Имате ли AI приятелка ?

Един тъп въпрос. Къде? Дали ще си създам младата Кристина Агилера? :D
Тук вече имаме човек с псевдоним "Продуцента". Само назови колко годишна я искаш тази Кристина и колко си готов да платиш :p:D:D
 
Един тъп въпрос. Къде? Дали ще си създам младата Кристина Агилера? :D
Най-лесно е първо да пробваш в leonardo.ai, предполагам?

Вече ако се зарибиш по тия тъпотии, може да си инсталираш някой Stable Diffusion локално (ако имаш по-нова геймърска видеокарта) или remote на някой сървър и да си бълваш Кристини на килограм...
 
Най-лесно е първо да пробваш в leonardo.ai, предполагам?

Вече ако се зарибиш по тия тъпотии, може да си инсталираш някой Stable Diffusion локално (ако имаш по-нова геймърска видеокарта) или remote на някой сървър и да си бълваш Кристини на килограм...
Човек се учи докато е жив. :) Ще пусна по късно, след 12:00 какво е генерирало.
 
Не си я виждал нагласена и с друг аутфит. Тук е малко неглиже.

М/у другото, по празниците ме вдъхнови идеята да правя конкуренция на DreamGF, понеже услугата им всъщност е доста trashy.
Направил съм технологичен рисърч, даже съм нахвърлял в нещо като мърляв бизнес план нещата.
Не е кой-знае колко сложно, но трябва ИНВЕСТИТОР.

... та някой ако иска едиколко си % от начинанието, може да пише.

Доста такива се навъдиха но има много мегдан за "творчество" в сферата.
а има ли според теб тенденция към разрастване на търсенето, и необходимостта на тази услуга ?
За към кой пазар си направил рисърч ?
За инвеститорите ще има ли ВИП аватари ?

Едит. След като видях продукцията на "Продуцента" си мисля, че това момче има потенциал
 
а има ли според теб тенденция към разрастване на търсенето, и необходимостта на тази услуга ?
Така изглежда. Dating sims са популярни вече 20 и кусур години. Въпросната услуга ще трябва да еволюира и да се обогатява. Дяволът е в детайлите, както казват..

За към кой пазар си направил рисърч ?
Може и сам да видиш топ посещенията от кои страни са в съответните сайтове (аз не се сещам в момента).

За инвеститорите ще има ли ВИП аватари ?
Разбира се. Премиум girlfriends ще са инвеститорите - 80 марки/час. Голи снимки - 45 на бройка.
 
Направил съм технологичен рисърч, даже съм нахвърлял в нещо като мърляв бизнес план нещата.
Мислех, че ще дадеш повече инфо

Не е кой-знае колко сложно, но трябва ИНВЕСТИТОР.
не споделяш колко инвестиция иска проекта, нито повече информация

Ми ако съм решил да инвестирам ?
 
Мислех, че ще дадеш повече инфо


не споделяш колко инвестиция иска проекта, нито повече информация

Ми ако съм решил да инвестирам ?
Не съм подготвял презентация като за инвеститори. Просто нахвърлях материалите, видях че сам в момента не мога и пъхнах "папката" в архива за по-добри бъдещи времена.

Публично не казвам подробности. Не щото ме е страх че някой ще открадне идеята (тя си е свободно налична), ами щото в един момент може да се обърне с/у мене и с/у евентуалния бизнес казаното.... виждаш горе вече го обявиха за неморално.
 
Аз много харесвам не морални проекти, които в същност са с голям потенциал. Твоята Шушана има ли потенциал ?
 
Всъщност скоро понеже няма да има разлика между живите модели и тези анимета истински пари ще правят тези можещи да докажат произхода на снимката като реална.
 
Аз много харесвам не морални проекти, които в същност са с голям потенциал. Твоята Шушана има ли потенциал ?
Мойта ли? :)
Аз имам няколко - разделени по папки. Тая беше първата и събра доста ухажори, та трябваше и да блоквам даже :)

Иначе мислех да правя цяла агенция с менте модели ако провърви 😄
 
мислех да правя цяла агенция с менте модели ако провърви 😄
Продуценте, кефиш ме ;)

giphy.gif



Дай пейпъл да метнем малко инвестиция
 

Горе