Инвестирам в: Инвестирам бизнес

Adnancobeed

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Инвестирам бизнес идея до 5хил лева без онлайн предложения. Пишете за пове информация на лично
 
Аз за толкова години оффлайн предприемачи тук не съм срещал, може и да съм изпуснал някой. Тук масата сънува биткоини и палми на Малдивите.
 
Некои направиха по 100-500К ей така на та.ак.. Но до тук :) Сега всеки мисли къде може да е следващия удар ;)
 
Между другото, ти не се ли класираш за тая тема? Пиши му, пък квото - такова.
Ако автора вижда - препоръчвам!
 
Между другото, ти не се ли класираш за тая тема? Пиши му, пък квото - такова.
Ако автора вижда - препоръчвам!
Аз съм единствения, който иска да развива оффлайн бизнес
Каквото зависи от мен съм му го казал в телеграфен текст на човека. Негова работа си е в какво да вярва.
Не съм от тези, които врънкат, от тези, които молят, от тези които ти казват едно с идеята да правят друго.

Днес карах едно просто, но надаречно в намирането на трюфели "парче. С абсолютно добри намерения, дори да му направя услуга. Но го усетих, че е подготевил торбата с лъжи. Все пак трябва да ти кажа, че успя да набере около 15 кг летен трюфел. Който понеже е прост и играе на дребно го продаде за по 45 лв/кг. Щото днес е набрал, но утре няма да може, това гъба. Вдругиден ще изхарчи парите в "четвъртък" пак ще ходи да търси пари да отиде и да се опита да набере да изкара и следващите две седмици/
Макар, че за около час ровене в интернет успях да намеря лицензирани изкупвачи на 70 лв за кг, отделно принципно се договорих за консервивар трюфел на Хпъти цени и всъщност ми подариха и едно такова бурканче за мостра.
И отгоре на всичкото хванахме голямата буря днес и ако исках да го отрежа и да го лъжа щях да го излъжа че там накъдето отиваме е голям буря и да се върна с + винетка и бензин за 2 часа. Няколко пъти му пуснах картбланш, но не се поучи момчето.
Това, което се опитвам да кажа е, че влизам в положението на всеки, но давам само един шанс. А ако човека просто се двоуми, а не е лош давам и повече.
Сега в момента а и цял ден не ми се мисли особено, от известно време съм станал - "казвам ти в пряк текст моите условия - ако не ти харесват по-живо по здраво".
И дори не го планирам, просто при мен много често си става "ей така". В крайна сметка се опита да ме преметне за 8 лева, и затова му излезе 25 лв за винетка + 10 литра повече бензин, отколкото трябваха. А и научих няколко дашни местенца за бране на трюфел.
И не съм изобщо злопаметен, дори напротив, но ще видя как ще ми хрумне дали да не го приключа с една обява от сорта на "Изкупувам летен трюфел на 75 лв./кг , тел: , адрес. Интерсно ще ми е като му се накачулят пред къщата 10-на човека какво ще прави. И отгоре на всичкото не си еи платил лиценза за бране на трюфели.
 
Последно редактирано:
Не си само ти за ОФФ-а. Всеки ОФ бизнес е свързан в няква степен и с ОН такъв ;) Нали разбираш, че дори да си топ вносител на парцалки, за реализацията ти трябва и силен ОН ресурс.. Вече нещата са 100% свързани. Няма ОФ без ОН ахах А другото, тия афф, маф, и тн, вече е друга бира ;)

Тва с труфелендите ме кефи, но малко знам материята, къде и кога трее се търсят. Има ли разлика меджу бг труфеляка и некаф топ френски например? Сми има ли разлика в качеството и съответно в цените. Чел съм че даже некви койоти използват за намирането, ама общо взето = тъмна Индия :)
 
Не си само ти за ОФФ-а. Всеки ОФ бизнес е свързан в няква степен и с ОН такъв ;) Нали разбираш, че дори да си топ вносител на парцалки, за реализацията ти трябва и силен ОН ресурс.. Вече нещата са 100% свързани. Няма ОФ без ОН ахах А другото, тия афф, маф, и тн, вече е друга бира ;)

Тва с труфелендите ме кефи, но малко знам материята, къде и кога трее се търсят. Има ли разлика меджу бг труфеляка и некаф топ френски например? Сми има ли разлика в качеството и съответно в цените. Чел съм че даже некви койоти използват за намирането, ама общо взето = тъмна Индия :)
Не си показал, че залужаваш акуратна информация.
 
ахахаха ама и теб са те зомби яко атак онлине предприемаческите галимации ахахха
Аз само гледам как и на кой влиаят, иначе се правя на умрела риба, ама всичко ви знам на 100% Мислиш ли, че не знам за трюфеляка ахахахах
Е тва ме кефи на ОНлайНА, че всеки мое си верва, колко си иска :D:D:D:D а дали вече не са му го боднали, е друг въпрос :p

Сметай до ква деградация мое да доведе тва, читав, точен и НАЙ-ВАЖНОТО - честен човек, да се превърне само за няколко месеца в оНлиНеПлазмоДей, само като гледа как действа останалата гня.. ей това ми пука душата, има матриал за цел ферман :D

Ама нли това казвам, по-важното е да се чувстваш щаслив, макар и ултра заблуден ахахах Тва е идеята на новият ред, ще прозрееш, ама кога вече си дал фира..
 
ахахаха ама и теб са те зомби яко атак онлине предприемаческите галимации ахахха
Аз само гледам как и на кой влиаят, иначе се правя на умрела риба, ама всичко ви знам на 100% Мислиш ли, че не знам за трюфеляка ахахахах
Е тва ме кефи на ОНлайНА, че всеки мое си верва, колко си иска :D:D:D:D а дали вече не са му го боднали, е друг въпрос :p

Сметай до ква деградация мое да доведе тва, читав, точен и НАЙ-ВАЖНОТО - честен човек, да се превърне само за няколко месеца в оНлиНеПлазмоДей, само като гледа как действа останалата гня.. ей това ми пука душата, има матриал за цел ферман :D

Ама нли това казвам, по-важното е да се чувстваш щаслив, макар и ултра заблуден ахахах Тва е идеята на новият ред, ще прозрееш, ама кога вече си дал фира..
Просто не ме влекат. Оналайченските параспособности. Не е до невярване.
 
Нищо няма да направиш, ни с труфеляк, ни с пачи крак. Ти просто нямаш бизнес мислене, това е. Най си те бива да си бачкаш. Бачкай си и не се занимавай с глупости :)
 
Чудя се на коя салфетка да ти запипа ника.
 
ахаха единствената ръка, която ти е подадена в този форум, и ти вече я нахапа ахахаха Единствения, който те препоръча, и ти вече го нахрани. Единствения, който ти налива акъл за добро, и ти вече го хейтиш..
Е как смяташ, дали вече някой от този форум ще рискува с теб?? Сам се нахендри, показа, че си абсолютен неблагодарник! А нека ти е, явно и на дърти години нищо не си научил.. ;)

А мен не можеш да ме докоснеш дори, защото съм ток и жица отсекъде.. :) А и не плача като теб, всъщност. Сам се оправям.. нема рев нема сълзи :p
 
Моля ти се, да не съм от вчера във форума, че то аз на Блинки му направих трафик за 10 теми само с едната ми тема. Научил съм ви аз, вие сънувате биткоини. Искате от нищо нещо, да си легнеш вечерта и на сутринта под вълшебната възглавничка да те чакат няколко хилядарки. Не, не хилядарки няколко милиона, а ако може и милиарда.

И по-лошото е, че с коментарите си пречите на сериозни хора, които търсят други сериони хора. Отдавна съм разбрал че ще трябва да се оправям сам. Ето в момента съм заделил 800 лв. да взема една мултифункционална фурна. Но тя си е за домашно ползване. Но чакам да видя какво ще стане с трюфела, понеже там е много по-лесна печалбата и почти никакъв труд няма да влагам, но трябват повече пари. И маржа е голям.

Какво означава "дали вече"? Че някой досега рискувал ли е с мен? Еми ОК, аз губя и вие губите. Три павилиона намерих в условията на пандемията, сега ходи да намериш. Ръката, която ме хранила, оле боже, какви ги говориш въобще ... не знам. Пък и нито те познавам, нито нищо. Еми то аз да взема да отворя един фен клуб тука... Баси
П.С. Все още съм афектиран от този брат ром, който се опита да ме преметне, колко нищожно и дребно човече трябва да си да се циганиш за 8 лева. А без да се усети ми плати винетка и наля 5-6 литра повече бензин. Ще му сложа шапката аз:) Много съм добър с добри хора, но с такива на подмолна война.
П.П.С. Ако се хващах на басове, щях да се хвана на бас, че сте му напълнили кутията на човека с дропшопинги и други подобни, и съм работил това нещо и то преди повече от 10 години и това е за роби. Като искат да са роби - ами да са роби. Аз казвам моите условия, човека отсреща ако става ще ги приеме, склонен съм и да отстъпя, не си смятам мнението за меродавно, но втори шанс рядко давам. Ако преценя, че човека просто е заблуден но е добър човек и трети шанс мога да дам. Но с мръсниците - мръсно.

И за био зеленчуци ви предложих, само че в последния момент. Имам и къща в Кортен, която сигурно е едно 60 000 лева към момента, но в Пъдарево я продадохме преди години, а точно тя е супер подходяща. Един от най-големите плодородни дворове в Сливенска Област, но вие сте...
 
Последно редактирано:
Казах ти кви са условията ве малоумник, повече от 49% никога няма да имаш от бизнес в съдружие.
Или клякай на каквото ти се казва като условия, или продължавай да спамиш глупости.
 
Малко по на юг трябва да отидеш за такива работи - към Тунджалъка.
И много вода ще трябва.

В рамките или в близост до село биосертификат трудно ще вземеш.

Трюфели ще вадиш като навали пак догодина.
 
Щом казваш. А иначе аз не бера трюфели.
 
Казах ти кви са условията ве малоумник, повече от 49% никога няма да имаш от бизнес в съдружие.
Или клякай на каквото ти се казва като условия, или продължавай да спамиш глупости.
Успокой се Джони
 

Горе