Измамниците Bet365

От: Измамниците Bet365

Абе тия диваци може би игрят на живо азиатски хендикап или допълнителна линия голове и не гледат за кога точно се отнасят. Не вярвам Бет365 да имат проблеми, само тоя малоум**к Мартин8403 плюе, а като му гледам писането ................
 
От: Измамниците Bet365

Пии една студена вода и ще ти мине. Другия път гледай внимателно кои бутон натискаш, проблема идва от задклавиатурното устройство а не от тях ;)
 
От: Измамниците Bet365

От Bet365 на дали ще намериш по-добър букмейкър. Относно изплащане, коефициенти, програма, срещи на живо, бонуси и т.н. не знам кой може да ги пребори! При големи залози винаги си прави скрийншот на залога, отнема по малко от 10 секунди. Аз съм се парил от други бандюги и затова на залози над 100 лева вече скрийншот и да е мирна главата. Ако си пил същата вечер 5 ракий докато гледаш мача, много вероятно е да си натиснал другия залог.

И аз мисля така. Предлагат постоянно нови и нови бонуси.

https://bet-bg.com/bet365/
 
Абе, искам да попитам някой, който е в час.. Искам да пробвам да заложа на предстоящи мачове. Намерих няколко ENG сайта за прогнози, които изглеждат много добре. Статистиката показва, че почти винаги печелят. Дали наистина е така? И ако не спечеля нали нищо не мога д направя срещу тях, защото все пак това е рискът от залагането? Благодаря!
 
тя статистиката в сайта ще е такава каквато я напишеш, над 90% като пишеш резултатите след като излязат а прогнозите смениш датата и си много добър в познаваемостта
 
тя статистиката в сайта ще е такава каквато я напишеш, над 90% като пишеш резултатите след като излязат а прогнозите смениш датата и си много добър в познаваемостта
50 на 50 е така, обаче какъв интерес имат да пишат, че последните 2-3 мача са ги загубили? Или че са спечелили 4 мача и след това имат 2 загубени мача? Цените не са ниски, ако бяха скамери може би щяха да наблегнат на ниски цени за да купуват повече хора? Все пак ако купуваш 2-3 мача и загубиш нещо може ли да се направи или това е рискът на професията ?
 
50 на 50 е така, обаче какъв интерес имат да пишат, че последните 2-3 мача са ги загубили? Или че са спечелили 4 мача и след това имат 2 загубени мача? Цените не са ниски, ако бяха скамери може би щяха да наблегнат на ниски цени за да купуват повече хора? Все пак ако купуваш 2-3 мача и загубиш нещо може ли да се направи или това е рискът на професията ?
Риск винаги има- това е хазарт малко или много. Аз също пускам :D . Но преди да платиш за абонамент се свържи с тях, за да ти дадат няколко дни проба. Реално ако не са измамници ще се съгласят.
Статистиките може да ги направя и със 100% успеваемост, но ако е толкова висока ще е съмнително.
 
Риск винаги има- това е хазарт малко или много. Аз също пускам :D . Но преди да платиш за абонамент се свържи с тях, за да ти дадат няколко дни проба. Реално ако не са измамници ще се съгласят.
Статистиките може да ги направя и със 100% успеваемост, но ако е толкова висока ще е съмнително.
В какъв смисъл няколко дни проба? Безплатни мачове ли? Не мисля, че някой би дал безплатни мачове.. Все пак, ако днес пишат 10 души за безплатни мачове, то няма да имат никаква печалба.. Поне аз така си го обяснявам.
 
По презумпция не би трябвало да дават мачовете, за които са сигурни 'уж' на 1оо%, че излизат. Т.е. - ако знаеш, че довечера Брадфорд ще бият Уолсол, то ще заложиш Х сума на тях, а няма да искаш от 100 човека по 5 лева, за да им кажеш въпросния мач.
 
Абе, искам да попитам някой, който е в час.. Искам да пробвам да заложа на предстоящи мачове. Намерих няколко ENG сайта за прогнози, които изглеждат много добре. Статистиката показва, че почти винаги печелят. Дали наистина е така? И ако не спечеля нали нищо не мога д направя срещу тях, защото все пак това е рискът от залагането? Благодаря!
Пич, по-добре не се залъгвай с такива сайтове. Преди време с едно приятелче се бяхме нашили с около 500 кинта за така наречените '"fixed" мачове след което решихме, че и ние може да бъдем такива дребни мошеници и си направихме фалшиф профил във фейса предлагайки "сигурни мачове" :D:D Ta така де, личният ми съвет е недей изобщо да се осланяш на прогнозите на когото и да е било. Защото статистика и контузени и наказани играчи всеки може да види в flashscore и njuriesandsuspensions.com ..
 
Пич, по-добре не се залъгвай с такива сайтове. Преди време с едно приятелче се бяхме нашили с около 500 кинта за така наречените '"fixed" мачове след което решихме, че и ние може да бъдем такива дребни мошенници и си направихме фалшиф профил във фейса предлагайки "сигурни мачове" :D:D Ta така де, личният ми съвет е недей изобщо да се осланяш на прогнозите на когото и да е било. Защото статистика и контузени и наказани играчи всеки може да види в flashscore и njuriesandsuspensions.com ..
Виждал съм много хора, които спамят в групи с така наречените fixed match-ове.. Предлагат 100% шанс за печалба, което е простотия. Тия сайтове, които видях не казват, че са fixed. Все пак, ако бяха измама нямаше ли да ги затворят? Не съм в час с този процес. Като сте си направили такъв профил един вид сте scam-вали хората, нямаше ли последници или нещо? :D
 
Не само че нямаше последици, а и доста пъти продадохме "пакет права колонка". Междудругото голяма част от залозите, които предлагахме излизаха печеливши и имахме няколко редовни " клиенти" :D Не много дълго след това се захванах да предпродавам акаунти ( защото тогава имаше голямо търсене) и разбрах, че от това се изкарват повече кинти отколкото самите залози :) Лошото е, че акаунта ми в бета е с маскимален залог 4 лв в момента, но определено betfair е също отлична алтернатива.. :cool:
 
Последно редактирано:
А до колкото fixed match-овете или прогнози, за които трябва да платиш със сигурност няма да ти предложат нещо, което не е за изпускане. Информацията за уговорени мачове идват по друг начин, но определено не и срещу пари в интернет ;)
 
Не само че нямаше последици, а и доста пъти продадохме "пакет права колонка". Междудругото голяма част от залозите, които предлагахме излизаха печеливши и имахме няколко редовни " клиенти" :D Не много дълго след това се захванах да предпродавам акаунти ( защото тогава имаше голямо търсене) и разбрах, че от това се изкарват повече кинти отколкото самите залози :) Лошото е че акаунта ми в бета е с маскимален залог 4 лв в момента, но определено betfair е също отлична алтернатива.. :cool:
Еми аз си го обяснявам, че има много сайтове за прогнози, някои фалшиви, други пък не - познават повечето пъти, понякога не, което е нормално. Няма нищо сигурно, а който обещава сигурност на 100% е скамър. Явно всеки си решава кои да избере.. Като загубиш 1-2 пъти или продължаваш с тях, или ги сменяш с други. Никой един вид не е виновен?
 
Пиши на лично, щом толкова искаш да си изгубиш парите някъде и държиш това да е срещу прогнози. :D
 
Днес във фейсбук видях няколко профила да спамят 2-3 други сайта, като им гледам статистиката пак почти винаги печелят.. Сайтът добре изглежда... Обаче профилите, дето ползват дали не са фалшиви? Пишат, че са доволни и че печелят почти всеки път. . . Въпросът ми е, ако тия профили са фалшиви и да кажем си купя 1-2 пъти мачове от сайтовете, които споделят и загубя мога ли да се обърна към някаква власт? Или просто съм загубил и това е? Някак може ли да се накажат?
 

Горе