Инсталиране и нагласяне на системи

bdaa

Banned
Рейтинг - 90%
9   1   0
Инсталирам системи, намирам подходящи темплейти, нагласям модове и други неща по тях. Работил съм с phpbb, phpbb2, phpbb3, smf, wordpress и други. Цени зависи от това, което исакте. За контакти - ЛС и имейл [email protected]
 
От: Инсталиране и нагласяне на системи

Подобни услуги се предлагат като опция в cpanel-a, предоставян при закупуване на хостинг от който и да е български хостинг провайдър.

Поздрави!
 
От: Инсталиране и нагласяне на системи

angelovarna, какво му пречи да си предлага човека такова нещо?
Услуги всякакви!
Има хора който предлагат да те чешат по врата. Всеки може да се почеше. Който иска ще си наема някой да го чеше.

Защо на всяка манджа слагаш мерудия
 
От: Инсталиране и нагласяне на системи

Аз имам чувството, че това момче bdaa е умряло от глад.
 
От: Инсталиране и нагласяне на системи

Аз имам чувството, че това момче bdaa е умряло от глад.
Аз съм му фен. Супер амбициозен е. Само да пишеше и по- правилно, щеше да има повече успех с офертите. Препоръчвам му The Firefox spell checker .
 
От: Инсталиране и нагласяне на системи

от мен един съвет да хване един cms и да си събере всички услуги на едно място + вече осъществени проекти да може хората да виждат какво е направил
 
От: Инсталиране и нагласяне на системи

Е добре де, не мога да разбера защо трябва на всякъде акъл да се налива? Преценил е, че по този начин може да си докарва някакви доходи и това е! Дали е правилно или не, оставете той сам да прецени. Клиентът не е глупав и ще си направи сметка струва ли си или не.
В повечето теми е пълно с излишни постове. Това е Пазар... Ако ще се пазарите - смело напред! Но да държиш сметка на някой за начина му на придобиване на доходи е, това не е много колегиално.

Поздрави!
 
От: Инсталиране и нагласяне на системи

angelovarna, какво му пречи да си предлага човека такова нещо?
Услуги всякакви!
Има хора който предлагат да те чешат по врата. Всеки може да се почеше. Който иска ще си наема някой да го чеше.

Защо на всяка манджа слагаш мерудия
Ти не си този, който ще налага тона тук и с чието височайшо мнение всеки трябва да се съобразява.
 
От: От: Инсталиране и нагласяне на системи

Ти не си този, който ще налага тона тук и с чието височайшо мнение всеки трябва да се съобразява.

Пич, ти май си объркал форумите с httр://www.тролове.ком
има нещо такова

просто се чудя дали ще приемете моето скромно предложение за помиряване преди нещата да излязат извън контрол?
 
От: Инсталиране и нагласяне на системи

Ама че грозно обръщение от някой опитващ се да гради фалшив имидж в сайта.
Не може всички да ти се радват и кланят. Свърши твоето царство.
 
От: От: От: Инсталиране и нагласяне на системи

просто се чудя дали ще приемете моето скромно предложение за помиряване преди нещата да излязат извън контрол?

да се помирявам с хейтъри?
че аз какво съм им направил? :)
 
От: Инсталиране и нагласяне на системи

мммдаааа, явно предложението се отхвърля
 
От: Инсталиране и нагласяне на системи

тая тема хептен загрубя,

bdaa, извинявам се, че ти о....хме темата
 
От: Инсталиране и нагласяне на системи

bdaa пусне ли тема всеки решава, че може да пише каквото иска в нея. Той отдавна се отказа да се бори и защитава правата си, както правеше по-рано.
:)
 
От: Инсталиране и нагласяне на системи

на мен вече ми омръзна да ми спамите по темите. всяка моя тема е брутално оспамена от вас. най-накрая ще ви тегля по 1 защото много ме дразните.
радев не се отнася за теб ти си печен
 

Горе