Избор между две визии

kpetrov

Well-Known Member
Имам нужда от чуждо мнение, коя от двете подредби ви се вижда по-интуитивна, по-приветлива, приемлива, практична и т.н.
ТАЗИ ИЛИ ТАЗИ
 
Лично според мен втората е по-практична от гледна точка на потребителите, само че и двете зареждат доста бавно, трябва да фикснеш този проблем :) Но на мен втората ми харесва повече, виж и други мнения все пак и прецени.

Ако имаш нужда от партньорство по проекта от гледна точка на всякакъв вид онлайн реклама или съвети за развитието на сайта, може да пишеш. Поздрави!
 
Лично според мен втората е по-практична от гледна точка на потребителите, само че и двете зареждат доста бавно, трябва да фикснеш този проблем :) Но на мен втората ми харесва повече, виж и други мнения все пак и прецени.

Ако имаш нужда от партньорство по проекта от гледна точка на всякакъв вид онлайн реклама или съвети за развитието на сайта, може да пишеш. Поздрави!
Първият е на безплатен хост, той си е бавен. Ама и втория е един такъв рандом, с до 2-3 сек разлики в зареждането и не знам от хоста ли е от сайта ли е.
Вторият е хостнат към Arvixe.
Как мога да разбера от какво е, има ли някакви онлайн инструменти, които да ми дадат някакви отговори.

Всъщност направих един тест, оказва се че пейджа е почти 5 мб, което май хич не е добре.
 
Ами със сигурност не е добре :Д Оптимизирай снимките, доста са големи, това показва и Гугъл спийд теста, не, че той има особено влияние, но все пак. Хоста също може да оказва голяма роля, използвай читав за такива проекти, ако се развие много и трафикът скочи, да не се срине...
 
Ами със сигурност не е добре :Д Оптимизирай снимките, доста са големи, това показва и Гугъл спийд теста, не, че той има особено влияние, но все пак. Хоста също може да оказва голяма роля, използвай читав за такива проекти, ако се развие много и трафикът скочи, да не се срине...
Като погледнах насам-натам, май основният проблем е от хоста.
Тук http://www.woodstitch.com/fastest-web-hosting.php пише, че Arvixe,иналата година е бил в челото, но 2016-та се е сринал към дъното.
Speed теста на заглавната страница ми е 5-6 секунди, а дашборда зарежда за 3-4, заглавният сайт на арвиксе също. Оптимизация може, но при положение, че губя около 3 сек заради хоста...
 
Втората е по-добра. Първата е много претрупана за мен и ме разконцентрира, не знам къде да гледам и нищо не виждам в крайна сметка.
И нещо друго, което се отнася за двете, в дясно Популярни където има, махни социалните бутони. Много елементи се натрупват, а и никой няма да сподели нещо преди да го отворил поне. В краен случай ако държиш на тях, поне да ги има само веднъж и да е само едно число (общия брой споделяния, както е там със гледанията и коментарите).
 

Горе