Продава се: Интернет магазин

nikolov42

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Добро утро на всички,
предлагам за придобиване, ако на някой му трябва и прецени, че би могъл да развие, интернет магазина https://prodava.online/bg/
Изграден на една от добрите e-commerce системи с доказано добри възможности за извършване на интернет търговия.
Инсталиран, конфигуриран, преведен на български с възможност за многоезичност.
Настроен за извършване и извършва коректна продажба.
Към момента е зареден с демонстративни продукти с цел "тест" за онагледяване работата на системата и темата, които няма да бъдат включени в продажбата на магазина.
Ще е нужно новият собственик да зареди магазина с негова стока или да договори такава с доставчици.
Не продавам отделно системата, темата, домейна или хостинга, както и стоката заредена в момента.
Предлагам това което се визуализира във вида и функционалностите които е показано и демонстрирано, като средство за развиване на онлайн търговия.
Предложението ми е насочено към тези, които имат желание да стопанисват, а нямат свободно време да си направят сами магазин или имат други причини за осъществяване на подобен проект.
Магазинът е чисто нов, няма налични продукти, не е разработван до сега. Има възможности за надграждане с определени функционалности и различна от демонстрираната визия.
Хостинга и домейна са платени до края на годината в добра хостинг компания.
При желание и сделка, може да бъде прехвърлен целия акаунт за хостинга и ще станете едноличен собственик на хостинг плана и магазина, а има възможност магазинът да бъде премествен или новоизграден на предоставен от вас желан хостинг или домейн.
Оказвам пълно съдействие при прехвърлянето.
Осигурявам почасово запознаване/обучение/ в администриране на системата и темата.
Това е накратко.
Вероятно някой ще попита за цена: Цената ще бъде обсъдена между нас и конкретизирана след детайлно обсъждане на варианта за придобиване в предвид това, че вариантите са много и различни.
Идеята ми е, ако някой сметне, че би могъл да го развие и да му бъде полезен, а не на всяка цена да се "отърва" от него.
При осъществена сделка съм подготвил и не малък подарък за закупилия магазина, който ще предложа като приятна изненада.
Готов съм да обсъждаме и отговарям на въпроси свързани с темата на [email protected]
Бих се радвал, ако обявата ми се приеме, като сериозно бизнес предложение в идеята и духа на форума "Предприемач".
Хубав и успешен ден!
Поздрави!
 
Последно редактирано:
Все още се продава.
Подсещам, с идеята, че може на някой да му потрябва.
На разположение за обсъждане сме.
 

Горе