Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Мария Габриел? Тя е поредния политик без нито един работен ден извън политиката. Поредната експертка на ГЕРП доказала се на легло или под маса. Да знае много езици, но как ги практикува ми е въпроса. Не знам хора, лично аз не съм обнадежден за тази дама! Не казвам, че Денков е по-добър но поне има някакъв стаж извън политиката. Докато тази е поредната "магарица" която предлага Б.Б. Ако някой от вас е харесвал Плевнелиев като президент, тази ще е даже и по-послушна. Дано не съм прав!1942150654.jpg
 
А, ти сериозно ли имаш съмнения?

Самият факт, че е ''еврокомисар'', каквото и да значи тази безполезна титла, говори красноречиво, че цел на съществуването ѝ не е да бъде полезна (дори на себе си), а да бъде слуга на гнусни клептократи като тиквун и Урсула Девил.

Не знам колко е многоезична - за мен изразът не е синоним на полиглот, а на паразит с много езици, който лиже на правилните места. ;)
 
А, ти сериозно ли имаш съмнения?

Самият факт, че е ''еврокомисар'', каквото и да значи тази безполезна титла, говори красноречиво, че цел на съществуването ѝ не е да бъде полезна (дори на себе си), а да бъде слуга на гнусни клептократи като тиквун и Урсула Девил.

Не знам колко е многоезична - за мен изразът не е синоним на полиглот, а на паразит с много езици, който лиже на правилните места. ;)
В интерес на истината, Урсула Фон дер Лайнер(Девил) поне я дават по телевизията, а тази само знаем, че е еврокомисар. Че лиже, е ясно ;)
Но дали може да се справи с държавица като България? Или и е къс езика...?
 
Но дали може да се справи с държавица като България?
Всеки може, защото ключовите решения се вземат от друг (от третия секретар на портиера в едно ''партньорско'' посолство) - въпросните твари само ''усвояват'' и изпълняват.

Относно стажа извън политиката: Станишко започна първия работен ден в живота си като премиер на България. А, глей къде е сега... ехей, иди го стигни. Колкото по-малко личностни и професионални качества, толкова по-добър старт в политиката.
 
А, ти сериозно ли имаш съмнения?

Самият факт, че е ''еврокомисар'', каквото и да значи тази безполезна титла, говори красноречиво, че цел на съществуването ѝ не е да бъде полезна (дори на себе си), а да бъде слуга на гнусни клептократи като тиквун и Урсула Девил.

Не знам колко е многоезична - за мен изразът не е синоним на полиглот, а на паразит с много езици, който лиже на правилните места. ;)
Всъщност длъжността предполага съвсем други функции. За жалост не сме чували за нейните дела с причина, просто няма такива или да е имало, те не са заслужавали вниманието на обществото, по една проста причина - нищо не е свършено за това общество. И сигурно не е тайна за никой, че тези длъжности взимат не малки месечни възнаграждения, които познайте кой плаща. От всичко покварени политически стари мутри с доста никакъв опит и слаби умения, явно въпросната фигура е плеснала и съответно вече предложена.

Няма какво да негодуваме, все пак това е само една кандидатура, която явно за тази партия е най-печелившата стратегия. Партията ГЕРБ последно време все по-малко полезни ходове има.
 
Колкото заспалата Фандъкова оправи София. Буквално ме е гнус като ходя там, фъшкиите са повече от селски обор, и ако настъпя някоя и после отида в офис и става мега излагация. Няма изчистване туй нещо, евтини обувки направо ги хвърлям зарад такова, имах си резервен чифт на работното място.
Боко си избира послушни мисирки, с идеята да го гледат в очите и да не мислят.
 
Всеки може, защото ключовите решения се вземат от друг (от третия секретар на портиера в едно ''партньорско'' посолство) - въпросните твари само ''усвояват'' и изпълняват.

Относно стажа извън политиката: Станишко започна първия работен ден в живота си като премиер на България. А, глей къде е сега... ехей, иди го стигни. Колкото по-малко личностни и професионални качества, толкова по-добър старт в политиката.
И въпреки това все някой трябва да дойде и да поеме кУрмилото на властта у нас. Защото не може до безкрай да сме без парламент и със служебно правителство. А ние обикновените люде, като не можем да си направим партия и да поемем управлението, ще ни управляват разни стажанти!
 
И въпреки това все някой трябва да дойде и да поеме кУрмилото на властта у нас.
кУрмилото е поето отдавна - малко след края на ВСВ. Само се сменят кормчиите периодично, за да не доскучава.

Излизайки от комунизма, влязохме в първичния феодализъм, откъдето днес излизаме, за да влезем стремглаво в нео-либералния фашизъм.

Самостоятелно управление, което е в интерес на страната ни НИКОГА няма да имаме. Донякъде успешни опити прави Турция, но да видим как ще се развият опитите през уикенда. ;)
 
кУрмилото е поето отдавна - малко след края на ВСВ. Само се сменят кормчиите периодично, за да не доскучава.

Излизайки от комунизма, влязохме в първичния феодализъм, откъдето днес излизаме, за да влезем стремглаво в нео-либералния фашизъм.

Самостоятелно управление, което е в интерес на страната ни НИКОГА няма да имаме. Донякъде успешни опити прави Турция, но да видим как ще се развият опитите през уикенда. ;)
Не знам сигурно имаш право! Но не забравяй че ние българите сме близки до хлебарките! Точно когато сме най слаби и уязвими, заради нас се разпадат империи. В исторически план сме били част от Източната римска империя, тя я няма вече! Били сме част от Османската империя, по която точи лиги Ердоган, но и нея я няма вече! Бяхме част от Източния блог начело с комунистически СССР - тъжно ми е да ти кажа че и той вече е в кошчето! А, България е част от поредните два блока ЕС и НАТО, горко им!
 
Служебният министър на правосъдието се срещнал днес с новия сащ-ски посланик, за да получи нови инструкции. Обсъдени са ключови за управлението на страната ни институции - главния прокурор, КПКОНПИ и други глупости.

Нормалният човек не може да не си зададе въпрос: какво му влиза в работата на посланика нашата съдебна система???????

Ние вилает на щатите ли сме? Защо всяка изява на Митрофанова се обявява за намеса във вътрешните ни работи, без да е такава, а някакво сополство (грешката е умишлена) се разпорежда като у дома си на родна територия?

Тва не ви ли дразни, бе хора? Мен направо ме вади от обувките. Руснаците не са си позволявали подобна наглост по времето на соца, а тогава уж бяхме официално на тяхно подчинение.
 
Служебният министър на правосъдието се срещнал днес с новия сащ-ски посланик, за да получи нови инструкции. Обсъдени са ключови за управлението на страната ни институции - главния прокурор, КПКОНПИ и други глупости.

Нормалният човек не може да не си зададе въпрос: какво му влиза в работата на посланика нашата съдебна система???????

Ние вилает на щатите ли сме? Защо всяка изява на Митрофанова се обявява за намеса във вътрешните ни работи, без да е такава, а някакво сополство (грешката е умишлена) се разпорежда като у дома си на родна територия?

Тва не ви ли дразни, бе хора? Мен направо ме вади от обувките. Руснаците не са си позволявали подобна наглост по времето на соца, а тогава уж бяхме официално на тяхно подчинение.
Кво ти пука, нали сме евроатлантици :)
 
Тва не ви ли дразни, бе хора? Мен направо ме вади от обувките. Руснаците не са си позволявали подобна наглост по времето на соца, а тогава уж бяхме официално на тяхно подчинение.
Дразни ме, ама по соца беше 100 пъти по-брутално. Пращахме войски у Прага, да им попречим да се отърват от ботуша на Москва.
Като има чантажийки да гласуват все за Боко, след 30-тина години ще си ни прибере някой комшия, с по-смислено управление. И пак ще станем гяури и раЯ.
 
Пращахме войски у Прага, да им попречим да се отърват от ботуша на Москва.
Е, скоро ще пращаме в Усрайна, не за да им попречим, а да им помогнем тоя път да постигнат въпросния ефект. По-демократично е някак, когато заповедите идват от ''свободния'' свят, нищо, че действията са същите. ;)
 
М/у другото не знам дали е за точно този топик, но замунда са изгубили на първа инстанция делото (даже не знаех, че има такова), ще видим, но отдавна сякаш е ясно, че е въпрос на време и ние отново се озоваваме с тази ситуация, че ни се прилагат "демократичните" мерки предимно, да не кажа само в рестриктивно направление.
 
М/у другото не знам дали е за точно този топик, но замунда са изгубили на първа инстанция делото (даже не знаех, че има такова), ще видим, но отдавна сякаш е ясно, че е въпрос на време и ние отново се озоваваме с тази ситуация, че ни се прилагат "демократичните" мерки предимно, да не кажа само в рестриктивно направление.
Има тема, тамън 3:




През годините я свалят постоянно, ама нещо не им се получава. :D
 
5888999-.jpg
 
Служебният министър на правосъдието се срещнал днес с новия сащ-ски посланик, за да получи нови инструкции.
Крум Зарков и той ли е роб на САЩ, аххаха, не мога, най-гнусното комунистче. Иначе, голем шок да се срещнеш с новоназначен посланик, веднага инструкции ала бала.

 
Крум Зарков и той ли е роб на САЩ,
Защо да не е??? Цялата държава е превзета и управлявана от умиращия хегемон и ако на някого това не е ясно, може би няма място в разговорите на големите. ;)

Да, Радев също е кадър на сащ, но той поне се опитва да лавира. Най-малкото не е чак толкова озверЕл майкопродавец като ония плужеци.
 
Защо да не е??? Цялата държава е превзета и управлявана от умиращия хегемон и ако на някого това не е ясно, може би няма място в разговорите на големите. ;)

Да, Радев също е кадър на сащ, но той поне се опитва да лавира. Най-малкото не е чак толкова озверЕл майкопродавец като ония плужеци.
Ей, развесели ме. Цялата държава била управлявана от САЩ ма от 2 години не мой ги кандардисат да направят правителство ами за тва време вдигнаха електората на Израждане до 3-та сила. Или и те са слуги на САЩ?
 

Горе