Испания беше "културно обогатена" от хиляди Африканци!

По-важна работа може да има човекът. ПиАр-а е важно нещо!
 
Последно редактирано:
Преди две години “бягащи от войната” млади арабски мъже бяха превзели и Лъвов Мост в София, добре че тук “е гадно”, та се изнесоха постепенно за Германия. Направо беше страшно човек да минава от там. Говореше се, че и циганите от женския пазар и орландовци били изпаднали в страх и ужас от бежанците, които нямали никакви задръжки, нападали, крадяли и биели наред, всички били въоражени с ножове.

Чак страшно не, по-скоро неприятно. Там другите цигани, където държат дюнерджийницата, направиха супер кинта. Всеки път като минавах с трамвая имаше 7-8 бежанци на опашка и още 15-20 гощаващи се отпред.
 
Африкански нелегални "обогатяват" американски турист в Барселона, биейки го с колани и ритайки с ботуши:


Хубаво място, Барселона. Много перфектна туристическа дестинация. Всеки иска да отиде там. Нямам търпение и аз. Спокойно място. Супер.

 
Последно редактирано:
Чак страшно не, по-скоро неприятно. Там другите цигани, където държат дюнерджийницата, направиха супер кинта. Всеки път като минавах с трамвая имаше 7-8 бежанци на опашка и още 15-20 гощаващи се отпред.

Абе не знам, ама тия 20 мъжаги като нищо могат да решат да щурмуват трамвая, тежко и горко на хората вътре.

Една вечер имаше над 300-400 душиточно пред билата. Направо изтръпнах като ги видях, после същия ден се коментираше масово и по медиите, че има много бежанци в района. На другия ден имаше 2 буса на жандармерията и 4-5 патрулки. Имаше сао 2-3 групички бежанци по 2–3 души, всичките ги бяха наобиколили полицаите за проверка на документи и личен обиск. Едните ги натовариха директно в единия бус с белезници. Навярно са били нелегални или въоражени.

Факт е, че с тези хора трябва да се внимава, защото не на всчки са им чисти намеренията. Не случайно бяха зачестили случаите на забравени багажи точно тогава, редовно гърмяха контейнери по центъра. Хората се страхуват.
 
Абе не знам, ама тия 20 мъжаги като нищо могат да решат да щурмуват трамвая, тежко и горко на хората вътре.

Една вечер имаше над 300-400 душиточно пред билата. Направо изтръпнах като ги видях, после същия ден се коментираше масово и по медиите, че има много бежанци в района. На другия ден имаше 2 буса на жандармерията и 4-5 патрулки. Имаше сао 2-3 групички бежанци по 2–3 души, всичките ги бяха наобиколили полицаите за проверка на документи и личен обиск. Едните ги натовариха директно в единия бус с белезници. Навярно са били нелегални или въоражени.

Факт е, че с тези хора трябва да се внимава, защото не на всчки са им чисти намеренията. Не случайно бяха зачестили случаите на забравени багажи точно тогава, редовно гърмяха контейнери по центъра. Хората се страхуват.


Носи си оръжие примерно! Защото средната реакция на полицията е 20 минути, а повечето инциденти се случват под минута! Като нищо ще ти ударят някоя ножка, тези "миролюбиви" мигранти. Трябва да направим един уебсайт с една карта, да посочваме къде сме ги видяли за последно и така да споделяме тази информация с всички, всеки да може да види къде аджеба са тези "горещи точки" и да ги избягва.

И между другото, за 10 дни тази тема направи 2,000 прегледа. Работата е сериозна, явно! Учудващо доста българи се интересуват от демографските промени, които настъпват в Европа в момента. Не очаквах чак такъв силен интерес; даже съм направо изумен.

За който чете – радвам се че помагам с ценно инфо, и който желае е повече добре дошъл да се включи, да сподели още информация, съвети, или просто да коментираме. Защото това касае всички нас, нашият бизнес, затова е и публикувано в бизнес форум – не случайно! Ако Европа бива дестабилизирана, хората ще започнат да обръщат активите си в чужда валута, злато, крипто и ще започнат да пестят, пазарът ще се свие и ще настъпи поредната стагнация! Както и се случва във Париж в момента. Магазин след магазин затварят, вече нищо не остана по центъра.

Още нещо, за тези, които не са гледали клиповете от темата: Мигрантите за да преминат границата на Испания, са хвърляли фекални бомби. Направени от кенове от дезодоранти, вътре пълни с фекалии, като също и шишета от Кока-Кола 1-литровки, пълни с урина и с прикрепен експлозивен заряд от външната страна. Също тенекиени кутии от кафе пълни с полу-течна фекална маса, отново с малък експлозив от външната страна. Това нещо се хвърля през оградата отгоре, като при полет се пръска и ако попадне в очите/носа/устата на полицай, не се знае дали ще оцелее. Не се шегувам! Дори има сигнали за ползвана киселина, която разтапя кожа.

migrants_spain_1.jpg

Photo credit: Guardia Civil (España)

На пръв поглед това избива на смях, обаче тези нелегални идват от Африка, където е пълно с какви ли не зарази, Ебола, какво ли още не, за повечето от които не сме даже чували! Поставете се на мястото на полицаите. Правителството не ти дава да стреляш по престъпници, а престъпниците мятат по теб биологично оръжие. Логичен изход от ситуацията е да предпазиш себе си и да се отдръпнеш, да ги оставиш да преминат! Полицаите не са виновни. Виновна е управата над тях. Също като нас, полицаите са една не косвена, а пряка жертва на системата наречена Европейски съюз.

Който желае да копира постовете ми в социалните мрежи или блог: е свободен да го прави под Creative Commons Attribution-ShareAlike лиценза. Тоест длъжни сте да посочите автора (мен), и източника (predpriemach.com). Поздрави.

 
Последно редактирано:
Развивай си сайта или някой друг сайт, прекалено много се вживяваш и си хабиш energy-то по разни странични теми.
 
Още инфо, видео отпреди седмица:


А тук испанското население показва колко е "умно" като заявява, че иска още милиони африкански бежанци. Като че ли това ще оправи проблема с вече 40%-те процента безработица в Испания, най-високия ръст на безработни в Европа след Гърция.


Крайно-лявото испанско Правителство подкрепи протестиращите Либерали и заяви, че Испания има нужда от "свежа кръв". Заместването на испанците с африканци също е решение! Промяната на ДНК структурата на испанското население и смесване с африкански гени и култура ще помогне, "да".

Нов икономически "спасителен" пакет беше предложен и одобрен, също така. Испания тегли кредит за €30 милиона евро. Кредитът е за да помогне на африканците да се устроят с жилища, храна, провизии. Кредитът ще бъде изплащан с по-високи данъци от испанският данъкоплатец.

Ето това, дами и господа, е пример какво е "да си изгубил ума и дума"!
Те на юг са били дълго време под властта на маврите и са се облагородили, явно си им е в кръвта. Испания се появява на картата като държава благодарение на Каталония, но и там сигурно вече е същото. Мултикултурализъм, либерализъм и пр. Плановете за световно правителство и още по-голям контрол са много отдавна, може би от векове. За да го направят трябва да размият идентичността на народите. С мюсюлманите много не им се получава защото те се капсуловат в свое си общество и не искат да се смесват, за тия не знам.
 
Развивай си сайта или някой друг сайт, прекалено много се вживяваш и си хабиш energy-то по разни странични теми.


Има нещо такова. Поне хубавото е че хобито ми е да говоря и да пиша, в такъв смисъл не ме натоварва и не ми хаби енергията, а сайт преди имах за подобни неща, обаче вече нямам.

Някои хора обичат да ходят на дискотеки, други да си пилят гумите на магистралата, трети се напиват и повръщат, на мен ми харесва да пиша и да говоря. Не могат да ме разберат милениалите, кво да се прави. Също в разговорите се създават идеи и така прогресираме, не сме маймуни все пак. Никой не е казал, че трябва "да направим нещо", но нека тази тема я възприемем като една пейка, една онлайн седянка, каквото и са форумите в цялост.

Бих се включил и по други интересни теми, ако има, но със сигурност не ми е забавно да обсъждам някакви коли, турбота и други такива безмислени работи. Всеки втори в България коментира "как запалих гумите на баварецааа, брат" или "как го изядааах браат". Без да целя да обидя никой, това просто е скучно и толкова банално, че чак ми се драйфуца.

Теми за технологии също ми харесват, за физика, химия, психология, история и др.
 
Последно редактирано:
Ново от преди 7 часа.

Над 100 африканци са преминали в Испания нелегално, прескачайки оградата.

Вижте ги, всички имат плочки на коремите. Вижте и мускулатурата на третия от ляво на дясно. Това не ми изглеждат на гладни хора. Първия вляво прилича на убиец. А втория, дето си е вдигнал ръцете все едно е спечелил лотарията. Кой ще го храни тоя човек? Какво ще работи необразован, без професионален опит, незнаещ езици африканец? Хирург ли ще става? Самолетен пилот ли? Или инженер по квантова механика.


TELEMMGLPICT000172239698_trans_NvBQzQNjv4BqX7pHcCCmtgwidDdHSvx2cHE86QaQRwDHQBsfS7ZzE-Q.jpeg

Photo credit: https://www.telegraph.co.uk


Всъщност не е това най-интересното. Интересното е че преди около 10 часа, тоест по същото време, от морето са спасени над 600 африканеца, на които Италия са отказали да позволят да акостират! Като "спасяването" е струвало на Европейския съюз почти 400,000 лв. (четиристотин хиляди лева). Пак ги е взела Испания, естествено. Ако не е Германия, Франция, Англия, Белгия, Холандия, Финландия, Норвегия или Швеция – ще е Испания.


Оригиналната изрезка:
More than 600 refugees and migrants were left stranded at sea in a four-day standoff until Spain agreed to take in the charity boat at Valencia.

At least €200,000 euros (about £180,000), 90 percent of that journey’s costs, was paid for by cash from Brussels meant for emergency and rescue services in Italian waters, according to the EU Observer website, which made a freedom of information request to the Italian coastguard.


Article snippet credit: https://www.telegraph.co.uk

-
 
Последно редактирано:
Още. Всеки ден новини. Само в Испания - изверги ти хвърлят киселина в очите, ти им даваш подслон и пари. Отвратен съм дълбоко от тази държава и хората там.


 
Последно редактирано:
Мафията в Мароко получава заплащане от 200 марокански дирхама, или еквивалента на €18 евро за всеки мигрант, който иска да има шанс да премине оградата на Испания нелегално. Докато милиони хора по света кандидатстват с години, учат, вземат изпити, плащат за документи само и само да вземат една смотана VISA, тези тъмнокожи господа, или по-добре да ги наречем войници, понеже те са си точно такива -- войници, преминават за 35 лв. в Испания. Nice.

Скривам снимката в спойлер.

Чувствително съдържание
1534954315_874489_1534964147_noticia_normal_recorte1.jpg
Photo credit and full article: www.elpais.com
 
Последно редактирано:

Горе