Игрален скрипт (website).

Soul_93

Banned
Рейтинг - 77.8%
7   2   0
Продава се скрипт наподобяващ sofiawars, bitefight, gladiatus и etc. Скрипта като цяло е с много по различна идея и повече функции. Демо ще получат офертите само който ме заинтригуват.

Поздрави.
 
От: Игрален скрипт (website).

Как ще ти дам оферта, като не съм виждал демо на сайта ?
 
От: Игрален скрипт (website).

Как ще ти дам оферта, като не съм виждал демо на сайта ?

+1

Как да предложа пари за нещо което не съм видял даже.
+ това никаква информация

Звучи малко като: Продавам кола, ама снимка ще ви покажа като ми предложите над ХХХХлв, А пък за забележки състояние и екстри няма да говорим.

И за да не е просто спам, предлагам 1лв на основание дадената информация.
 
От: Игрален скрипт (website).

Аз давам 2 лева......
 
От: Игрален скрипт (website).

Бас слагам ,че ще се опита да шитне някой нулнат скрипт
ама аре и от мен 5 лева
 
От: Игрален скрипт (website).

Автора на темата до колкото го знам от форумите е доказано момче.. Чудя се защо офертата му изглежда така несериозно! :confused:


До колкото го познавам е нещо за повече пари,но давам 100 лв и искам да видя демо :)
 
От: Игрален скрипт (website).

Автора на темата до колкото го знам от форумите е доказано момче.. Чудя се защо офертата му изглежда така несериозно!

Против човека никой не говори в случая, аз също.
Но наистина темата е напълно несериозна.

За подобна продажба се иска доста информация.
 
От: Игрален скрипт (website).

Не е публикувано демо защото има доста хейтъри който накратко правят мизерии, а и също ми е на локалният хост и имам доста информация която не искам да губя по каквито и да било причини. Също се пазим и от копи райтъри ;) Скрипта не е "нул" както казва @uphero а е чисто авторски, няма я качена никъде, до няколко дни избрани потребители ще получат скрийншотове защото в момента не съм на моята машина. Ориентировъчна цена няма да давам, искам и от друга страна да видя един българин колко оценява труда на хората (или в случая моят труд).

Поздрави.
 
Последно редактирано:
От: Игрален скрипт (website).

Не е публикувано демо защото има доста хейтъри който накратко правят мизерии, а и също ми е на локалният хост и имам доста информация която не искам да губя по каквито и да било причини. Също се пазим и от копи райтъри ;) Скрипта не е "нул" както казва @uphero а е чисто авторски, няма я качена никъде, до няколко дни избрани потребители ще получат скрийншотове защото в момента не съм на моята машина. Ориентировъчна цена няма да давам, искам и от друга страна да видя един българин колко оценява труда на хората (или в случая моят труд).

Поздрави.

Въобще не го продавай, ще вземе някой да ти копира сайта. Радвай му се само ти и избрани от теб хора, не искаме сайта да попада на "копи райтъри" :)
 
От: Игрален скрипт (website).

Метни едно демо, ще се радвам на няколко скрийна, мерси :)
 
От: Игрален скрипт (website).

.........., а и също ми е на локалният хост и имам доста информация която не искам да губя по каквито и да било причини. Също се пазим и от копи райтъри ;) .........

Какъв хостинг ти е необходим за демо ? А по отношение на защитата на интелектуалната собственост, би било хубаво да видим,че играта не копира някоя друга като геймплей ......

Интересувам се от подобна инвестиция, но трудно бих могъл да ти предложа цена без да видя все пак какво предлагаш, доколко е разработена играта ,ще има ли нужда от доработка, ти ангажираш ли се с поддпъжка , на каква цена и т.н ?

Помисли за идеята да направиш някакво демо/ презентация и ако всичко е Ок, да се срещнем за да обсъдим финансовите параметри.

За контакт : ЛС, не ми дава да постна мейл,защото съм нов във форума.

Поздрави,
Йорданов
 

Горе