Интервю с истински хакер на 14 години

ReminD

Well-Known Member
Е , нямам си работа :D , хайде да се посмеем малко



Elunez : Представи се на нашите читатели и разкажи откога се занимаваш с хакване?

Flame : ем няма да кажа кой съм ,само знайте че ника ми е Flame.Занимавам се от година някъде, тогава почнах да уча php .

Elunez : На колко години сте?Също така имате ли отбор ?Някакви постижения да споменете?

Flame : На 14 съм . Ем хакнах сайта на даскалото ми , но не съм го спирал и няям отбор.

Elunez : Какви познания имате ? владеете ли някакви програмни езици ?

Flame : Ем почти цялото php , Visual basic script sega u4a C

Elunez : Разбрахме от други хакери , че хакерите в България използват най-много exploits? Ще ни разясните ли малко повече относно този метод?

Flame : exploitite sa dupki v za6titata na saita, no ne se izpolzvat exploiti nai 4esto , dupki kato slabost v $_POST naprimer v php moje6 da kontrolira6 sesiqta na nqkoi.


Elunez : Защо нямате отбор и това означава ли ,че сте самотния вълк в България и обичате да работите сами ?


Flame : s XSS hakvane moje6 da vzeme6 parolite na userite v daden sait.ne obi4am da rabotq sam, bil sam v otbori i ne sam samoten v1lk.

Elunez : Имате ли собствен сайт или комуникирате посредством private форуми?

Flame : forumi nqma da kazvam no da komunikiram

Elunez : Някои от последните ви постижения?

Flame : ve4e po4nah da s1zdavam raboti ili da izprobvam za6titi na saitove

Elunez : Мислите ли , че в България има много хора , които се мислят за хакери и според вас защо е така?

Flame : emi da, taka e 6toto pove4eto se zabavlqvat kato hakvat


Elunez : След като се занимавате със създаването на сайтове , знаете ли думи като СЕРП , СЕО , PR ? какво означават ?

Flame : NE no znam dumi kato RFI,LFI, tova sa s1kra6teniq


Elunez : Нещо да кажете на нашите читатели?


Flame: Don't Learn To Hack, Hack To Learn. , The internet is based on share. The hackers are there to make people go by that rule.



http://arthackers.blogspot.com/2009/11/14.html
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

Нека да разсъждаваме върху това:
Elunez : След като се занимавате със създаването на сайтове , знаете ли думи като СЕРП , СЕО , PR ? какво означават ?

Flame : NE no znam dumi kato RFI,LFI, tova sa s1kra6teniq
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

Нека да разсъждаваме върху това:
Elunez : След като се занимавате със създаването на сайтове , знаете ли думи като СЕРП , СЕО , PR ? какво означават ?

Flame : NE no znam dumi kato RFI,LFI, tova sa s1kra6teniq
Той се занимава с хакване на сайтове и правене а незнае какво е СЕРП, СЕО, PR :lol:
Страшен хакер и програмист е този!
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

Ех пълно е вече с хакери навсякъде.... :twisted:
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

Кога ще спрат да наричат script kiddie-тата хакери... Да прочетеш 3 туториала, да пуснеш 1 сканер и да пуснеш 2 експлойта не е хакване... това го може всяко хлапе с елементарни компютърни познания и 1-2 седмици четене и занимавка... boring
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

кво ти пука бе мастър
контента да върви :)
само на тебе ти пука.. средно статистическия човек просто се кефи само на тайтъла и докато гледа/чете после си мисли и за ебане и простотии...
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

То е необяснимо не само за децата. Сума ти народ, включително и медиите, наричат кракерите хакери и на никого не му прави впечатление. Все едно да наричаш касоразбивач експерт по сигурността.
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

абе аз първо викам като се се премахне лафа alt таг, тогава да мислим за по-сложни неща като хакери, кракери, крекери и солети

<alt>хакери</alt>

 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

Оооо с колко такива съм си говорил :D:D:D Един помня че ми обясняваше как хакнал импулс.бг щото му били изтрили една от снимките... седял 4 дена без да спи със 5 пуснати компютъра и чакал някъв порт да се отвори.. та после програмистите не могли 1 седмица да го оправят... и накрая платил глоба 3000 лв. щото го засякли по ип-то...
п.п. сори за изпуснатите запетайки
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

Оооо с колко такива съм си говорил :D:D:D Един помня че ми обясняваше как хакнал импулс.бг щото му били изтрили една от снимките... седял 4 дена без да спи със 5 пуснати компютъра и чакал някъв порт да се отвори.. та после програмистите не могли 1 седмица да го оправят... и накрая платил глоба 3000 лв. щото го засякли по ип-то...
п.п. сори за изпуснатите запетайки

Токова способен и кадърен хакер с толкова компове как не се е сетил да ползва прокси ми е много интересно :lol::lol:8)
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

това като едно време, всеки искаше да е борец - а сега всеки иска да е хакер :)
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

кво ти пука бе мастър
контента да върви :)
само на тебе ти пука.. средно статистическия човек просто се кефи само на тайтъла и докато гледа/чете после си мисли и за ебане и простотии...
Е, не това не е истина, направо ме уби от смях... :lol::lol:

И на мене ми направи впечатление въпросното изречение за СЕО, ПР, СЕРП, ама това са неща които не ти трябват за да направиш един сайт. Това са термини от онлайн маркетинга, или по точно - Сърч Енджин Маркетинга.
Аз съм правил сайтове отпреди да чуя що е СЕО, ПР, СЕРП.
За нещастие или може би за щастие още не съм хаквал нищо, ама нямам и мераци.
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

Оооо с колко такива съм си говорил :D:D:D Един помня че ми обясняваше как хакнал импулс.бг щото му били изтрили една от снимките... седял 4 дена без да спи със 5 пуснати компютъра и чакал някъв порт да се отвори.. та после програмистите не могли 1 седмица да го оправят... и накрая платил глоба 3000 лв. щото го засякли по ип-то...
п.п. сори за изпуснатите запетайки
На мен един Ангел ми беше казвал, че бил хакнал сайта на Русия и след това са щяли да го съдят ама му се разминало :D:twisted:
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

То ако за такива дребни неща се обявяваше някой за хакер аз отдавна да съм станал свръх гениясал хакер. За разлика от него аз поне съм правел демонстративен хак на форумен хостинг (след демонстрацията дадох подробен report за дупката на админа), както и хакове на няколко програмки с идиотски защити. Не се смятам за някакъв свръх хакер, но не смятам, че разни лапетии трябва да петнят честта на хакерите и да се редят "барабар Петко с мъжете" за това, че са успели успешно да си включат компютъра.
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

Ми има black-hats, white-hats и gray-hats, съответно кракери, секюрити фиксъри и такива, на които общо взето им е все тая.
При всички случаи са кодъри, така че това се явява най-пълното описание.

Не знам дали по разни сайтове си срещал "core hacks" (за някой форум или CMS, примерно) или нещо подобно.
 
От: Интервю с истински хакер на 14 години

няма такъв хакер досега !

НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ХАКНЕ СИНИЯ ЛЪЧ НА НАСА !

youtube.com/watch?v=1so1TWZE-qQ

ИЛИ ТОВА : nasa.gov
 

Горе