Изисквания за помещение за преработване на плодове?

floria.petrova

New Member
Здравейте, от няколко дни издирвам информация за това какво е необходимо като изисквания и документация за регистриране на обект за сушене на плодове и последваша онлайн търговия, както и може ли помещението да е сутерен, а партерната част на помещението да се използва за друга дейност? Изгубих се в наредби, регламенти и т.н., не намирам необходимата инфорамация.
 
Само мъчите момето.. нали не мислите, че нещата стават с вълшебната пръчица :)
Тя са трее пак да рови из наредби и да синтезира матриала така, че да е удобен и разбираем..., което ако не беше пуст цар Мързел, моеше всеки да й спести ;)
 
Само мъчите момето.. нали не мислите, че нещата стават с вълшебната пръчица :)
Тя са трее пак да рови из наредби и да синтезира матриала така, че да е удобен и разбираем..., което ако не беше пуст цар Мързел, моеше всеки да й спести ;)
Много Ви благодаря за загрижеността :), но отдавна не съм "моме" за съжаление и не се "мъча" да ровя е нормативни документи, а ги познавам в детайли, защото повече от 10 години развивам бизнес (01.10.2023г.), а преди това съм работила в БАБХ. Работата ми доставя удоволствие, но през последните месеци имах много поръчки и нямах време да влизам и проверявам за съобщения тук. Ще се постаря да изготвя няколко информационни статии, като едната ще е за сушени плодове. Пожелавам на всички празнуващи весел Великден, здраве и сбъднати мечти.
 
Последно редактирано:

Горе