Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 9.8%
  • Възраждане

    Votes: 18 29.5%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 4.9%
  • НДСВ

    Votes: 1 1.6%
  • ПП-ДБ

    Votes: 17 27.9%
  • ДПС

    Votes: 1 1.6%
  • Левицата!

    Votes: 3 4.9%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 3 4.9%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 14.8%

  • Общо гласове
    61
1366x768-4-2.jpg
 
Аз съм за частния фалит !
Не съм заглеждал за какво се борят - просто бях впечатлен как изглеждат 2-те дами.

... особено Мая
 
Не съм заглеждал за какво се борят - просто бях впечатлен как изглеждат 2-те дами.

... особено Мая
Нямаш вкус. Мая е класа. Я коментирай жълтопаветните, там ако има някой който наистина ме кефи е Христо Иванов, мислител, оратор и философ си пада.
Искам да чуя мнение от човек, който междуушието му не е ветрова магистрала. в случая ти.
 
Нямаш вкус. Мая е класа. Я коментирай жълтопаветните, там ако има някой който наистина ме кефи е Христо Иванов, мислител, оратор и философ си пада.
Искам да чуя мнение от човек, който междуушието му не е ветрова магистрала. в случая ти.

Мерси, мерси.
Ето и мнението ми:

Мая и Христо е най-добре да се натъпчат в бидон, да се уплътнят празнините с фойрверки, после бидонят да се запали и да се търкулне по нанадолнището дето води към Сараите (на Росенец).

Ваня е ок.
 
Мерси, мерси.
Ето и мнението ми:

Мая и Христо е най-добре да се натъпчат в бидон, да се уплътнят празнините с фойрверки, после бидонят да се запали и да се търкулне по нанадолнището дето води към Сараите (на Росенец).

Ваня е ок.

Благодаря и аз, няма защо чак толкова мерси, между ушите ти има нерви. Ваня е по-млада, по атрактивна, не отричам че е класа, просто е по-млада от Мая, според мен бяха добро парти, но хората не ги разпознават явно, а и то кой вече гласува, даже такъв социално ангажиран човек като мен не гласува. По стечение на обстоятелства де.
Пак ще го кажа, докато не ударим 5%, дъното, няма да има просперитет. Първо трябва да вкусим истинското дъно, за да изплуваме.
 
 

Горе