Продава се: Изтрита

Вие продават фейсбук група с 11 600 за 520 лева.
Аз продадог група с 11 900 за 250 лева.
Още доста примери мога да дам.

Вие продават фейсбук група с 11 600 за 520 лева.
Аз продадог група с 11 900 за 250 лева.
Още доста примери мога да дам.
Каква е тази наглост от ваша страна? Защо не си гледате във вашата собствената паница? Вие ли ще ми определяте моята цена на моята група? Да не говорим, че точно вие сте един редовен прекупвач на групи. Търсите нещо евтино за да го продадете после по-скъпо. Гледайте си живота и не прекалявайте да се бъркате където не ви е работа!
 
Последно редактирано:
Не мисля така и пример веднага мога да ви дам
Какъв пример ще дадеш? Аз мога веднага да дам пример, че към момента цената на член вече при някои колеги е вдигната на 7 стотинки. Така че моята цена изобщо не е "изключително" висока. Освен това никой не ви е опрял ножа да купувате. Вие за какъв се мислите? Що не си гледате в собственото канче?!
 
Последно редактирано:
Вие продават фейсбук група с 11 600 за 520 лева.
Аз продадог група с 11 900 за 250 лева.
Още доста примери мога да дам.
Ако сте я продали преди инфлацията може. Това е ваш проблем, ако сте я продали на безценица за да се оттървете и са ви трябвали пари. Цената към момента за член върви около 4 стотинки и повече. Не се бъркайте вие в моята преценка на моите страници и групи. Нямате право.
 
Последно редактирано:
Ако сте я продали преди инфлацията може. Това е ваш проблем, ако сте я продали на безценица за да се оттървете и са ви трябвали пари. Цената към момента за член върви около 4 стотинки и повече. Не се бъркайте вие в моята преценка на моите страници и групи. Нямате право.
Тази цена е безумна за тези страници/групи. Къде са балъците,които ви ги купуват ?
 
Ако сте я продали преди инфлацията може. Това е ваш проблем, ако сте я продали на безценица за да се оттървете и са ви трябвали пари. Цената към момента за член върви около 4 стотинки и повече. Не се бъркайте вие в моята преценка на моите страници и групи. Нямате право.
Преди 2 седмици я продадох. Не се бъркам, казвам ви най приятелки ьпе искате безумни пари, иначе ми е през *** за вашите неща
 
Тази цена е безумна за тези страници/групи. Къде са балъците,които ви ги купуват ?
Намерете си някой балък да ви ги продаде по-евтино или си съберете вие последователи за да видете как се събират!
 
Последно редактирано:
Преди 2 седмици я продадох. Не се бъркам, казвам ви най приятелки ьпе искате безумни пари, иначе ми е през *** за вашите неща
Цените са съобразени според цените на колегите във форума. Вижте обявите. Не знам защо се заяждате, но по-добре да си гледате работата. Ако има някой да продава 1 стотинка за член, аз също ще купя. Приключвам спора.
 

Горе