Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Изкарвате ли се 1700 лв. чрез сайтове?

  • Да

    Votes: 17 24.6%
  • Не

    Votes: 52 75.4%

  • Общо гласове
    69
Статус
Not open for further replies.
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Интересно е всичко това, подрепям поста на voic4e. И аз съм надъхан ама за около 3 месеца аматьорска работа не мога да надхвърля 100$. Макар печалбите ми да се покачват с всеки изминал месец. започвах от 14$ за 1-вия, 40$ за 2-рия, 70$ за третия ..... Сега се надявам тази линия на възход да продължи и 4-тия месец да изкарам 80$ . Всичко това е от адсенс и то от българия, ако имах умение бих се насочил в англоезичните сайтове , но уви .... имам слаб, слаб английски. Моля споделете как работи при вас системата, особено ми е интересно с адсенс, защото това е най-лесния за мен начин поне на този етап.
 
От: От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Интересно е всичко това, подрепям поста на voic4e. И аз съм надъхан ама за около 3 месеца аматьорска работа не мога да надхвърля 100$. Макар печалбите ми да се покачват с всеки изминал месец. започвах от 14$ за 1-вия, 40$ за 2-рия, 70$ за третия ..... Сега се надявам тази линия на възход да продължи и 4-тия месец да изкарам 80$ . Всичко това е от адсенс и то от българия, ако имах умение бих се насочил в англоезичните сайтове , но уви .... имам слаб, слаб английски. Моля споделете как работи при вас системата, особено ми е интересно с адсенс, защото това е най-лесния за мен начин поне на този етап.

Явно успях да постигна целта си - темата да е кантар между вижданията на работниците и тези на бизнесмените :) До колкото виждам от постовете - везната се накланя в полза на бизнесмените :)
 
А това че незнаете англииски е само причина да го научите няма да ви навреди. Блинки също не беше добре с анлииският някога но изкара 4 нива... и в монента е по добър от мен... не става бързо но ще стане ако го искате и планирате да се занимавате с това дългосрочно
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Мерси бате за примера. Даже днес един пич от форума ми каза, че се е записал за интензивен курс в ИЧС и започва от понеделник, малко са му вдигнали цената - 400 лева, но на разбивка се пада по 2 лева на час. Има смисъл в това. ;) Силно го препоръчвам на всеки.

Определено има повече бизнес мислещи хора тук, отколкото като работници. Идеята че имат нещо онлайн и им прави някакви доходи (може да не са и големи) говори само по себе си че има друг начин на мислене, иначе щеше да е в някоя кръчма и да изпива поредния баварец.:)

Всеки тук може да изкарва по 1700 намесец с онлайн бизнес, въпроса е колко го иска и гони. Упоритост му е майката - другото само ще дойде. Перфектни житейски примери имате около себе си в ежедневието. Не е нужно да се дават такива. ;)
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Относно бизнес или не. При мен е страст, предполагам някои ме разбират. Не е толкова до самите пари, по скоро виждаш как правиш нещо с желание и то ти носи приходи.Повече от интересно е! А относно развитието за 3 месеца няма как да изкарам 1700 лева , като нямам и опит в тези среди, след още 3 месеца може да изкарвам двойно на сегашните, т.е. по около 200$.
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Всеки тук може да изкарва по 1700 намесец с онлайн бизнес, въпроса е колко го иска и гони. Упоритост му е майката - другото само ще дойде. Перфектни житейски примери имате около себе си в ежедневието. Не е нужно да се дават такива. ;)

Естествено че всеки тука може, нали е форума на най-умните, най-скромните и най-талантливите
 
Re: От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

$3К-4k на месец от 3 основни сайта - другите 20 са сателитки ;)

Можеш изкарваш предполагам че ти е отнело повече от година ? Това със сателитите е екстра нали


Забравих да кажа, че това е само и единствено от адсенс - нямам нито един сайт за дроги, уголемяване на чурки и цици, виагри или разните му темподобни щуротии.

има страшно много ниши в които се правят много хербалките са само една от тях пари някои извадиха и по бързи няколко стотака от уиджет бъкса...

Естествено че всеки тука може, нали е форума на най-умните, най-скромните и най-талантливите

е чак пък ча 1700 лева очаквам да станат трицифрена сума в долари догодина а това си е ентри левел за онлайн маркетинга независимо то нишата :)
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

m i da izkarvash i da ne izkarvash pak se blaskash kat pop trea seo i ko line ;)

Ми бате, няма безплатен обяд. Огледай се около себе си и ще видиш, че всеки работи:
- работникът
- бизнесменът
- депутатът
- крадецът (да натрупаш опит в краденето и да откраднеш нещо си е работа)
- мошеникът (здраво трябва да работи и да мисли, за да успее да прецака някого, да внимава да не го хванат и да не го гръмнат)
- Работят клошарите и просяците - като просят или ровят в кофите за боклук
- Работят необразованите като копаят градини или пасат овце.........

Така че нищо не става без труд, просто защото никой няма да се грижи за някой друг, освен родителите за детето си - докато порастне.


Разликата на материално равнище между всички тези неща е възвръщаемостта на труда ти, а на ментално - различните гледни точки за живота. Всеки си избира как да живее в зависимост от това кое му харесва и кое го устройва. Аз избирам да градя онлайн бизнес, защото така ще градя бизнес за себе си и трудът ми ще се върне при мен. Така той ще работи за мен, като ми създава пари. А ако работя за пари, като градя нечий друг бизнес, парите от трудът ми в крайна сметка ще отиде в джобовете на другите във вид на парите, които ще взема за него.

И още нещо да добавя: не само няма безплатен обяд, но и уесно нема! :) Т.е. граденето на бизнес може да е значително, дори в пъти по-трудно от това да работиш като работник, в крайна сметка важното е какво искаш. И за да изградиш успешен бизнес, който да се задържи много години, е необходима много силна мотивация, много силен тласък. Ето защо повечето хора не се захващат с това или ако се захванат много хора с нещо - най-много да подбият пазара и да свалят качеството, както е с недвижимите имоти и дот ком балона, за които Мастера написа страхотна статия.
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

очаквам да станат трицифрена сума в долари догодина а това си е ентри левел за онлайн маркетинга независимо то нишата :)

точно така
логично е да е ентри левел щом от адсенс могат да се правят трицифрена сума в долари :wink:
 
ами не са много от форума печелим $$$ обаче ни е фън а и сме с преспективи :) защо питаш? общо взето уебмастърите в даунлаина трябва да почнат да изкарват общо между 10 -20 к за да мине форума на $$$$ което им го пожелавам и ще им помагам за да го постигнат :) все пак е повече отколкот ако монетизирахме форума с адсенс изита или продаване на линкове сравнено с това доколкото имам наблюдения върху други бг сайтове... а и от така избраната схема за монетизация всички печелят...

общо взето най не ми е кеф когато някои които чете форума се запише за някоя от тръстет програмите като ни заобиколи не му струва нищо да се запише през нас ама нали сме в бг....

пп Иначе сме фирма която има своите възходи и падения и залагаме предимно на проекти за чужбина :)
 
Последно редактирано от модератор:
общо взето най не ми е кеф когато някои които чете форума се запише за някоя от тръстет програмите като ни заобиколи не му струва нищо да се запише през нас ама нали сме в бг....
Не се прави бате....:) Караш ти едно мазно ферари от реферали, ама се правиш.:) Да, яко тъпо е когато някой го прави този номер. Аз лично съм отказвал на такива хора, които са ме контатвали на лично за да им помагам. Щом са толкова умни да изтрият кукито и да тайпнат URL-то на ново, и чак тогава да се регнат - предполагам могат сами да се оправят и завбъдеще. Нищо лично, още тук го казвам. ;)

А по темата, за да не се отклоняваме - > Правенето на пари онлайн е не само занаят, но и изкуство. Представете си колко по-развид начин на мислене има всеки тук във форума. Това да правиш пасивен доход колкото едно малко магазинче във виртуален свят. :shock:

Всеки втори на улицата онемява при думите: онлайн маркетинг, или интернет доходи. А всъщност е толкова реално, колкото и всеки друг бизнес. Но разликата е че тук растеж по-бързо, както и годинките на бизнеса ви се начиляват по-бързо.;)

Все пак изкарването на 1700 лв. от интернет бизнес на месец е едно ниво, абсолютно постижимо както адванс маркетър, така и за такъв на 6 месеца. До човек е и това. ;)
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Все пак изкарването на 1700 лв. от интернет бизнес на месец е едно ниво, абсолютно постижимо както адванс маркетър, така и за такъв на 6 месеца. До човек е и това. ;)

тука си напълно прав. има мързеле дето се търсат далаверата и цял живот си плуват в некви измислени филми. от другата страна са хора които за броени месеци постигат завидни резултати. и двата типа разполагат с една и съща информация - тогава какво резултатите толкова различни - липсата на концентрация, отдаденост, постоянство и кретивност в първия тип. за втория има няколко живи примера в нашия форум...говорим за броени месеци и за стабилен пасивен приход (макар че не съм напълно съгласен че прихода от афилиейт е пасивен , но няма се вкарвам в Кийосаки-подробности)
 
От: От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

пп Иначе сме фирма която има своите възходи и падения и залагаме предимно на проекти за чужбина :)

Браво на вас! :) Това да си фирма е доста сериозно нещо - трябва да спазваш срокове, да поддържаш имидж, да се справяш с много предизвикателства и т.н. Ето за това ако имам идеи за офлайн бизнес не бих си направил фирма толкова рано :wink: Не мисля, че на този етап съм толкова сериозен :)

По въпроса с рефералите - аз лично не искам да карам никой да се регистрира през моето ID, защото така работи и за мен, а това ме кара да се чувствам някак си кофти - нищо не правя за него, че да ми плаща някой и на мен от работата, която той е свършил (нищо че парите не идват от неговия джоб) :wink: Кво да се прави, такъв ми е характера :D :oops: :twisted:

макар че не съм напълно съгласен че прихода от афилиейт е пасивен , но няма се вкарвам в Кийосаки-подробности

Да, и аз не бих го определил точно като пасивен, но има характеристиките на такъв доход. Хайде някой програмист да спре да прави проекти и я ти спри да си поддържаш сайтовете - поне мъничко време след това ще ти идват приходи.

От друга гледна точка не можеш да работиш по 100 - 3 000 часа на ден, за да си увеличиш приходите 10-300 пъти примерно. Но я направи 20 сайта и пиши по 3-6 статии на ден = 20-40 статии седмично или по 1-2 нови статии във всеки от тях. Така че в този аспект са източник на пасивен доход, просто не на 100%.

Абе всеки актив изисква да го поддържаш, но когато създадеш достатъчно можеш да си наемеш хора, които да ги поддържат и ти общо взето да си свиркаш и само да наглеждаш нещата :wink:

А и работата си няма как да я оставиш като наследство за децата си или внуците си, нали? :lol:
 
Последно редактирано:
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Мисля че е възможно, но първо трябва да вложиш много повече за да искаш да изкарваш толкова. Аз изкарвам 5лева на месец ^^
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

от цъкане по буксове нали?
 
От: От: От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

По въпроса с рефералите - аз лично не искам да карам никой да се регистрира през моето id, защото така работи и за мен, а това ме кара да се чувствам някак си кофти - нищо не правя за него, че да ми плаща някой и на мен от работата, която той е свършил (нищо че парите не идват от неговия джоб) :wink: Кво да се прави, такъв ми е характера :d :oops: :twisted:

Значи предпочиташ ти да работиш за някой друг ,отколкото други да работят за теб , това ли е ...
Лично аз на това с рефералите гледам като на възможност за работа в екип , но всеки си е свободен да си го разбира както иска .
 
От: От: От: От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Значи предпочиташ ти да работиш за някой друг ,отколкото други да работят за теб , това ли е ...
Лично аз на това с рефералите гледам като на възможност за работа в екип , но всеки си е свободен да си го разбира както иска .

А, не - не съм казал такова нещо :) А това с рефералите НЕ Е работа в екип, освен ако не им помагаш както Blinky и Coolice, макар че по този начин те двамата печелят пъти по-малко отколкото работата в екип в традиционна фирма.

Т.е. те помагат толкова много, а от даунлайна взимат сравнително малко, докато при традиционната работа в екип за теб работят да речем 10 човека и ти взимаш предполагам половината от печалбата, която получаваш за дадена свършена работа...


Мисля че е възможно, но първо трябва да вложиш много повече за да искаш да изкарваш толкова. Аз изкарвам 5лева на месец ^^

5 лева на месец са си 5 лева на месец, кой ти ги дава? :D Шегувам се, просто това ме вдъхнови как да отговарям на цъкарите :)
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

А това с рефералите НЕ Е работа в екип, освен ако не им помагаш както blinky и coolice, макар че по този начин те двамата печелят пъти по-малко отколкото работата в екип в традиционна фирма.

Т.е. те помагат толкова много, а от даунлайна взимат сравнително малко, докато при традиционната работа в екип за теб работят да речем 10 човека и ти взимаш предполагам половината от печалбата, която получаваш за дадена свършена работа...

Смятам , че би могло да бъде работа в екип и не говоря за работа в екип в традиционна фирма , а работа с хората , които така или иначе се регистрират чрез твоя реф. линк в дадена афилиейт програма когато я промотираш. Можете да си сътрудничите по най-различни начини- да си помагате , общ проект да направите ... , всякакви варианти има стига да не ги игнорираш , а да си комуникираш с тях. При регистрацията в афилиейт програмите трябва човек да си отваря очите и да знае чрез кого се регистрира .
 
Статус
Not open for further replies.

Горе