитвам да и помогна. Става дума за Вероника Здравкова 18 годишно момиченце, на която след остра вирусна инфекция се увреждат и двата бъбрека. Сега детето е с диагноза Хронична Бъбречна Недостатъчност в терминален стадий от м. ноември 2012 год. В момента е на перитонеална диализа.
Обръщам се с молба към всички, които имат възможност, за да помогнем заедно да се установи каква е причината бъбреците й да откажат да функционират, както и да й се направи трансплантация в Университетска Клиника в гр. Кьолн, Германия.
Всеки, който иска да помогне, може да се обади на телефон 0887 851 865.
Може да се свържете и със семейството на Вероника - на адрес: гр. Стара Загора
Бул. "Патриарх Евтимий" 93 вх.0 ет.4 ап.13, тел: 0898 540 254
Дарителска сметка на Вероника Людмилова Здравкова в ОББ е: BG80UBBS80021068298230

Цената на лечението и трансплантацията е около 60 000 EU, засега не е известно колко ще покрие нашата Здравна каса /между два рамкови договора/, затова Ви молим да откликнете на молбата! Нека проявим малко човещина и помогнем на едно дете да продължи да живее.

Благодарим ви Ви!

Още допълнителна информация ще откриете на:
Вероника Здравкова: Хронична бъбречна недостатъчност : Зов за помощ
 
Последно редактирано:
От: Зов за помощ за Вероника Здравкова!

Съвет:
Преди търсиш помощ не използвай послания като "Зов за помощ" HelpIvan" "Да помогнем на" Хората като ги видят и бягат :(
Опитай с "Подай ръка" или нещо по така инъче бягат като попарени.
 
От: Зов за помощ за Вероника Здравкова!

Съвет:
Преди търсиш помощ не използвай послания като "Зов за помощ" HelpIvan" "Да помогнем на" Хората като ги видят и бягат :(
Опитай с "Подай ръка" или нещо по така инъче бягат като попарени.

Благодаря ви много за съвета. Никога не ми се е налагало и просто наистина не знаех как да се обърна. Ще го имам в предвид, макар че сега не мога да променя май заглавието.
 

Горе