Има ли промени в google ?

От: Има ли промени в google ?

Pagerank-a към момента е обявен за мъртав

Да, не си спомням последното му обновление. ;) Не знам защо го забиха това. Може би заради търговията на линкове и горе-долу честите ъпдейти в алгоритъма и спирането на pagerank-а. ;)
 
От: Има ли промени в google ?

Личното ми мнение, е че след резки сътресения известно време (поне месец) НИЩО не се пипа. - това е мое лично мнение.
Имам сайт от 4-5 години, преживя всякакви животни, падни, пингвини може би и зебри. Поддържам си го както от началото - съдържание, обновяване, тук таме някой линк от социалка и това е.
Всичко това се прави според мен добрите сайтове да отидат по-назад, за да може по-смотаните с реклама да са по-напред...

Колкото повече се занимавам с класирането на моите сайтове стигам до точно същият извод. Всичко е направено така че да са по-напред сайтовете, които рекламират. Но това си е и нормално няма как, все пак те дават парите.
 
От: Има ли промени в google ?

а е пичове дали ще има pr update тази година ? изчел съм доста статии и като обобщение едни казват , че никога повече няма да има , а други казваха в началото на тази година , че ще бъде , но това не се случи , което ме навежда до мисълта , че май няма да има ...
A като цяло защо се интересуваш от това ? :D
 
От: Има ли промени в google ?

за да се раздвижи бизнеса и да не се продават само т.н. "трафик сайтове" , които ги въртят из фейсбука
пак не можах да ти хвана логиката колега, ПР отдавна не е фактор за класиране в гугъл
 
От: Има ли промени в google ?

пак не можах да ти хвана логиката колега, ПР отдавна не е фактор за класиране в гугъл

знам , но аз съм от поколението когато беше фактор и всичко тогава беше страхотно и бизнеса вървеше със желание правих и развивах сайтове ...
 
От: Има ли промени в google ?

знам , но аз съм от поколението когато беше фактор и всичко тогава беше страхотно и бизнеса вървеше със желание правих и развивах сайтове ...
eeeee колега ти какво искаш да се върнат тея златни времена, когато хората забогатяха щото откриха топлата вода? Който е*ал, е*ал, вече с един пейджранк и 1000 беклинка за 5долара сайт не се класира. :beer:
 
От: Има ли промени в google ?

eeeee колега ти какво искаш да се върнат тея златни времена, когато хората забогатяха щото откриха топлата вода? Който е*ал, е*ал, вече с един пейджранк и 1000 беклинка за 5долара сайт не се класира. :beer:

ОО, това време мина много отдавна. Има няма 8-9 години, ако не и повече. :)

Купуват е още линкове, но умно. И определено бюджета за тях не е $5. :)
 

Горе