Изработка на фирмен сайт

Faik Metushev

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Търся човек който направи и фирмен сайт.
Най общите неща инфо, продукти, галерия и тн. и форма за заявка която е направена просто да се сложи на сайта.
CMS система каквато прецените, но ще се редактира от човек който има горе долу някакви познания.
Фирмата се занимава с дограма и други.

Приблизителна цена и портфолио но office(@)fmplast dot bg или лично

не търся някъв готов тамплайт и въвеждане на инфото само. това и сам мога да си го направя
 
От: Изработка на фирмен сайт

" не търся някъв готов тамплайт и въвеждане на инфото само. това и сам мога да си го направя "
Защо не го направиш сам?

Вариантите за подобен сайт са много, като почнем от готови системи до някое ефектно сайтче на флаш.

От горното мнение се разбира, че не ти се дават пари, но все пак е хубаво да дадеш бюджет.
Ще имаш повече оферти, а не като много като мен просто да влязат и да излязат.
 
От: Изработка на фирмен сайт

А аз препоръчвам елементарен сайт на html - все още са от най-добрите за СЕО.
След като ще е фирмен сайта, значи няма да се актуализира постоянно. Харесваш си един дизайнер от форума за темплейт до 100 лв и един СЕО спец за още толкова и си готов.
 
От: Изработка на фирмен сайт

След като ще е фирмен сайта, значи няма да се актуализира постоянно. Харесваш си един дизайнер от форума за темплейт до 100 лв и един СЕО спец за още толкова и си готов.
Общото убеждение е че който търси дизайнер или програмист в тоя форум, се цели в някакъв невероятен тънкаж. И правилно.

Един добър масов ХТМЛ темплейт е да речем 15 долара.

Ти примерно би ли седнал да правиш темплейт с уникален (в 'добрия' смисъл на думата) дизайн, каталог, галерия и прочие за 100 лв ? :)
Че и да има онпейдж СЕО и примерно да поддържа поне прилично по-старите ИЕ-та. Сигурно и някакво лого ще трябва да има.

Лесно ще намери някой да му направи нещо за 100 лв. Трудно ще е да намери кой да му събере нещо дето поне малко се доближава до нивото на готов комерсиален темплейт.
 
От: Изработка на фирмен сайт

" не търся някъв готов тамплайт и въвеждане на инфото само. това и сам мога да си го направя "
Защо не го направиш сам?

Вариантите за подобен сайт са много, като почнем от готови системи до някое ефектно сайтче на флаш.

От горното мнение се разбира, че не ти се дават пари, но все пак е хубаво да дадеш бюджет.
Ще имаш повече оферти, а не като много като мен просто да влязат и да излязат.

Пари ми се дават. фирми за сайтове за по 300 лева бол, но всички са едно типни, готов сам да дам двойно и отгоре стига да е добре направен. не ме интересуват сео-та и глупости и да е със система за управление на съдаржанието, ще се пускат новини и промоции
 
Re: От: Изработка на фирмен сайт

Приятелю, добрият сайт е този който продава. СЕОто е по-важно и от дизайн в много случаи. Не го подценявай, защото като спреш рекламите и трафика спира. Съвет!
 
От: От: Изработка на фирмен сайт

Общото убеждение е че който търси дизайнер или програмист в тоя форум, се цели в някакъв невероятен тънкаж. И правилно.

Един добър масов ХТМЛ темплейт е да речем 15 долара.

Ти примерно би ли седнал да правиш темплейт с уникален (в 'добрия' смисъл на думата) дизайн, каталог, галерия и прочие за 100 лв ? :)
Че и да има онпейдж СЕО и примерно да поддържа поне прилично по-старите ИЕ-та. Сигурно и някакво лого ще трябва да има.

Лесно ще намери някой да му направи нещо за 100 лв. Трудно ще е да намери кой да му събере нещо дето поне малко се доближава до нивото на готов комерсиален темплейт.

Съгласен съм напълно. Но при липсата на елементарни пояснения за какво точно се търси, бюджети и т.н. точно масов темплейт имах предвид - хоум, продуктова страница, за нас и контакти - нещо готово, което се предлага във форума (или в нета). Като се добави и лого, горе-долу 100 лева е приемливо. За СЕОто още 100тина. И от масов темплейт би се получил фирмен сайт що годе приличен.

Сега излиза (от последните добавки инфо), че СЕО глупости не се търсят. Система за управление трябва! И бюджета е 600 лева. Явно за дизайн.... съвсем добро предложение (като за дизайн).
 
От: Изработка на фирмен сайт

Незнам какво разбираш под въвеждане на инфото само. Най-лесното е да си направиш темплейт или да си купиш някакъв добре направен и да си го ... Немога да разбера такива като теб как си представят нещата. Виж един и същ темплейт тук тук и тук Трябва да се загледаш за да видиш разликите или да ги отвориш всичките. Ето ти и един ХТМЛ сите ако може така да се нарече: тук Правиш си такова и една формичка на пхп за новини и си капитан на кораба.
 

Горе