Търся: Изработка на WP плъгин

Vulgar

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, приятели имам нужда от човек, който да изработи плъгин за WP.
Плъгина ще представлява livescore за следене на всички мачове в реално време.
Изискванията са: Плъгина да е изцяло на Български и да е с нашата часова зона.

В случай, че някой има такъв плъгин или е правил може да го закупим.
Очаквам вашите предложения на ЛС.
 
Благодаря, ви това решение вече съм го разгледал и май е единственото но Български език :)
 
Не говориш нищо за източник на данни. Да разбирам ли че искаш да се прави нещо в сивия сектор?
 
Здравей и благодаря за въпроса. От разговорите с няколко колеги от форума, разбрах за източника на данни, аз лично нямам източник на данни, а разбирам, че това е проблем. Не искам и да е нещо незаконно, а всичко да си е разрешено и легално. Но до колкото разбирам май варият няма за мое огромно съжаление....
 
Варианти много. Каква е целта ти?
Истински livescore минута по минута за събията за всички първенства или просто искаш да имаш крайните резултати?

Имаш ли към 10-30к евро годишно?
 
Става въпрос да следи мачовете в реално време както примерно при
Livescore.com
Livescore123.com
И, аз разгледах няколко решения, но наистина цената ми е непосилна за нов сайт без никакви приходи.
Проблема беше, че не знаех за източника на данни това важно уточнене го научих от колегите.
Искам да благодаря на всички за уточненията.
До колкото разбрах доста хора търсят подобни модули, а предлагане почти никакво :) Надявам се все някой колега да е разрешил този казус.
 
Предлагане има. Просто търсещите се нямат парите за това :).

Има и оферти "лява ръка, десен джоб" но това може да работи до след седмица, до след месец... кой знае.
 
Питай колко струва при http://www.oddsshark.com/free-odds-feed, даже предлагат и скрипт за сайта ти. Не си ли закупуващ feed, всичко останало е несериозно. Някои рендват сайтове и събират информацията от там, но това е от ден до пладне. Тъкмо ще ти тръгне сайта и хоп на мач на Барселона ще ти спре сервиза, щото от сайта източник го баннали.
Мислил съм да правя сайт за арбитражни залози, но иска много инвестиции.
 
Явно има търсене на такава информация. Самата информация е скъпичка. Защо не се съберете Х човека и да си разделите сумата. Така всеки ще е доволен и ще има професионални данни. Малко комуна предлагам :D и не знам дали е приложима на практика.
 
Благодаря, много за всички мнения, определено научих много и получих страшно много ценни съвети. Надявам се повече хора да се включват всяка информация е ценна :)
 
Щом е нов сайт и няма много трафик със един парсер можеш да минеш.
Вече след време като ти бият шута ще си решил струва ли си да се инвестира във сайта или не.
Правел съм такова нещо за човек от форума преди амен година и още си работи.
 
@hristonev кой ще сключи договора от желаещите, кой ще гарантира че след като се плати за година няма да бие шута на другите?

@razdumka малко ги бъркаш нещата. Коефициентите и livescores са различни неща, да не говорим че тези са американци и не дават почти нищо за футбол. За арбитражи нещата са лесни - сумата варира между 3 и 5к евро на година.

Пак казвам варианти има много и за много пари и за малко пари. Всички зависи от това какво е в твоята глава.
Ето няколко варианта:
1) Скъпият го разбра;
2) Евтин (10-200 евро на месец) - ограничаваш се до топ първенства. Като проблема е че няма българските лиги;
3) Widget от фирма Х - iframe, js или там каквото предлага фирмата която си харесаш. Повечето пъти е безплатно, но не може да блъскаш вътре реклами :)
4) Шанаджийски метод: лява ръка десен джоб
 
@AMitrev да прав си, че е трудно постижимо.
Единствения сравнително евтин вариант, който аз съм намирал е xmlsoccer.com. Не са лоши данните, лога няма, обаче има препратки до уикипедия. БГ лига обаче няма, а без тези данни за нашенски сайт е без смисъл.
Щом е нов сайт и няма много трафик със един парсер можеш да минеш.
Вече след време като ти бият шута ще си решил струва ли си да се инвестира във сайта или не.
Правел съм такова нещо за човек от форума преди амен година и още си работи.
Скрапер почти всеки програмист може да скалъпи, обаче малката промяна в HTML води до спиране на работата. Другото за което може да се замисли евентуалния скрападжия е дали няма да ходи до обаластната дирекция по вътрешни работи. Защото това както става ясно е скъпа информация, надали този, който плаща с радост ще дава да му я скрапват.
 
Аре ве?
На какво ще се закачиш, като ти затрият името на тага, ид-то или някакво друго пропърти от ДОМ. Или ти парсваш стрингове с регуляри. И чакаш АЯКСА да зареди таблицата след Х време? Стига да те усетят ще парснеш само дедовия с извинение :D.
 
На какво ще се закачиш, като ти затрият името на тага, ид-то или някакво друго пропърти от ДОМ. Или ти парсваш стрингове с регуляри. И чакаш АЯКСА да зареди таблицата след Х време? Стига да те усетят ще парснеш само дедовия с извинение :D.
Много си далеч.
 
Много си далеч.
Не е далеч, даже много точно го каза. И с DOM, и с RegEx, и с Xpath (което пак на практика е DOM) да скрапваш, винаги ще си зависим от леки промени в кода. Има големи портали, които с години не сменят схемата, но това по-скоро е късмет.
 
Не е далеч, даже много точно го каза. И с DOM, и с RegEx, и с Xpath (което пак на практика е DOM) да скрапваш, винаги ще си зависим от леки промени в кода. Има големи портали, които с години не сменят схемата, но това по-скоро е късмет.
И ти си много далеч.
 
Като толкова искате да си ги мерите пратете ми кодовете си и ще ви кажа кой крив, кой прав.
Нищо че от сега е ясен отговора де :)
 

Горе