Изработка на сайт + СЕО

От: От: Изработка на сайт + СЕО

Сама си противоречиш сега, толкова ли ти е трудно на теб да "изровиш" един сайт и да го покажеш?
Защо искате да ви е лесно? А и какво сложно има в това да покажеш примерен сайт, в дадена ниша, който можеш да изработиш, да го нарисувам ли, за да сте доволни?
Казах искам това, предложи, ако не можеш, мисля, че причината не е в мен.
 
От: Изработка на сайт + СЕО

Същото е със сайта виждам го и знам, че е това. Какъв е проблема не разбирам, на който не му се занимава да си кротува.

pipilota79 - като че ли все още не разбираш, че ти си тази, която казва как да изглежда сайта, дизайн, функционалности. Другото е идиотизъм.

А така също нима не си чувала за авторско право? Няколко пъти споменаваш, че търсиш да видиш да ти покажат действащ сайт и като го видиш ще го харесаш и ще искаш да ти направят такъв сайт? ... Ти сериозно ли го казваш това, че искаш да копираш, да крадеш дизайна, визията на друг сайт?
 
Да ето ти лист с 1800 платени хубави темплейти за урдпресс може и за друга система да си поискаш .поръчаш

първо ползвай търсачката за типа който ти трябва че са доста...

http://www.templatemonster.com/wordpress-themes.php


след като си набележиш какво ти харесва може да си поискаш някой.... следва обсъждане колко и какви страници ще има следва качване на съдържание (както и кой ще го пише)... инсталация, интеграция и настройки на плъгини, което си е часове работа дори за екип от няколко души (на мен и моя човек като правим за нас си дори като знаем какво искаме са си над 100 часа), и чак тогава е сеото е относително какво ти трябва но без съдържание даже онпейдж сео не може да си поръчаш..
 
Последно редактирано от модератор:
От: Изработка на сайт + СЕО

верно ли са стотици часове, щото има няколко случая, когато тук потребител предлага направата на сайт през блогър или уордпрес или друга open source платформа и му се нахвърлят една сюрия дежурни как да ги нарека по-меко не знам да речем съфорумци и започват да обясняват как това нещо ставало едва ли не за минути, само избираш темплейта, слагаш домейна и готовия текст и това нещо не можело да струва еди колко си лева и колегата не можел да иска такава цена, а едва ли не трябва да го направи почти без пари...така подходихте и към мен преди известно време...
 
Re: От: Изработка на сайт + СЕО

верно ли са стотици часове, щото има няколко случая, когато тук потребител предлага направата на сайт през блогър или уордпрес или друга open source платформа и му се нахвърлят една сюрия дежурни как да ги нарека по-меко не знам да речем съфорумци и започват да обясняват как това нещо ставало едва ли не за минути, само избираш темплейта, слагаш домейна и готовия текст и това нещо не можело да струва еди колко си лева и колегата не можел да иска такава цена, а едва ли не трябва да го направи почти без пари...така подходихте и към мен преди известно време...

еми въпрос на донагласяне и изкусоряване и функционалност (както се казва човек винаги може да му отдели малко по малко внимание и да иска малко по малка цена) или да свърши работата малко по некадърно и да взем по евтино .... защо да му правиш рисърч на киурди и да ги редиш като той all in one seo ще си вземе сам някакви а таитъли каквото са дали това ще получат или да му мислиш структурата както би го обходил бот (а това че например ще направи 100 тици страници дупликейт от плъгина за записване за коментарите защото всеки път създава различно урл към пдопейдж за събскрайб или че рел каноникала ще е грешен или няма да е включен няма проблеми нали не се вижда или че реитинг плъгина не подава звездичките като schema.org метадата или че в конфликт с кеширащия плъгин или защо да му нагласяш кеширания той човека за сайт плаща това че ще му спестиш разходи за хостинг не е важно...

а за минути става wp-themes.com/twentythirteen?TB_iframe=true&width=1151&height=474 последния сайт в подписами е отнел над 100 часа + на двама души който знаят какво правят
 
От: Re: От: Изработка на сайт + СЕО

доста часове съм отделял над сайтовете, които съм правил, въпреки че са през блогър, клиентът е останал доволен, сайтовете бяха класирани на първите три места в гугъл по ключовите думи искани от клиента ....но това не пречеше да бъда заливан с помия....само защото съм непознат и съм дръзнал да говоря за СЕО.....всъщност Coolice благодаря ти за горните постове относно темплейтите на уордпрес, той ми доказва субективизма в мнението на много хора тук....и доказва че дори и да прави сайт през подобни платформи, човек може да си поиграе доста за да направи нещо хубаво и не всичко става за 10 минути....

п.с.

Какъв е смисълът от самоцелно редене на термини не разбирам, за мен и клиента е важен крайният резултат - функциониращ сайт добре класиран в Гугъл, всичко друго си е мерене на мускули, не искам да влизам в СЕО дискусии, никога не съм твърдял че съм експерт и не виждам проблем да се направи сайт и без да си СЕО гуру, стига разбира се да не лъжеш хората......относно това което се случи си спомням че показах кои са ми сайтовете и как са класирани а ми се мереха HTML грешки и бях оклеветен с неверни твърдения, а именно че съм обещавал на клиентите класиране по ключова фраза името на фирмата....както и да е, благодаря ти още веднъж за по-горният пост.
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Изработка на сайт + СЕО

еми въпрос на донагласяне и изкусоряване и функционалност (както се казва човек винаги може да му отдели малко по малко внимание и да иска малко по малка цена) или да свърши работата малко по некадърно и да взем по евтино .... защо да му правиш рисърч на киурди и да ги редиш като той all in one seo ще си вземе сам някакви а таитъли каквото са дали това ще получат или да му мислиш структурата както би го обходил бот (а това че например ще направи 100 тици страници дупликейт от плъгина за записване за коментарите защото всеки път създава различно урл към пдопейдж за събскрайб или че рел каноникала ще е грешен или няма да е включен няма проблеми нали не се вижда или че реитинг плъгина не подава звездичките като schema.org метадата или че в конфликт с кеширащия плъгин или защо да му нагласяш кеширания той човека за сайт плаща това че ще му спестиш разходи за хостинг не е важно...

а за минути става wp-themes.com/twentythirteen?TB_iframe=true&width=1151&height=474 последния сайт в подписами е отнел над 100 часа + на двама души който знаят какво правят

мдаа, всъщност кофти е когато омаловажават работата ти, нали ? И се налага да обясняваш какво аджеба толкова си правил по сайт създаден чрез подобна платформа....сега вече знаеш как съм се чувствал след безмислените нападки на хора, които не познават нито мен, нито работата ми....и как да обясниш на човек, който не е чувал за крива на търсене и предлагане и няма и хабер от макро и микроикономика, че може да се определи и доста висока цена за даден продукт или услуга (каквато определено не беше моята цена) стига да има кой да я плати и стига да не лъжеш клиента разбира се..и на който не му харесва цената може да си намери друг продавач......и че всичко друго за мен се обобщава в две думи - завист и злоба....върхът на цинизма беше изречението "аз това мога да го направя за еди колко си пари, ти що искаш повече". Ми чудесно, защо не го направиш и да спечелиш, защо не ме подбиеш и предложиш същото качество, защо се занимаваш с мен, а не правиш пари през това време ? Детски истории.....
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе