* Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Абее хора Вие луди ли сте?!?!?! (Съжалявам че пиша 1 месец , че и повече от последния коментар ,но не можах да се въздържа). Човека си предлага услугите ..определил си е някаква цена.. щом Ви се струва висока тази цена-не използвате услугите му.. ако сте ок с процента който взима - възползвате се от услугите.-Доста е простичко :)
Всички знаем колко варианта има за финал на една сделка , не беше нужно да му ги описвате .. и аз да бях и аз щях да се ядосвам , че седнал някой да ми казва много взимаш или малко даваш.. Колкото си преценил - толкова, като не ти харесва "знаеш къде е вратата" ;) Maverick, поздрави! Хубава услуга предлагаш :)
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Наскоро ползвах escrow.com и комисионната беше 1.63% за сделка с 5-цифрена сума.

Не знам отде ги вадите тия произволни проценти дето се подмятат тука.
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Наскоро ползвах escrow.com и комисионната беше 1.63% за сделка с 5-цифрена сума.

Не знам отде ги вадите тия произволни проценти дето се подмятат тука.

За суми над 1000 лв. % е по договаряне!

Хубав ден!
 
Хора всякакви, няма да се оплаквам и от двете страни съм бил. Най-важното е да има твърда договорка, още в началото. А, иначе - да, май има немалко хора които искат нещо, но не знаят какво искат. То и аз съм бил така. Мен лично, на дребно, за жълти стотинки ме преметна един, искаше по специфична тематика, аз му преведох материал от един от най-престижните световни сайтове по тази тематика, а едва ли не ме обвини, че съм рекламирал марка.
Еконт го даваш в друг смисъл, но аз, ще го дам в следният - като си поръчаш нещо за 50 лв. и искаш преглед и тест, ти казват "дай тука едно 15 лева за преглед и тест", и ако не ти харесва...
Въобще би било редно да се предплаща някаква част, но условията у нас са просто такива, че кой, както свари...
 

Горе