Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

lowriderzzz

Well-Known Member
Искате ли да публикувам някоя от записките си под формата на статия/пост? И Коя ? - имам грешки в заглавието.


Здравейте! Реших се да стана малко по-активен във форума, макар че имам регистрация от доста време, но не бях влизал доста често.

През последните няколко години усърдно изучавах маркетинг, онлине маркетинг, икономика, финансова независимост, психология, продажби и неща от този род. Това е все от семинари, книги и аудио книги. Сега като гледам съм си събрал в няколко кашона тетрадките в които си водех записки.

Та въпроса ми е, ще му е интересно ли на някой да ги чете, ако ги направя под формата на пост/статия.

Ето някой от основните теми, кажете коя най-би ви била послезна и интересна.


***Програма: Собствено направено богатство (self made wealth)*** - Как да постигнем финансова независимост. Всичко, което трябва да знаем за парите. Нагласа, подходи, създаване на стойност и от там богатсво

Съдържание на кратко

1-ва седмица: Съзряване като финансов възрастен

2-ра седмица: Създай "игра" на богатсво, на която можеш да победиш

3-та седмица: Поеми контрол върху себе образа си и започни да гледаш на себе си като създадел на богатсво

4-та седмица: Вярвания относто богатсвото. Използвай собствения си ум за да промениш вярванията си.

5-та седмица: Психологията, зад попречването на богатство. Как нашите емоции ни пречат от това да станем заможни и какво да направим по въпроса.

6-та седмица: СТАРХЪТ. Най-голямата пречка за създаването на богатсво.

7-ма седмица: Разликата между богатството и щастието и как да имаме и двете.

8-ма седмица: Създаване на вътрешно богатство и как вътрешното богатсво създава външното.

9-та седмица: Само саботиране: Защо навиците са ключът към дълготраен финансов усепх

10-та седмица: Създаване на МАСИВНА стойност

11-та седмица: Акумулиране на лични активи

12-та седмица: Построяване на дълготрайно богатство


Разбира се това е цяла тетрадка от 80 листа мисля голям формат и всяка една бих я постнал по отделно.


Другото е Print Persuasion или как да пишен добро рекламно описание (sales copy)

Ето съдържанието за него:

Сесия 1 - нагласи - как да си тренираме ума за да пишем по-добри реклами и да комуникираме по-добре

Сесия 2 - Топ 10 урока за убеждаването

Сесия 3 - Разликата между интернет и всякакъв друг вид медия. Повече плюсове и по-малко минуси.

Сесия 4 - Формулата за това как да подредим едно хубаво рекламно описание (sales letter)

Сесия 5 - Най-важното е комуникацията.Как да я усъвършенстваме и да разказваме добри истории.

Сесия 6 - Правило номер 1: Вникни в главата на своя клиент.


И тук всяка сесия ще е в отделен пост.



Имам едно за организация на времето: Стани по-продуктивен (Wake up productive)

Встъпителна сесия 1 - разчистване на умственото ти бюро

Встъпителна сесия 2 - недовършените неща в нашия живот ни черпят енергията

Встъпителна сесия 3 - излез от сивата зона

Встъпителна сесия 4 - Открий нещата, които те ограбват от енергия

Встъпителна сесия 5 - Гравитация на навиците и скорост на преодоляване

Седмица 1 - личен режим

Седмица 2 - Ефекта на пеперудата вътре в нас

Седмица 3 - Настрой вътрешната си игра за съсредоточаване без триене

Седмица 4 - Развий мускула си за съсредоточаване

Седмица 5 - правилото 60-60-30. Външна продуктивност

Седмица 6 - Построй си ритуали, които да действат

Седмица 7 - Излез от сивата зона

Седмица 8 - "Настрой" се за успех и си създай навици, които да ти дават предимство

Седмица 9 - Висшата игра на продуктивността

Седмица 10 - Подреждане и синхрон.

Седмица 11 - почивка и зареждане



това са, имам и още други относто маркетинг канали, докарване на трафик и преобразуване на посещения в клиенти, но няма да имам толкова време да опиша всички. Не знам даже дали някой би имал нужда в България да чете такава информация за това първо да питам.


ПС: как се удебелява шрифта тука (bold) и другите там бъзикни. Виждам че други потребители могат.
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Аз ще ги чета. :roll:
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Аз също ще ги следя с интерес ;)
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

добре ще запрятам ръкави тогава. Но предложете с коя да започна.
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Добре де 107 прегледа и само 3-ма желаещи. Не сте ли тук за да научите неща относно успеха, бизнеса и онлай рекламата ?
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

добре ще запрятам ръкави тогава. Но предложете с коя да започна.

От началото - най-първата тема. :beer:
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Очаквам с интерес
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

И аз очаквам с нетърпение статиите!
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Добре де 107 прегледа и само 3-ма желаещи. Не сте ли тук за да научите неща относно успеха, бизнеса и онлай рекламата ?

Това е защото останалите са шокирани от това, че си ползвал тетрадки.
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Добре виждам, че повече хора проявиха интерес. Ще започвам да ги пускам, само че по предложени на колега от форума ще ги направя под формата на блог в WP. Хем и след време евентуално да се ранкнат в Г. Само да попитам ако си напря блог с безплатен домейн от WP (защото нямам собствен хост още) след време като си закупя и като преместя блога на собствен домейн, дали ще се отрази много фатално това на ранкинга, ако ги преместя с опция редирект да речем 1 - 2 месеца по рано.

Също може да се включите с идеи за име на блогчето.

Поздрави.
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Добре виждам, че повече хора проявиха интерес. Ще започвам да ги пускам, само че по предложени на колега от форума ще ги направя под формата на блог в WP. Хем и след време евентуално да се ранкнат в Г. Само да попитам ако си напря блог с безплатен домейн от WP (защото нямам собствен хост още) след време като си закупя и като преместя блога на собствен домейн, дали ще се отрази много фатално това на ранкинга, ако ги преместя с опция редирект да речем 1 - 2 месеца по рано.

Също може да се включите с идеи за име на блогчето.

Поздрави.

Можеш да си намериш домейн за 3-4лв макс (.сом) - пък като искаш си ползвай пак безплатен хостинг (въпреки, че и платения не е много скъп има по 2лв на месец и се плаща със смс, а пък един колега от форума предлага и по 1.99лв на месец...), та ще ти е по-мирна главата с купен домейн и за хостинга вече в последствие може да се мести, където си искаш...

Обаче, ако ползваш поддомейн. После ще се получи стабилна каша - не си заслужава за 3-4лв... :/
 
От: От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И К

Можеш да си намериш домейн за 3-4лв макс (.сом) - пък като искаш си ползвай пак безплатен хостинг (въпреки, че и платения не е много скъп има по 2лв на месец и се плаща със смс, а пък един колега от форума предлага и по 1.99лв на месец...), та ще ти е по-мирна главата с купен домейн и за хостинга вече в последствие може да се мести, където си искаш...

Обаче, ако ползваш поддомейн. После ще се получи стабилна каша - не си заслужава за 3-4лв... :/

Да.. знам аз че ще трябва да си купя домейн и хост и така или иначе ще го направя, защото има и още 2 сайта а правя и 3те и като е готов тогава. Тоест след около месец най вероятно. Мисълта ми беше до тогава ако ги постна в съб домейн за WP да могат да се ранкват и да може да ги четете после като ги изместя на купения хост много назад ли ще ме дръпне това с ранкинга,( защото вече преписах някой записки на компа ).

А между другото мога ли да купя .com домейн и да го събмитна в WP платформата за блогване ? Чисто технически въпрос.
 
По добре на Блогър ги качи че wordpress.com имат няколко подоводни камъни може да закачиш домейн към блог на wordpress.com за $12 на година или да го вземеш от тях за $18 ОБАЧЕ това не означава че те няма да показват техни реклами там но-адс пакета струва още или $29 -$35 на година и тук следва другото ОБАЧЕ дори със но-адс и закачен домейн нямаш право да го ползваш блога с комерсиална цел (размито понятие) вижте TOS не ще има проблем ама ако някой те нарепoртва от хейт ще ти го спрат с комерсиална цел може да ползваш техния enterprise class managed wordpress hosting от ($500 (да пет стотин долара на месец) грешка) ама са wordpress.com все пак нормално да дъжат най високата цена в бранша

http://en.support.wordpress.com/advertising/

WordPress.com VIP sites are permitted to run ads.

а випа започва от $3750 на месец :)

http://vip.wordpress.com/our-services/#hosting
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Съгласих се с coolice и го направих в Блогър. Смятам да поствам по 2-3 на седмица максимум и тук ще пускам кратки описания.

http://ikrustev.blogspot.com/ - его го адреса ми. За сега има един пост само. Блога не обработен до край от към дизайн и прочие. Не мога да се похваля, че блогването е нещо в което съм много добър.
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Прочетох го, хареса ми, чакаме още ;))). Дори го добавих в списъка си с RSS-и
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Поздравления за полезния сайт. Лично аз ще следя блога с голям интерес.
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Радвам се. В тази тема ще пиша като съм готов с нови постове ;)
 
От: Искате ли да публикувам някоя от записките си под офрмата на стария/пост? И Коя ?

Между другото ако може Blinky или Coolice да оправят името на темата, че е доста сбъркано :)
 

Горе