Търся: Изработка на сайт

Здравейте,
търся някои за изработка на сайт .
Моля само сериозни хора .
Трябва ми нещо подобно или по хубаво :)
https://codecanyon.net/item/mytrade...ing-signal-sending-platform/22585988?s_rank=1

Мислех да закупя този директно , но мисля че тук има хора които могат да се справят по-добре.
Разгледаите добре админ , user панела.
Очаквам вашите предложения и цени на лично или тук , както прецените.

С тая граматика съмнявам се, че може да си позволиш дори само да закупиш темата от codecanyon. Трябва да си идиот, за да мислиш, че нещо подобно според твоите нужди, ще ти излезе по-малко от 2000 лева и ще си доволен.

Впрочем дизайна на тоя скрипт е куц, досега го разглеждах, но пък от друга страна са наблъскали +12 различни АПИ-та.

От програмистка гледна точка не е кой знае какво - 7-8 модела, и вече хамалогията е да се донагласят апитата. Най-големия проблем обаче е като почне да се издава такъв проект и се почнат : "ама това направи да е по друг начин", "ама тук нека това да не е така, а така" , "дай набързо да дооправим и ей това" и на човек му се иска да си блъска главата в стената.
 
Последно редактирано:
С тая граматика съмнявам се, че може да си позволиш дори само да закупиш темата от codecanyon. Трябва да си идиот, за да мислиш, че нещо подобно според твоите нужди, ще ти излезе по-малко от 2000 лева и ще си доволен.

Впрочем дизайна на тоя скрипт е куц, досега го разглеждах, но пък от друга страна са наблъскали +12 различни АПИ-та.

От програмистка гледна точка не е кой знае какво - 7-8 модела, и вече хамалогията е да се донагласят апитата. Най-големия проблем обаче е като почне да се издава такъв проект и се почнат : "ама това направи да е по друг начин", "ама тук нека това да не е така, а така" , "дай набързо да дооправим и ей това" и на човек му се иска да си блъска главата в стената.
Добре почна ама накрая са усра...
 
Щом го удари на его и пари повярвай ми не си по - далеч от него. :D Коментарът на ReminD е неуместен, защото тук има младши програмисти, които с радост ще бачкат 20 дена по първия/втория си проект за 400лв., but hey нали за това е форума да се изказваме колкото и различни да сме.
 
Най-големия проблем обаче е като почне да се издава такъв проект и се почнат : "ама това направи да е по друг начин", "ама тук нека това да не е така, а така" , "дай набързо да дооправим и ей това" и на човек му се иска да си блъска главата в стената.
Това е и причината да прекратя предлагането ни на уеб дизайн на Беге пазара. Прекалено много забележки и изисквания и искат да не плащат повече от 500 лв. E basta così.
 
От гледна точка на парите съм почти на 100% сигурен , че моя дневен доход е колкото твоята месечна заплата ако въобще си немериш работа с това блъскане на главата в стената.
Повярвай ми, хората с пари са арогантни, прями, и не спестяват истината. Това и което Ремин каза. А като стана дума за мерене на пари, стигне ли се дотук, смея се.
 
Не съм казал цена следователно мога да си позволя и 20 000€
Ясно е че по форумите се търси нещо много евтино. Ако имаш 20к+ евро надали ще пишеш по форумите да те одумват форумните тролове, а отиваш в първото известно студио и след седмица си тръгваш с готов дизайн. Айде моля ти се :-D


Коментарът на ReminD е неуместен, защото тук има младши програмисти, които с радост ще бачкат 20 дена по първия/втория си проект за 400лв., but hey нали за това е форума да се изказваме колкото и различни да сме.
От друга страна съм напълно съгласен с mnedelchev
 
То и аз попрекалих с изказванията, беше леко пиянство в 3 през нощта ;/
 

Горе