Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работещ сайт

От: От: От: От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по ра

Явно да.. 50/50 а накрая те адва "Автор" от къде да знам че няма да напиша 10 статии и да ме изтрие.. ;)

Затова се работи с хора на които можеш да се довериш, тук във форума си има
едно нещо за търговията.
това репутацията не я гледайте мнОго тук се раздава на КИЛОГРАМ, НА ПОЛИТИЧЕСКА ОСНОВА и на лични симпатии.

Това за търговията какво беше, също го гледайте, защото 80% си дават репутацийка за 2 лева в пейпал или за статия от 3 лева и нещо от сорта.
Гледате сериозен потребител с хубава репутация в търговския отдел, красив, интелигентен и надарен / като мен /!

Защо примерно мислиш че не ти отговорих за почистването на сайтовете... мъча се като изруд сам да ги чистя, но като не те познавам, няма ти вяра, как ще ти да ми бръкнеш в гащичките нали :)
 
От: От: От: От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по ра

Явно да.. 50/50 а накрая те адва "Автор" от къде да знам че няма да напиша 10 статии и да ме изтрие.. ;)
А ти като админ ли очакваше да те добавя?!? Нито те знам нито нищо. Аз ако търсех хора да ми напишат 10 статии и да ги изтрия щях да го добавя като условие.
 
От: От: От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работе

Тц, тц, тц, все на теб ли ти се случва, мнооо кофти, замисли се!
По горе съм го написал - който може да върши тази работа не би работил с друг човек а ще си стегне задника и сам ще си работи
 
От: От: От: От: От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа п

А ти като админ ли очакваше да те добавя?!? Нито те знам нито нищо. Аз ако търсех хора да ми напишат 10 статии и да ги изтрия щях да го добавя като условие.

Ми в такъв случаи колега ... няма вариант да стане - освен с човек с който се познавате и си имате доверие ;)
Тъй както аз имам съмнения спрямо теб, така и ти спрямо мен или всеки потребител който не познаваш ;)
 
От: От: От: От: От: От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна рабо

Ми в такъв случаи колега ... няма вариант да стане - освен с човек с който се познавате и си имате доверие ;)
Тъй както аз имам съмнения спрямо теб, така и ти спрямо мен или всеки потребител който не познаваш ;)
И затова ли нищо не направи?!?
Значи добавил съм те като автор, нормално кой си ти? откъде си? колко ти е акъла? Влез напиши 5 статии, покажи че си сериозен тогава може да имаш някакви претенции. А не да стоиш и да не правиш нищо и да чакаш, че и да сърдиш.
 

Горе