Използвате ли link exchange системи и какво ви е мнението за тях ??

ek3ekytop

Member
Споделете какво ви е мнението относно сервизи за авто размяна на линкове подобни на
Код:
http://www.voltrank.com/
И ако сте изпозвали подобно нещо на ваш сайт ,какъв е бил резултата?
 
От: Използвате ли link exchange системи и какво ви е мнението за тях ??

Момче, това са пълни глупости, по нетаргетиран трафик няма накъде, даже букс сайтовете предлагат "по-качествен" трафик от тия лайна.
Едва ли мнението ми ще се различава от мнението на повечето във форума.
 
От: Използвате ли link exchange системи и какво ви е мнението за тях ??

На теория е възможно да се направи такава услуга, която да раздава таргетиран трафик, но на практика не съм виждал свестен сайт за автоматична размяна на линкове, а на мен не ми се занимава да правя такова нещо.
 
От: Използвате ли link exchange системи и какво ви е мнението за тях ??

Да, те така ловят потребители - че на теория се получава добре, но не мисля, че има смисъл. Ако работеше като хората, всеки щеше да я използва, да не кажа практикува. Като прочетох заглавието си помислих, че става дума за системи от рода на linkmachine и подобни, които се интегрират по сайтовете и дават възможност на webmaster-ите да пращат молби за линк размяна към останалите имащи такива системи интегрирани на сайтовете си. Но съм се объркал. :)

Препоръчвам да не мислите за лесни методи за това да си докарате таргетиран трафик. Всеки занимаващ се с оптимизация и маркетиране на потребители е на ясно, че адването на сайт някъде и чакането да потече таргетиран трафик е почти мит, да не кажа невъзможно. Иска се не само труд, но мисловна дейност за това. Опредлено ще дойде някой, но гарантивам, че ще бъдеш разочарован от резултатите, поне от това, което си очаквал, като ефект.
 
От: Използвате ли link exchange системи и какво ви е мнението за тях ??

Не съм си и мислел ,че може да дойде таргет трафик от тия линкове .... само ,че тия в този сайт който съм постнал горе зарибяват хората , че се прави линкбилдинг по тоя начин и получаваш неограничено количество линкове с твой anchor и от станици с висок pr което ми се стори малко невероятно ,че за това реших да ви питам :)
Благодаря за отговорите .
P.S.
Според мен Google с всеки изминал ден става все по интелигентна машина и в най-скоро време ще отпаднат доста от методите които са изкарвали страници на позиции досега.
 
От: Използвате ли link exchange системи и какво ви е мнението за тях ??

Не съм си и мислел ,че може да дойде таргет трафик от тия линкове .... само ,че тия в този сайт който съм постнал горе зарибяват хората , че се прави линкбилдинг по тоя начин и получаваш неограничено количество линкове с твой anchor и от станици с висок pr което ми се стори малко невероятно ,че за това реших да ви питам :)
Благодаря за отговорите .
P.S.
Според мен Google с всеки изминал ден става все по интелигентна машина и в най-скоро време ще отпаднат доста от методите които са изкарвали страници на позиции досега.
Те и тези сайтове нищо не изкарват напред, дори Гугъл е баннал доста от тях в adsense.
 

Горе