Конкурс за: Изработка на лого

Здравейте, подготвила съм 6 идеи, но нямам възможност да ги прикача тук. Бихте ли ми дали някакво средство за връзка - имейл или каквото ви е удобно, за да ви ги изпратя? :) Извинявам се за неудобството!

 
Здравейте, подготвила съм 6 идеи, но нямам възможност да ги прикача тук. Бихте ли ми дали някакво средство за връзка - имейл или каквото ви е удобно, за да ви ги изпратя? :) Извинявам се за неудобството!

здравей, и аз имах проблем с качването но след кратка битка ги качих през imgur. като отделни постове!
 
qUDnDJe.jpg
ZGOUaRD.jpg
3Rj96af.jpg
H2Mu5Gr.jpg
Здравейте. Предлагам ви това лого, което е оригинално и уникално само по себе си. Нарисувано е ръчно и след това изработено на програма.
Подарък? В ежедневието ни имаме много неща за които да мислим и понякога не ни хрумват гениални идеи за подаръци например. Когато трябва да изберем подарък на някоя жена, било то за рожден ден или без повод първото нещо, което изскача в главата ни е цвете. За това и логото е под формата на мислещо балонче. Първото нещо за което ще се сетим е CVETINO.BG .
Предложила съм два варианта, като и първия и втория могат да са черно-бели или цветни (в цветовата гама, която съм изработила и сметнала за подходяща или в гама, която вие сметнете за подходяща).
Весели празници!
 
Един вариант с три различни шрифта - буквата "v" е едновременно
знак за отметка и одобрение и листа на цветчето.
 
Последно редактирано:
Здравейте, подготвила съм 6 идеи, но нямам възможност да ги прикача тук. Бихте ли ми дали някакво средство за връзка - имейл или каквото ви е удобно, за да ви ги изпратя? :) Извинявам се за неудобството!

Здравейте,

може да ги пратите до [email protected]

Поздрави,
КП
 
Здравейте,

1. Начало на конкурса: 22.04.2021 г.

2. Краен срок на конкурса: 8.05.2021 г.

3. Дата за обявяване на победител: 11.05.2021 г.

4. Награда: 150 лв.

5. Насоки към дизайнерите: Сайта е cvetino.bg , магазин за цветя, единственото ми изискване е шрифта да е лесно четлив, друго, оставям на вашата креативност . Може да е само името на домейна, може да има и допълнителни елементи, но както казах четливо и изчизстен дизайн .

Освен за сайта, логото ще се ползва и за брандиране на автомобили Дачия Докер / бели на цвят/ , но за брандирането или ще се договорим с победителя или ще обявим отделен конкурс .

ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН

Благодаря Ви за отделеното време !

Здравейте,

конкурса приключи вчера, използвам възможността да благодаря на всички, които се включиха и дадоха наистина добри предложения .
Ще обявим победителя на 11.05.21 г. и ще се свържем с него .

Поздрави,
КП
 
Здравейте,

избора наистина бе труден, но се спряхме на първият вариант на Grozdanov Design .

На победителя, честито, на останалите, благодаря за отделеното време и хубавите лог-а .

Поздрави,
КП
 
Благодаря за избора! Свързах се възложителя на конкурса и уточнихме нещата. Всичко е точно.
 
В окончателния си вид логото претърпя лека корекция по желание на клиента.



RlezYAR.png

 

Горе