Измама в bet365

От: От: Измама в bet365

Както са видели всички останали голове в хилядите мачове които пускат на живо така са видели и този. Като не си гледал мача на живо с брояч на минутите няма как да разбереш те как са го разбрали. Затова са голям сайт и хиляди хора им работят, за да разбират неща, които ти няма как да разбереш
Напълно съм съгласен с теб. Мисълта ми е,че щом те са видяли точната секунда мога и аз да я видя някъде. Със сигурност имат начини да не ти зачетат печалбата независимо каква е тя.
 
От: От: От: Измама в bet365

Точно така. Ако е вкаран точно в 60:00 не трябва да печели. Старанното е, че навсякъде е отбелязано, че е вкаран в 60 минута, т.е между 59:00 и 59:59. Ако е вкаран точно в 60:00 трябва да се води, че е вкаран в 61 минута.

Ето видео от мача, но няма таймер:

https://www.youtube.com/watch?v=URCufSST0B4

@wrong_man трябвало е да приемеш предложението им да ти възстановят залога. Няма на кой да се оплачеш.
 
От: От: От: От: Измама в bet365

Точно така. Ако е вкаран точно в 60:00 не трябва да печели. Старанното е, че навсякъде е отбелязано, че е вкаран в 60 минута, т.е между 59:00 и 59:59. Ако е вкаран точно в 60:00 трябва да се води, че е вкаран в 61 минута.
Това исках да кажа и аз. Просто навсякъде е отбелязано ,че е 60 ,а не 61 мин от там идва цялата драма.
 
Пак ще повторя и този път ще е за последно.
За да е печеливш залога, гола трябва да е паднал най-късно в 59-та минута, което е между 00:00 и 58:59. В случая е 60-та минута, което е между 59:00 и 59:59, а това е В, а не ПРЕДИ 60-та минута.

Добавка: Интересно обаче е това, че на скрийншота ясно е изписано 60:00, а не просто 60-та минута. Това променя нещата до известна степен.
 
От: Re: Измама в bet365

Добавка: Интересно обаче е това, че на скрийншота ясно е изписано 60:00, а не просто 60-та минута. Това променя нещата до известна степен.[/QUOTE
Този тип залози са до минутата и включително ,защото пак казвам имал съм доста подобни случай в който винаги съм печелил. Гледам маа по телевизията , вкарват в 59 :51 и печеля...
 
От: Измама в bet365

Виж в правилата на залога в сайта им как се тълкува гола преди 60 мин.
 

Горе