Искате ли среща на 1.02.2008(петък) София

cecipenev каза:
Blinky каза:
cecipenev каза:
Ти вече знаеш и на кой етаж ли сме, аз не знаех :twisted: :p
Да, видях се с мениджъра на заведението. Трябваше да видя как е обстановката лично - че голямо джамборе ни чака :). Да уточня само, че заведението е малко по надолу към Хладилника и е на три етажа - вижда се. :wink: Срещу пазара на ъгъла на крастовището там (има сфетофар). А и сега за тези които броят сфетофарите. От НДК към Хладилника - 2-ият сфетовар.
:wink:

Радвам се ;)

Ще се видим в петък, ще мина с някой приятел сигурно, да пиинем по 2-3 уискита, да хапна и най-важното е да се запознаем :)
евала адашче :twisted:
 
хахахаха с готиния надпис........нещо от сорта колко пари изкара докато четеш това?
дам ок стоплих каде е
 
Сега ми се обади моя човек, който ми запази местата и попита дали е възможно да се отиде да се даде капаро ?
 
Ами като онзиден като ти запази в 6 следобед блинки спцеиално отиде да му даде капаро защо е обеснявал че не трябват?.

И ние обичаме чиста работа да сме оставили пари и затова специално разкарах блинки да го направи :evil: Каркът ми ще стъпи за пръв и последен път там :evil:
 
Еи сега говорих с блинки предложил му е да му остави на управителя 100 кинта оня разправял няма нужда..... шибан мърляч

е затова се прави така бизнес в бг щото са ни такива бизнесмените и ръководните кадри :evil:


Мр Пиза Яко Съкс
 
coolice каза:
Еи сега говорих с блинки предложил му е да му остави на управителя 100 кинта оня разправял няма нужда..... шибан мърляч

е затова се прави така бизнес в бг щото са ни такива бизнесмените и ръководните кадри :evil:


Мр Пиза Яко Съкс
Абе, пича защо така ни ми взе парите и сега прави така. И му обясних че сме 25 човека и да си помисли пак. Ок, няма проблем утре ще стана и ще му ги донеса. И му обясних че сме 25 човека и да си помисли пак.

Ще стана и ще отида, само мир да има. Спокото батковци. :wink:
 
Blinки, харесва ми, че се държиш на ниво, както и трябва да е.

Вижте сега, не знам с кой сте говорили онзи ден, момчето което е моята връзка е Пешо, той ни познава нашата компания и каза, че няма проблем щом е за мен без капаро, но се е случи така, че утре не е на работа ТОЙ, а някакава г-ца на баш на шефа някаква и правила много номера.

Казах на другата ми връзка в ресторанта утре сутринта да отиде и да говори, че си е за него да не се правят, че ще правя магарии иначе и ще пиша веднага като знам резултата, пък и друг вариант е да се отиде както каза блинки и да се оставят някакви пари.

Вчера имало 25 човека някаква резервация и били на по една салата и тая ***** това се опасявала.
 
Блинки, давам ти на ЛИЧНО един телефон, обаждаш се утре сутринта да се разберете, че ще се чакате към 12 пред МР Пица и ще влезнете двамата и всичко ще е на 6, ок ?
 
Баце споко бе, проблем фактически има много малък, но утре ще се реши, какво се палиш толкова :)
 
oки ама само аз арсенал и блинки ще изпем поне бутилка джак със шаркове (може и 2) а другия форум колко пичят :) направо за страх а и не само те ами и другите агенти :) за храната въобще не говорим че трябва да се мези :)


Аз съм така на моменти паля се бръзо и бързо ми минава :)
 
Ок, аз ти го имам телефона. Даже и сега мога да ти звънна да се разбереме. Точно с него говорех. Един много късо подстриган - не ми се вярва да имат двама мениджъри/супервайзъри. Проблеми няма.

Значи 25-човека на по една салата, споко бате ако трябва и хайвер ще си поръчаме. :) А колко време са седяли? Не ти каза? :lol: Така е бате - пропуснати ползи са си чисти загуби. :) :)
 
Момчето с който си говорил е супер свестен и е казал, че няма проблем, както и сам знаеш, но госпожицата утре е на работа и и знае мн устата, ще я видя утре.

ЩЕ ти дам сега телефон утре с едно момче да отидете, той живее в лозенец и ще те чака в 12 на мр пица :)
 
cecipenev каза:
Момчето с който си говорил е супер свестен и е казал, че няма проблем, както и сам знаеш, но госпожицата утре е на работа и и знае мн устата, ще я видя утре.

ЩЕ ти дам сега телефон утре с едно момче да отидете, той живее в лозенец и ще те чака в 12 на мр пица :)
Не го ангажирвай. Аз ще се оправя.:wink:
 

Горе