Изработка на уникален темплейт за WP или Joomla

От: Изработка на уникален темплейт за WP или Joomla

Умишлено ли обърка раздела?
И не разбирам, имаш дизайн от който да се създаде темплейта или да се направи дизайн и да се кодира?
 
От: Изработка на уникален темплейт за WP или Joomla

Ако си в България и нямаш проблем да подпишеш договор, пиши ми на ЛС :)
 
От: Изработка на уникален темплейт за WP или Joomla

Поздрави !
 
Последно редактирано:
От: Изработка на уникален темплейт за WP или Joomla

Темплейта трябва да е подобен на този slonbalon .com. Има и други изисквания, но ще ги обсъдя на лични с желаещите. Трябва ми цял темплейт (дизайн + кодиране). Предпочитам на Joomla.

primecode: Не разбирам какъв е този заядлив тон.
 
От: Изработка на уникален темплейт за WP или Joomla

Не съм искал да се заяждам, но когато трябва да отговоря и не разбирам въпроса се чудя на питащият се.
Получих вече забележка и от друго място за тона :D Извинявам се.
Според мен - спри се на това какво и как искаш да стане. Тук има достатъчно специалисти които могат да ти помогнат. Определи и някакъв бюджет. Всеки с повече умения ще ти свърши работа ако го устройва, разбира се.
До тук разбрах следното - имаш дизайн, искаш да се кодира и то за Joomla. Поправи ме ако не съм прав. Ако е така - ще ти дам оферта за срок и цена.
 
От: Изработка на уникален темплейт за WP или Joomla

primecode: Не си прав. Нямам дизайн. Имам примерен сайт. Искам темата да прилича на примерния сайт, като основния елемент е Тигър (от Мечо Пух).

Имам бюджет, но не искам да го обявявам публично. Така всеки би казал максимума на офертата си. Предпочитам да получа оферта с портфолио и да кажа удовлетворява ли ме или не.
 
От: Изработка на уникален темплейт за WP или Joomla

До @penev
Добре, това исках да знам.
Трябва ти:
- тематичен дизайн
- кодиране на този дизайн
- хостване на система (Joomla)
- последващите настройки за работа със CMS-a
....
Тук вече би трябвало да съм прав :D
 
От: Изработка на уникален темплейт за WP или Joomla

До колкото знам, повечето тук (дизайнери и програмисти уж) ти предлагат да ти сложат един WP или Joomla + настройки (???) на някой си хост, който ти си плащаш.
Та ... ако те са глупави и искат пари за това, защо да не е част от работата?
 
От: Изработка на уникален темплейт за WP или Joomla

Имам бюджет, но не искам да го обявявам публично. Така всеки би казал максимума на офертата си.
Според мен тук е грешката ти. Гледаш на дизайна като на разход, вместо като инвестиция, която ще ти се избие.
Повечето квалифицирани дизайнери надали биха свършили нещо за под 400лв., а ти вероятно искаш целенасочен дизайн, който да превръща посетителите ти в клиенти и ще създава бранд evangelist-и.
 
От: Изработка на уникален темплейт за WP или Joomla

Имам бюджет, но не искам да го обявявам публично. Така всеки би казал максимума на офертата си. Предпочитам да получа оферта с портфолио и да кажа удовлетворява ли ме или не.
Никой няма да каже максимума. Ще каже минимума. Защото знае че ще наддава анонимно срещу една камара кандидати.

А и като гледам търсиш сериозен дизайнер за шарен сайт с илюстрации. Общо взето кофти подход - губиш интереса на тия дето са с най-големи способности да свършат работата. Като не обявяваш бюджет, в очите им поставяш цената над качеството. Затова в общия случай те няма да ти пратят портфолио. Просто нямат нужда от такъв тип клиенти. И ще се наложи да се задоволиш с компромисен вариант, като при това похарчиш същите пари (понеже те са единственото фиксирано нещо в уравнението - обявени или не).

Има и още един вариант - все пак ти прати портфолио и ти назове минималната си цена за която би си почесал мишката. Ти го харесваш и му възлагаш работата. Той обаче предварително е решил че за тия пари и за такъв клиент няма да си дава много-много зор... И пак слизаме на същата спирка. У квартал Овча Купел.
 

Горе