Кажете хубав лаптоп-марка и модел

manqga

Member
Препоръчайте ми лаптоп.Да е под 1000 лв.Ще го ползвам предимно за интернет.До сега съм ползвал само toshiba.
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

Ако вземеш Lenovo няма да съжаляваш.
 
Re: От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

dell inspiron - много съм доволен от dell като цяло
`

Само с инспирони съм и са екстра. Преди година взех n5110 и не е мръднал. Препоръчвам го. Моят е i5 и тогава около 1500 вървеше. Сега не знам колко е. Иначе моделът го има с обикновен процесор, i3, i5 и i7. Ти вече се ориентирай според бюджета.
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

Мерси на всички сега ще прегледам препоръчаните от вас модели :)
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

Да спомена, че лаптопите на Международната космическа станция са Lenovo (бившите IBM). Само това трябва да е показателно за качеството им.
 
От: Re: От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

`

Само с инспирони съм и са екстра. Преди година взех n5110 и не е мръднал. Препоръчвам го. Моят е i5 и тогава около 1500 вървеше. Сега не знам колко е. Иначе моделът го има с обикновен процесор, i3, i5 и i7. Ти вече се ориентирай според бюджета.
В описанието му пише че няма 3g модул така ли е ? Ако да доста кофти да разчиташ само на Wi-fi
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

3g модули има на USB има колкото искаш.
 
От: Re: От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

В описанието му пише че няма 3g модул така ли е ? Ако да доста кофти да разчиташ само на Wi-fi

Лично аз съм с Wi-Fi. Покритието е из целия град (в Русе съм), ако все пак мръдна нейде, имам флашка от виваком. Между другото е безценно да имаш една по принцип, че като гръмне единия нет, винаги да имаш резервен.
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

И аз имам флашка с 3G от Виваком. Голямо удобство е.
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

И аз имам такава флашка. Уникален шит е.
Едва става да си запушваш кацата с кисело зеле с нея...
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

И аз имам такава флашка. Уникален шит е.
Едва става да си запушваш кацата с кисело зеле с нея...

Като гръмне основния нет е незаменима, нищо че е бавна. Лично ме е спасявала 2-3 пъти.
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

Еми то и аз имам такава флашка с договор за 2 години ми е така че ще е добре лаптопа да подържа 3g :D
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

Еми то и аз имам такава флашка с договор за 2 години ми е така че ще е добре лаптопа да подържа 3g :D
Щом имаш флашка, лаптопа ще "поддържа 3г", спокойно :) .
Единственото условие е да има свободно УСБ и флашката да е ръгната у него.
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

Пишете глупости, коя от коя по-големи... автора - за къв чеп питаш в бизнес форум за нещо, за което ще те посъветват по-добре в някой хардуерен форум?

Леново са здрави машини, ама НЯМАТ сервиз в България. Да, правилно прочете, нямат! Машините се изпращат в Полша за отстраняване на дефектите, което си е мъка, ако лаптопа ти трябва спешно. Да, с куриер е и т.н., ама друго си е да ти отстранят повредата в България, нали, пестиш време най-малкото което.

Делл България са най-големите боклуци на пазара (по-големи и от АСЕR)... не дай си боже да ти се падне бройка с дефектно дъно, каквито често се изхвърлят в Абсурдистан и много мои приятели имаха проблеми с тях. А най-тъпото е, че сервизите не искат със зор да ги приемат, защото имат policy за отстраняване на дефектите за 24 часа и на пръв поглед проблема с дъната изглежда като неправилно конфигурирани драйвери и затова отказват да ги взимат... един приятел 3 МЕСЕЦА го мотаха от официалния сервиз за София!! Накрая подвиха опашките де, ама все пак 3 месеца да ти забива лаптопа на случайни интервали от време и дори power бутона да откаже да работи... сам си направи сметката.

И като ще купуваш лаптоп - hardwarebg.com и хардуер секцията на форума на дата.бг са идеалните места за консултации. Успех!
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

Аз пък съм много доволен от DELL. Имам една щайга от 4 години и не е мръднала. Преди 7-8 месеца си взех SONY и ... направо се чудя защо никой не ги е споменал до сега.
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

Не са споменати, защото за под 1000 лв. няма свястно SONY. Там плащаш 30% от цената само за марката и понеже не си падам по прахосничеството не препоръчвам SONY.
 
От: Кажете хубав лаптоп-марка и модел

Пишете глупости, коя от коя по-големи... автора - за къв чеп питаш в бизнес форум за нещо, за което ще те посъветват по-добре в някой хардуерен форум?
....
И като ще купуваш лаптоп - hardwarebg.com и хардуер секцията на форума на дата.бг са идеалните места за консултации..
Сигурно щото тука сме все пауър юзъри на такава техника.
Пък споменатите от теб форуми са свърталища на пауър... ентусиасти. :)
 

Горе