Имаме ли право да пишем по стари теми или не??

kokernur

New Member
Писах в тема която била о преди 5 години, получих репоация в минус. Та въпросът ми е: Имаме ли право да пишем по стари теми или не ? Ако имаме тогава защо ми беше отнета от репотацията? Моля да ми бъде въстановена репотацията която ми бе отнета несправедливо.
 
Пише се репУтация, а не репОтация

М др обикновено, когато някой се оплаче от неправомерно взета репутация му давам едно зелено за компенсация. Я фърли едно очо как се блещиш в темата, за която става въпрос

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=186

Ако не вие хареслава темата трябваше да я изриете още тогава, а не да ми махате от репотацията, че пиша в нея. Никъде няма написано правило, че не трябва да се пише по стари теми. Или пишем в форума или не.?Аз не съм виновен, че те мързи модерираш.





хм, kokernur? Аз лично не се опитвах да се заяждам и май още на тоя етап трябва да внеса малко пояснения

1. АЗ репУтация не съм ти давал поне не в тази тема т.е. който и да те е червил не съм аз
2. Темите не се трият, просто няма кой да се занимава с това а и от много гледни точки това е абсолютно безсмислено
3. То няма правило за писане в стари теми и няма проблем да пишеш в стара тема ама по тема, в която авторът вероятно отдааааавна вече не се интересува от мнението за сайт правен преди пет години едва ли има особен смисъл да даваш оценка
4. Много дебело държа да подчертая този пасаж "Аз не съм виновен, че те мързи модерираш" Не е зле да имаш маааалко повече уважение към труда на модераторите във форума. Някак си не е гот да плюеш по хората, които се грижат нашия престой тук да е уютен, приятен и полезен. А да ... и още нещо

АЗ НЕ СЪМ МОДЕРАТОР!

Ако имаш още нещо да споделиш, ако обичаш смени тона.


Та ще се повторя ама -
Дали има начин да си промениш отношението към модераторите и администраторите на форума?

Можеш да им пишеш лично вместо да отваряш тема. М др ако не се блещеше толкова отдавна просто да съм ти дал едно зелено за компенсация
 
От: Имаме ли право да пишем по стари теми или не??

QUOTE=BullBlogger;295948]Пише се репУтация, а не репОтация

М др обикновено, когато някой се оплаче от неправомерно взета репутация му давам едно зелено за компенсация. Я фърли едно очо как се блещиш в темата, за която става въпрос

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=186

Ако и си влезнал тука да обиждаш или да се заяждаш ще виждаш разбира се само недосатаци. До сега нямам и няма да имам такова мнение като твоето, което цели да се заяжда и да изкарва недосааците на съфорумцие. Виждам, че имаш проблем с общуването! Има достаачно теми в които можеш да пишеш и да даваш своят полужителен принос... Айде до скоро))
 
Re: От: Имаме ли право да пишем по стари теми или не??

QUOTE=BullBlogger;295948]
Ако и си влезнал тука да обиждаш или да се заяждаш ще виждаш разбира се само недосатаци. До сега нямам и няма да имам такова мнение като твоето, което цели да се заяжда и да изкарва недосааците на съфорумцие. Виждам, че имаш проблем с общуването! Има достаачно теми в които можеш да пишеш и да даваш своят полужителен принос... Айде до скоро))

чудя се дали вече е време и аз да ти набия едно червено в репичката или да почакам още малко. До момента установихме, че:

- ме мързи да модерирам
- мнението ми цели да заяжда (структурата на изказа е запазена)
- имам проблем с общуването

май станаха три за щастие ама ако ти набия червено ще слезеш директно в първа група, та ще те изчакам да ми теглиш една - като гледам няма да отнеме много време
 
От: От: Имаме ли право да пишем по стари теми или не??

Ако и си влезнал тука да обиждаш или да се заяждаш ще виждаш разбира се само недосатаци. До сега нямам и няма да имам такова мнение като твоето, което цели да се заяжда и да изкарва недосааците на съфорумцие. Виждам, че имаш проблем с общуването! Има достаачно теми в които можеш да пишеш и да даваш своят полужителен принос... Айде до скоро))

А аз виждам, че ти имаш много сериозен проблем с правописа.
 
От: Имаме ли право да пишем по стари теми или не??

Моля да ми бъде въстановена репотацията която ми бе отнета несправедливо.

Как да ти възстановят нещо, което нямаш. :D
 
От: Имаме ли право да пишем по стари теми или не??

още един минус от мен

наистина ли не можеш да се усетиш защо ги получаваш?
 
@kokernur

Всичко което не е конкретно забранено е разрешено - един от основните принципи на демокрацията

Обаче се иска такт и мисъл кога да се ползва това... например http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=1 нямаше да има никакъв проблем да пишеш... докато в тема за ревю на 5 години май не е добра идея... ( Мога спокойно да твърдя че ви оставена е тази свобода за да ви провокира да мислите) не мисля че ни трябва форум със слабоумно спазващи се казармени правила....

Относно репутацията: основната и функция е потребителите да покажат дали са съгласни или не с дадено мнение не изборите с I Aprove / I Disaprove.... или ти си сметнал че е добре да пишеш по петгодишна тема за ревю... някой са сметнали че не са съгласни с теб....

Какво наблюдавам тези дни... времето се стопли малките нещо са ви се разбушували хормоните реагирате бурно и бунтарската без да има смисъл (ако го беше отиграл леко и беше казал че съжаляваш можеха да ти цъкнат и зелени на мнението с което го правиш... както се казва малко самоконтрол и трезва преценка и пак ще позеленееш
 
От: Re: Имаме ли право да пишем по стари теми или не??

както се казва малко самоконтрол и трезва преценка и пак ще позеленееш

Понякога наистина изискваш прекалено много!
 
От: Имаме ли право да пишем по стари теми или не??

Мда то ако всеки имаше самоконтрол и трезва преценка, немаше да е пълно с дебели крави по улиците...
Днес просто ми разбиха детските илюзии - стопли се малко времето и извадиха целулита на показ...
 

Горе