Интервю с мен ;)

Браво бате :) много хубаво интервю кой знае може пък по натам и по ТВ да те дават нищо не се знае :p успех
 
inviSible каза:
Браво бате :) много хубаво интервю кой знае може пък по натам и по ТВ да те дават нищо не се знае :p успех
Дано. Единственото предаване за което се сещам е Мрежата по Скат. Ама там правят ревюта само на "готини" сайтове.
:wink:
 
Blinky каза:
inviSible каза:
Браво бате :) много хубаво интервю кой знае може пък по натам и по ТВ да те дават нищо не се знае :p успех
Дано. Единственото предаване за което се сещам е Мрежата по Скат. Ама там правят ревюта само на "готини" сайтове.
:wink:
Кво значи готини сайтове? Да изглеждат добре или да имат няква полезна функция. . . много ми е интересно това разделение на сайтовете. . .
 
Anabel, просто иронизирам, а след като го написах и леко агонизирах. :) Имам предвид че правят ревюта на некви сайтове еднодневки, които си правят офлай реклама, поради простата причина че са толкова зле в онлайн маркетинга, че се прибягва до второстепенни предавания като това.

Вече не го гледа, няма какво интересни на предложи на хора като нас. Спомням се за ревю на сайт, с тематика: "полезни съвети за вашият любимец" или "чат рум" ей такива. Умирам от кеф да се набутам в някой чат рум и някой пикльо на 12г. да ми каже че съм тъп. :) За това живея всеки божи ден, ако ме разбираш. :)

Дразня се че предавания кате тези не обръщат внимание на сайтове, наистина с полезно съдържания и такива, които могат да ти влезнат в употреба. Най-малко профисионална, не ме интересува как да си изпикая кучето, без да опръскам патналона си, а как да направя хобито си популярно в нета или нещо такова.

Сори, coolice за офтопика. Сега малко по темата. Мисля си че трябва интервюта като тези и на други собственици на форуми и общества да присъсвтват. Не говоря специално за това, за да не прозвъчи акто реклама, но за подобни. :wink:
 

Горе