Инстаграм

deluxebs.22

New Member
Здравейте,
Нов съм, форумът ви е страхотен, поздравявам всички участници в него, искам да попитам има ли запознати с платените абонаменти в Инстаграм и как точно се стартира, т.к. имам събрани последователи и аудитория и бих искал да се възползвам от гледаемостта, която така или иначе получавам. Някой знае ли как да монетизирам съдържанието на профила си? Моля ако темата не е на подходящо място, модераторът нека да я премести.
 
Здравей, и мерси много за думите. Защо не пуснеш тук една обява за реклама в твоята страница, като на лично ще дадеш информация, а в обявата реално брой аудитория, тема на профила, до колко се достига с пост и нещо друго, ако се сещаш. Това е един начин, друг е да им продаваш нещо от себе си - продукт, услуга.
 
Благодаря за отговора, по-скоро аз искам да монетизирам профила си, но не съм изцяло запознат с този процес. Имам около 20 хиляди последователя и искам да монетизирам акаунта си и да кандидатствам за платени абонаменти. В момента ми е бизнес профил с категория на Личен Блог.
 

Горе