Има ли извънземни

helf_php

Active Member
Пичове има ли извънземни. Какво мислите последно време си мисля че съществуват.
 
От: Има ли извънземни

Бях чел че са около 80 вида и почети всички биле добродушни и са на признали за най големите измекяри в цялата вселена :D
Гледайте интервютата на бившия канадски министър на отбраната.
 
От: Има ли извънземни

Ами само в нашата галактика планетите са повече от звездите, всенякъде ще има хора... така де, извънземни.
 
От: Има ли извънземни

Бих се изненадал, ако няма. Надявам се нашето поколение да успеем да дотътрим жива среща с някои ''комсически комшии'':)
 
От: Има ли извънземни

Пичове има ли извънземни. Какво мислите последно време си мисля че съществуват.

Естествено, че има. Това и малко дете да попиташ, ще ти каже, че е така и няма нищо невероятно.

Въпросът ти очевидно за този форум е, как да ги привлечем и да правим бизнес с тях?

Аз не знам, но много бих се заинтригувала...

Времево-пространствени портали и разни други магии- в този форум ми е надеждата, ако има и специален раздел за наука. Не я пренебрегвайте ;)

Аз го пиша, защото съм гледала много филми. Но и не може да имаме чак такова въображение и да се създадат Междузвездни войни или Мъже в черно, без да има на каква основа да са с доза истина.
 
От: Има ли извънземни

Доста ще е интересно ако доживеем да видим, но може и да стане като се замислим как бързо напредва технологията може да открият на някоя планета :-o
 
От: Има ли извънземни

Доста ще е интересно ако доживеем да видим, но може и да стане като се замислим как бързо напредва технологията може да открият на някоя планета :-o

Те са си сред нас. Ако толкова ти се ходи на друга планета, не е нужно да даваш милиони и да ползваш , пробвай с безплатното Въображение :) по-лесно и безопасно ще е.
Интересно е да се създаде сайт за извънземни- но трябва много прецизно да се привлекат учени, които да разчитат определени символи, археолози и антрополози.
Защото те извънземните няма да кацнат и да ти кажат на спирката, докато чакаш 76- Здрасти, искаш ли да пием едно кафе ... :twisted:
 
От: От: Има ли извънземни

Тези, които чакат 76 по спирките, са си извънземни от само себе си.
 
От: От: От: Има ли извънземни

Тези, които чакат 76 по спирките, са си извънземни от само себе си.


Стига де! Не всички имаме автомобили. И реално, знаеш ли колко "извънземни" срещаш по-скоро по спирките, отколкото в магазина :) ама, можеш ли да ги разпознаваш и някак да се сприятелиш, за да правите и бизнес?
 
От: От: От: От: Има ли извънземни

Стига де! Не всички имаме автомобили. И реално, знаеш ли колко "извънземни" срещаш по-скоро по спирките, отколкото в магазина :) ама, можеш ли да ги разпознаваш и някак да се сприятелиш, за да правите и бизнес?

Има метро, има и велосипеди, а магазините ти доставят стоката до асансьора.

Извънземните са лесни за разпознаване, но са трудни за бизнес - винаги измъкват по някоя нова галактика от нашийника на котката.
 
От: Има ли извънземни

За бизнес с извънземни май още е рано да се мисли :p това е линк къмм интервюто с бившия канадски министър на отбраната за което @gioiello спомена прочетах го може да го види някой ако му е интересно. Човека е на 90 години и едва ли лъже и говори празни приказки.
 
Вярвам, че има, както вярвам, че са по-развити от нас. Няма начин да няма. Ще доминира този, който намери другия пръв, защото явно е с по-напреднала технология.

Нещо забавно:

[video=youtube;6VV3HZYfMfc]http://www.youtube.com/watch?v=6VV3HZYfMfc[/video]
 
От: Има ли извънземни

Пълно е с извънземни, тия дето живеят над мене са нереални просто. До 3:30 ми тропат отгоре, телевизора до дупка и такова... Легнат си за малко и стават в 6:00 и започват да тропат отново :-o

Тоя на паркинга охраната също е извънземен. Всеки ден се оплаква, че нема две стотинки и бил много зле и редовно ми иска цигари. Оня ден го гледам на спирката как си разпечатва кутия бЕло Боро.

P.S.

Скоро гледах "Горещо" с Венета Райкова имаше някакъв професор от БАН, който разтягаше бесни локуми как извънземните са тук, ама ние не ги виждаме. Възможно е, макар да не ми се вярва особено.
 
От: От: От: От: От: Има ли извънземни

Има метро, има и велосипеди, а магазините ти доставят стоката до асансьора.

Извънземните са лесни за разпознаване, но са трудни за бизнес - винаги измъкват по някоя нова галактика от нашийника на котката.

Честно казано предпочитам, да имам взаимоотношения с извънземни. Колко са лесни за разпознаване, ако просто го пишеш, за да отбележиш, че си гледал филми- ок- но не е съвсем така. Защото, ако са толкова разпознаваеми ще ги ... изгорят или замразят, а може и просто използват за експерименти. Така че, едва ли биха се подложили на това.
А бизнесът им е далече от това, да правят сайтове и да привличат и зарибяват харесващи и потребители на стоки и услуги.
Сайт за знания- как да преминеш в паралелна реалност или да предотвратиш смърт, а може би да пътуваш във времето, знам ли. Има много неща. Които хората, дори не са предполагали, че ще се измислят, но в един момент развитието не е само в това да купуваш и продаваш, а и да измисляш нещо Ново. Било совалка или летяща кола- просто нещо различно.
 
От: Има ли извънземни

Ето и над Варна!!!


[video=youtube;Y9RQnGbittk]https://www.youtube.com/watch?v=Y9RQnGbittk[/video]
 
От: От: От: От: От: Има ли извънземни

Честно казано предпочитам, да имам взаимоотношения с извънземни. Колко са лесни за разпознаване, ако просто го пишеш, за да отбележиш, че си гледал филми- ок- но не е съвсем така. Защото, ако са толкова разпознаваеми ще ги ... изгорят или замразят, а може и просто използват за експерименти. Така че, едва ли биха се подложили на това.

Е добре де, ще опитам по твоя начин с извънземните:


"Здравей, извънземен котьо! Аз съм Касиопея, но нямам нищо общо с Casio, просто се омъжих за един етиопец. Иначе съм си нереида (тва не е женското на нереза, не се дърляй на дувара)


Отведи ме на Фаетон да цепим мрака!"
 
От: Има ли извънземни

Добре д ехора къде ги намирате тия етиопци, аз сега да искам да намеря няма да мога? :twisted:
 
От: Re: Има ли извънземни

Този и Среброто според вас, на стани богат правеха ли се на олигофрени? Защото аз повярвах че са малоумни на въпросите, а реално стигнаха много напред... това акое било игра, просто си е за оскар.


Вярвам, че има, както вярвам, че са по-развити от нас. Няма начин да няма. Ще доминира този, който намери другия пръв, защото явно е с по-напреднала технология.

Нещо забавно:

[video=youtube;6VV3HZYfMfc]http://www.youtube.com/watch?v=6VV3HZYfMfc[/video]
 

Горе