Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Благодаря ти за ентусиазмът да споделиш тези полезни записки с нас! Очаквам и аз с нетърпение да прочета още :)
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Аз съм ЗА всичко :D Доста интересно и полезно. Ако знаех как да дам Rep Power, щях да дам всичкия Rep Power :D
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Аз съм ЗА всичко :D Доста интересно и полезно. Ако знаех как да дам Rep Power, щях да дам всичкия Rep Power :D

Звездичката долу в ляво под някое мое мнение. ;)
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Аз съм нов и не виждам таково чудо. Сигурно трябва да минат онези 10 дена и да направя няколкостотин коментара.
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Аз съм нов и не виждам таково чудо. Сигурно трябва да минат онези 10 дена и да направя няколкостотин коментара.

Може и заради това да е.

Ето виж иначе от къде става 'номера': reppower.png

Между другото аз съм от 2007 регнат във форума но чак преди месец узнах от къде се давало :D
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

И аз ще следя с интерес блога. :roll:
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Да кажа само: Публикувах нова записка в блога.

ПС: към админите. Моля наистина, ако е възможно да оправите заглавието на темата.

Благодаря.
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Готов съм с нов пост от блога ми. Приятно четене!
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Поздравления за ентусиазма и от мен! Винаги има какво да се научи, а и подсказките са много важен елемент. Понякога една дума на подходящо място и в подходящ момент може да те насочи в правилна за теб посока. Следя те ..:)
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Готов съм със още една записка под формата пост в блога ми. Четете с наслада!
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Днеска пуснах още една записка. Четете и се образовайте приятно.

Поздрави. Благодарско на Блинки дето ми оправи менюто с шрифтовете.
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Готов съм с нов пост от блога - забравих да осведомя вчера ...

Дайте някакъв "симптом" че поне ги четете, да имам мотивация да ги пиша... Никой нищо не казва не коментира за тях а виждам че имат прегледи :)

Поздрави.
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Ами повечето само четем :)) Ама според мен си се четат.
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Мисълта ми беше да кажете нещо: дали ви харесва, дали - не. Кое ви харесва, кое не разбирате, защото са записки все пак и е малко нахвърляна информацията, макар, че последните постове гледам да са по-подробни и дълги.
 

Горе