Изработка на уеб дизайн

От: Изработка на уеб дизайн

Просто не си е направил труда да го промени даже.

Няма да споря вие винаги знаете много, но съм сиг че е така, защото познавам много добре всички warez темплейти.

До колкото виждам от ника ти той е на тема дизайн... Дизайна го е правил момчето, познавам го и ми е показвал докато е бил в процес на създаване.
 
От: Изработка на уеб дизайн

Няма кво да спорим, този дизайн съм го срещал. Единствената разлика е, че е с други цветове.

Да бях го публикувал аз щяхте да нареждате наред, но ппц и хич не ми пука, който иска да си ги купува. Почуствах се длъжен да споделя, че това не е уникален дизайн.
 
От: Изработка на уеб дизайн

Щом "ппц" хич не ти пука защо се изказваш? Не те карам да купуваш от мен. :)
 
От: Изработка на уеб дизайн

За тези, които мислят, че съм откраднал последния дизайн.

http://prntscr.com/4pka7y

Надявам се не тръгне слух, че и PSD съм откраднал. Беше качен и в Behance профила ми, но човекът за когото го правя пожела да го махна. Естествено имам всички снимки от дизайна, защото съм го правил аз, ако случайно все още има съмнения ще ви дам линкове. :)

За сефте чувам някой да открадне собствения си дизайн. :)
 
Последно редактирано:
От: Изработка на уеб дизайн

То щот е много трудно да си намериш PSD-та

Успех!

Щом дизайнът е краден, пусни тук оригиналния и въпросът ще бъде решен много бързо. В противен случай обвиненията ти са безпочвени и някак не върви да черниш темата на момчето.
 
От: Изработка на уеб дизайн

Хахаха, @vapdesignbginfo намери ми PSD-то в интернет като си толкова отворен. Ако ти е трудно пък да го кача някъде? :D

Ако се опитваш да черниш репутацията ми от сега мога да ти кажа, че няма да успееш.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на уеб дизайн

Е аз го имам на компютъра вече, но няма да споделям файлове, защото това все пак си е warez.
Променял си само цветовете, а и ако исках да ти черня репутацията - щях да го направя!

Всички дизайнери започват с тези темплейти, а и няма лошо, защото се учим от тях, както и аз правех в началото, но тук се опитвам да предпазя тези, които ще използват тези дизайни за големи проекти, защото ще имат проблеми.

Няма смисъл да спорим! Краден е дизайна! Знаеш го и за това ти препоръчвам да не спориш с мен, а да го промениш поне да не си личи, че е краден.
Просто смени картинките и шрифта.

:wink: Успех!
 
От: Изработка на уеб дизайн

Незнам дали са крадени или не, но това http://picbg.net/img.php?file=e9ed0325b5f4ea9b.jpg ми прилича на дизайни актуални в момента в ThemeForest (Envato Marketpalce). Като се потърси за адреса, изписан най-отдолу в дизайна, гугъл намира все неща използвани в темплейти публикувани в Envato: https://www.google.bg/search?q=level+13+2+elizabeth+st+melbourne+victoria+3000+australia
 
От: Изработка на уеб дизайн

Е аз го имам на компютъра вече, но няма да споделям файлове, защото това все пак си е warez.
Променял си само цветовете, а и ако исках да ти черня репутацията - щях да го направя!

Всички дизайнери започват с тези темплейти, а и няма лошо, защото се учим от тях, както и аз правех в началото, но тук се опитвам да предпазя тези, които ще използват тези дизайни за големи проекти, защото ще имат проблеми.

Няма смисъл да спорим! Краден е дизайна! Знаеш го и за това ти препоръчвам да не спориш с мен, а да го промениш поне да не си личи, че е краден.
Просто смени картинките и шрифта.

:wink: Успех!

Ей, аман от разбирачи в тоя форум!!! :D

1. Как имаш дизайна вече при положение, че аз не съм качвал никъде PSD?
2. Покажи снимка на хората, нали затова го правиш, да ги защитиш.
3. Променял съм само цветове, покажи снимка в темата на "крадения" дизайн.
4. Не ме интересува как си започнал, като ти е мерак да пазиш хора да си станал адвокат или полицай. Аз не използвам готови темплейти.
5. Мислиш ли, че ако беше краден щях да си губя времето с теб? Ще споря докато не ти натрия носа, защото само лаеш.
6. Прави разлика между уникален и краден дизайн.
7. Дизайна още дори не е довършен, защото е за друг дизайнер от темфорест. Странно как дизайнер с богат опит и 60$/h тарифа се е излъгал да вземе "краден" дизайн.
8. Работя за дизайнера, за да подобря уменията си. / за да не кажеш пак как тей дизайнер работи за дизайнер. /

Занимавам се с теб, за да докажа на хората, че не съм такъв какъвто ме изкарваш. И успешно ще защитя репутацията си, която съм изградил.Иначе хич не си ми интересен.


Незнам дали са крадени или не, но това http://picbg.net/img.php?file=e9ed0325b5f4ea9b.jpg ми прилича на дизайни актуални в момента в ThemeForest (Envato Marketpalce). Като се потърси за адреса, изписан най-отдолу в дизайна, гугъл намира все неща използвани в темплейти публикувани в Envato: https://www.google.bg/search?q=level+13+2+elizabeth+st+melbourne+victoria+3000+australia

Попринцип в темфорест доста често се използват подобни примерни адреси в темплейта. :)
 
Последно редактирано:
От: Изработка на уеб дизайн

Нещо започва да ми намирисва ;)

Ами мини през банята. ;) Направих дизайна за конкретния човек и го качих с цел да си вдигна темата. Човека ще го качва в темфорест и ми каза, че в тоя вид не е готов за там, затова правих още промени. На вас все нещо ви намирисва. ;)
 
От: Изработка на уеб дизайн

Поръчаш дизайн от колегата за фирмен сайт и исках да кажа че останах много доволен от качеството което предлага и времето за изработка. Оказа се много коректен. Ще го използвам за бъдещи проекти.
 
От: Изработка на уеб дизайн

Здрасти,
никъде не споменаваш за цените на които работиш.

Ако трябва да сме конкретни, трябва ми дизайн на сайт тип портфолио на уеб студио. Аз съм по-скоро програмист, който прави и дизайн по неволя.
Сегашното ми портфолио може да видиш тук: www.mileniliev.com

От скоро вече имам и регистрирана фирма и искам да започна да работя под друго име (търговка марка ако искаш). Фирмата ми се казва Пикси М, нещо такова ще е и името на "търговката марка" под която искам да започна да предлагам официално услугите си. Каква цена ще ми дадеш за дизайн?
Само да вметна, разгледах портфолиото ти но не търся такъв стил, дето да го скролираш 5 минути. Тоя тип сайтове са приятни за гледане и крайно непрактични за ползване.
 
От: Изработка на уеб дизайн

По случай празниците пускам промоция. Следващият проект ще бъде с 15% намаление. Валидност до края на месеца.
 

Горе