Интервю със Симеон Дянков

От: Интервю със Симеон Дянков

Значи все пак - по-добре да си върнем БСП, а?
Нищо че за пръв път имаме за министри хора, доказали се, изкарали си парите и сега идват тука за едната чест и слава да ви оправят бакиите - и те са комунисти.

И кои са тия повече министри на ГЕРБ, дето се разследват? Па и дори да беше така - ти виждал ли си досега политик от управляващата партия да бъде разследван?
 
От: Интервю със Симеон Дянков

Сериозен си Мантаман признвам те. Ако станеш политик или направиш партия за теб ще гласувам, 2-ри пореден пост ти задавам 1 и същ въпрос, ама отговор нещо няма. Та както и да няма проблем - Не искам да питам, кой е радиото. Та някой бе казал да не спориш с опрделни хора, че ще те свалят на тяхното ниво и после ще те убият с опита си, та смятам, повече да не питам.

Да видиш колко съм форумнто толерантен, ще отговоря на въпроса ти. Комунисти не са само министрите, а обрачите от фирми около тях и всички други мъзрелвци дето чакат на тепсия всичко, та така общо взето. Дай си мнение каква политика да се приложи, която да е най-благоприятна за народа и бизнеса и дръжавата?

P.S. Можеш само да се радваш, че сегашните се раследват, това е много хубаво и лично на мен много ми харесва. Но това, което не ми харесва от къде тръгват доносите и сигналите, справка братята комуняги. И да се аргумнтирам, в миналите правителства, комунистите да са разследвани или някои други?! Просто с всеки твой аргумент повече дълбаеш ама нищо, все ще достигнем до някъде, вярвам още в теб :)
 
Последно редактирано:
От: Интервю със Симеон Дянков

Момчета да споря на тема политика с хора които защитават ГЕРБ и не знаят срещу кой от техните министри е заведено дело и твърдят че Цонев е от БСП е меко казано мазохистично от моя страна.
Надъхвайте се колкото си искате и само да не си забравите гегите за да изпълните повелята на новият ви вожд. Амин
 
От: Интервю със Симеон Дянков

Ееееее сега не се обиждай, тука се считат за културни и успяли хора, такива БСП-ски измъквания, не говорят добре за теб, но както е казал Рей Чарлз - Hit the road Jack;)
 
От: Интервю със Симеон Дянков

Бях решил да не пиша повече в тази тема но просто съм покъртен от начина ти на мислене споделян от доста хора във форума. Колко трябва да ти е промит мозъкът за да твърдиш че всеки който каже нещо против партията на този дето носеше на бай Тошо куфарите е комунист. Или максимата е проста кой не лиже задника на ББ е червен, също като едно време по митингите - кой не скача е червен. Само дето се оказа че тези дето бяха на трибуната и те са червени. Да времената се менят нравите не.
 
От: Интервю със Симеон Дянков

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Последно редактирано:
От: Интервю със Симеон Дянков

255738_10150209952009440_653684439_7074036_2905612_n.jpg
 
От: Интервю със Симеон Дянков

Ей мантаман аз казвам ли ти, че си Мизерник, не ама май съм на път да ти го кажа. Отбягваш въпроси, който знаеш квото и да кажеш ще лаеш срещу собствните си доводи.
Минчо, това че последните 18 години си се възползвал от краните ни НАРОДНИ ПАРИ и ти е било кеф да не правиш нищо и пари да взимаш, само за това трябва се гръмнеш. Както в друга тема писа виждам те какъв "предприемач" си чак ми е жал за теб и ми става същевремнно гадно. Ти щом за един шибан касов апарат ревеш, прави си сметка ако бяха още на власт 3ните как щяха ти разгонят фамилията от данъци, ама как ще ревеш срещу тоз дето ти прави кефа, нале?

Знаеш ли колко ми дреми, кой е на власт. Дреме ми на политиката, която прилгат, видимо е добра щом ти ревеш срещу нея и приветсваш краденето :D :D :D

Като те питам икономически въпрос или политически въпрос мълчиш като п***а, така че ако ще ми говориш врели не кипери, хващай си пътя и отивай в Русия, там ще ти е най-кеф, дори се чудя още кво правиш тук.

Хайде със здраве
 
От: Интервю със Симеон Дянков

Мизерник може да викаш на мизерния си баща дето те е метнал на килима и мизерната си майка дето те е събирала с лъжичка. Нито си ми на годините нито на образованието за да се опитваш да ми държиш такъв тон.
Преминаваш границите на добрият тон и може да съжаляваш

Ей мантаман аз казвам ли ти, че си Мизерник, не ама май съм на път да ти го кажа. Отбягваш въпроси, който знаеш квото и да кажеш ще лаеш срещу собствните си доводи.
Минчо, това че последните 18 години си се възползвал от краните ни НАРОДНИ ПАРИ и ти е било кеф да не правиш нищо и пари да взимаш, само за това трябва се гръмнеш. Както в друга тема писа виждам те какъв "предприемач" си чак ми е жал за теб и ми става същевремнно гадно. Ти щом за един шибан касов апарат ревеш, прави си сметка ако бяха още на власт 3ните как щяха ти разгонят фамилията от данъци, ама как ще ревеш срещу тоз дето ти прави кефа, нале?

Знаеш ли колко ми дреми, кой е на власт. Дреме ми на политиката, която прилгат, видимо е добра щом ти ревеш срещу нея и приветсваш краденето :D :D :D

Като те питам икономически въпрос или политически въпрос мълчиш като п***а, така че ако ще ми говориш врели не кипери, хващай си пътя и отивай в Русия, там ще ти е най-кеф, дори се чудя още кво правиш тук.

Хайде със здраве
 
От: Интервю със Симеон Дянков

Ей Минчо, не намесвай тука родители ми.

Много се радвам, че не съм с твоето образование нито на годините ти, ако бяха на 40 и косур като теб, без никаква преспектива, щях да се слушвам добре в констуктивна критика или нещо по радикално.

Ей Минчо, твърдиш че имаш образование икономическо и бъкел не вдяваш от икономика, твърдиш че си бизнесмен а ревеш, че Адсенс те кара се рег. по ДДС ревеш. Какво искаш един манаф ли ей така безплатно?!

А какво на Блинки ли ще ме изкажеш. Кво ще му кажеш Блинки банни го, виж го какви глупости говори, накажи го :D :D :D. Mислиш че съм зависим от 1 форум, като теб за да избивам комплекси, жалка картинка си.

Айде в Русия, Минчо. Пари ще ти дам за билет, че да съм спокоен, спасил съм 1 душа.
 
От: Интервю със Симеон Дянков

Я лапето се ядосало. Моето момченце отдавна съм минал нивото ти за което говориш - Моля другарко ама Мантаман ми разпра хастара.
Как да обсъждам с теб икономически теми като ти в живота си не си имал фирма не си плащал данъци не си плащал заплати.
Как с теб да обсъждам политика като за теб политиката започва от ББ
Предишната тема по която ми се лигави на кура беше за отмяната на наредба 18 за касовите апарати - там също се прави на много отворен, а какво стана - точно това което ти казах че трябва да стане - да я отменят.
Та кажи ми точно за какво да си говоря с тебе

Здравейте колеги,

Имам въпрос кога трябва да се регистирам по ДДС, в момента на регистрацията си към Adsene, от момента на първите приходи или след първия чек?

Извинявам се, ако някъде е обсъждано това и пак повдигам същия въпрос/но имам проблем с търсачката на форума/

Поздрави
 
От: Интервю със Симеон Дянков

Ей нещастник си ти си знаеш.

Ако мислиш, че икономиката за теб е фирма, добре - имам фирма, и плащам данъци.

За кой ли път си мисля, че и понятие си нямаш от икономика и бизнес, но той пазара е достъчен показател, а спрямо това което пишеш си личи на кво ниво е и бизнеса ти.

Всеки с коефициент на интелгиентност над 85 може да види в тази а и във вскяа тема в която съм писал и ти си напрегал мозъчни гънки и какво измъди. Кво съм писал кой крив кой прав, те не са толкова заспали както теб.

За разлика от теб, в която тема спореше с Хепи как не трябвло се прави ДДС и рева. Аз пуснах тема и питах. За разлика от теб аз не съм счетовидел и питам. Вадя си прехраната от инвестициони консултации, и се стремя да съм продуктивен гражданин. Счетовдителката ми не бе запозната, надявах се да има комптентен, и да намерих. И не смятам да укривам данъци, както за теб. Това е сюблимния момент в живота ти сигурно.

Виж мишко нека ти го кажа така, уважавам ти мнението че искаш да крадеш и си крал по времето на 3ните и сега някой ти разваля рахътъка, прав си лошо е, че някой посмява да вземе пари от теб и да ги дава на народа, ах колко долна постъпка.

Хайде да те видим къв мъж си, колко си напред, обясни О УЧИТЕЛЮ мой какво трябва стане. Какво трябва да направи, правителство, което влиза във власт в най-голямата икономическа криза, с една огромна корупирана администрация?

Отговорими и на този въпрос като толкова мрънкаш, защо не си хванеш багажа и да се чупиш, подлого!?!

P.S. Виждам на къде отиват нещата и ме свали на твоеето ниво има риск да ме надвиееш в простотията и спирам да пиша. Само спамим в темата на Алана. Затова ще те помоля да ми отоговреш на последните 2 въпроса, разбира се ако ти стиска. Позволявам ти и на ЛС да ми пишеш, отоговра си.

Със здраве
 
Последно редактирано:
От: Интервю със Симеон Дянков

Много лесно губиш контрол като те натиснат - това не е добър атестат за психическото ти състояние, а финансови консултации може да даваш само по форумите и в мечтите си - защото си много далеч от реалната икономика.
Е последно като си правих банкова сметка ми искаха 18 години.
 
От: Интервю със Симеон Дянков

Просто смятам, че не е удобно, а и неприятно за човека, който е съзадал темата, да се спами.

Виж, човеко - за кой ли път си личи една черта в характера ти, зададох ти преди 2 страници въпрос, не получих отогоро последния пост ти писах, да ми кажеш кво мислиш пак не получих отговор. Кво да те правя

Виж да не се оправдавам, след известно време ще разбереш, че всичко което съм писал и казал, че е истина, само недей се тревожи. Направи си труда, можеш да разпиташ хората във форума, тези които ме знаят дали това което го казвам го измислям или не ;) Лошото, е че до тогава ти пак и бъкел няма да си имаш от бизнеса.

Относно годините, направи ли си труда, като копираш коменатри от др. теми да хванеш контекста на поста ми :D :D :D, но толкова ти е и акъла, май много искам.

Виж има ЛС ако държиш и скайпа си ще ти дам, просто се сменя темата. Ако държиш на слава направи си една тема и ще пишем там, ако до там си го докарал с избиване на комплекските.
 
Последно редактирано:
От: Интервю със Симеон Дянков

За да избиваш комплекси първо трябва да ги имаш, а как се познава дали един човек има комплекси - Елементарно само за това говори.
Айде бегай да спиш че утре ще се успиш за училище.
 
От: Интервю със Симеон Дянков

Без грозни селски прояви ще помолим, щото в нашта фирма ни е кофти да четем каруцарски лични нападки и удари под кръста с въвличане на семейства и тн. Нещата трябва да се правят с финес и галантност, като ЕНТЕЛИГЕНТНИ хора!

събота, 09 април 2011 София

Щатни агитатори във Фейсбук и Туитър назначава БСП за кандидатпрезидентската си кампания. Това предвижда специална стратегия на Антон Кутев, представена днес на соцпленум.
По 10-15 младежи във всеки град ще хвалят социалистите в интернет форумите. Те ще имат и специалната задача да хулят кабинета.

Хакерски екип от 15 души ще следи работата им от "Позитано" 20. Фейсбук началниците от София ще контролират колегите си по места и ще проповядват партийните цели в интернет форумите на националните медии


И ето я най-новата грозна кампания - http://www.facebook.com/event.php?eid=179385368766899
Действително силен ход на ПР-а им, доста хора се връзват, ама като се зачете човек се виждат 10 души, дето плюят, без да могат да се аргументират, а останалите цъкват Like без да си дават сметка, че стават жертва на черен ПР.

Е това е, да се види с какви долни похвати си служи опозицията......
 
Последно редактирано:
От: Интервю със Симеон Дянков

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Последно редактирано:
От: Интервю със Симеон Дянков

Ебати пак съм се минал и бачкам без пари ще ме санкционират от синдиката. Докато не ми платят дума нема да кажа повече.
Абе Агейнст, а не ти ли е малко кофти като гледаш че гадните комуняги са се сетили да правят агитация в интернет докато вашия вожд ви праща да пасете овцете
 
От: Интервю със Симеон Дянков

~~~~~~~~~~~~~~~
 
Последно редактирано:

Горе