Каква е тази гавра от гугъл?

tipin

Well-Known Member
На празничното лого за 3-ти март, както и в полето за търсене излиза: 'Международен ден на жената'.
 

Прикачени файлове

  • 3-mart.jpg
    3-mart.jpg
    21.9 KB · Преглеждания: 48
И аз не мога да разбера ОТ ДЕК НА ДЕК се гаврят с БЪЛГАРИЯ ?
Писах по темата, явно и зад тях стои някой, анти-българин, и явно успяха да ни втълпят, че Османско иго не е имало, УЧЕБНИЦИТЕ НИ ПРЕПРАВИХА, ся в Интернет има кампания, е честно не знам какво става :(

https://w-seo.com/3-ti-mart.html
 
Сега го проверих - "национален празник на България" излиза - явно са го оправили
 
И аз не мога да разбера ОТ ДЕК НА ДЕК се гаврят с БЪЛГАРИЯ ?
Писах по темата, явно и зад тях стои някой, анти-българин, и явно успяха да ни втълпят, че Османско иго не е имало, УЧЕБНИЦИТЕ НИ ПРЕПРАВИХА, ся в Интернет има кампания, е честно не знам какво става :(

https://w-seo.com/3-ti-mart.html
Хайде недей да преиграваш ;)
 
И аз не мога да разбера ОТ ДЕК НА ДЕК се гаврят с БЪЛГАРИЯ ?
Писах по темата, явно и зад тях стои някой, анти-българин, и явно успяха да ни втълпят, че Османско иго не е имало, УЧЕБНИЦИТЕ НИ ПРЕПРАВИХА, ся в Интернет има кампания, е честно не знам какво става :(

https://w-seo.com/3-ti-mart.html
Гугъл също почете празникът на България, като представи

Като си толкова истински българин - поне внимавай с правописа и пунктуацията
 
Добре де, като толкова много хора "р'ваха" и хейтваха, някой сети ли се да им напише за грешката?

Аз сутринта в 7:30 още им написах и на Doodle, и на Google...хора сме, грешки прави всеки!

* пък има си хора, които се радват на грешката, гледам много драскачи са я удостоили с по една дъъъълга статия ;)
 
  • Like
Реакции: Sky
Случва се, особенно когато на служителя отговарящ за това не му дреме. За съжаление толкова голяма компания не може винаги да е безгрешна. Което е неприятно за нас. Важното е, че са го оправили.
 
Вие сериозно ли си мислите, че някой служител ги прави тези промени на ръка? Всичко тези промени се правят от автоматична система, но явно е станала грешка.

Ма не само, че на ръка го прави, а в гугъл си имат назначен щатен антибългарин, само с цел да направи подобна грешка точно на трети март!
 
Ма не само, че на ръка го прави, а в гугъл си имат назначен щатен антибългарин, само с цел да направи подобна грешка точно на трети март!
Е ти задмина по малоумие и Тъп Хиро ...
 
Вие сериозно ли си мислите, че някой служител ги прави тези промени на ръка? Всичко тези промени се правят от автоматична система, но явно е станала грешка.
А ежегодно кой прави нови лога? Няма как автоматичната система да е направила грешка, защото на трети март винаги е имало един и същи празник. Миналата година защо нямаше грешка? Явно тази година човек е допуснал (не)умишлена грешка.
 
В девбг някой беше хитнал, че имало грешка в id-то, стават грешки, какви са тези заговори, много знаят повечето в google къде се намира България. Оправиха проблема за час, всичко е точно.

Още mistakes, които са правили
 
Хайде ся вие като тия в девбг. Само греки и кусури намирате, чудите се кой да изкарате черен. Сякаш вашите сайтове или програми никога не са давали дефекти ... Случва се. Най-вероятно ги качва някой служител след като ги нарисуват художниците и просто е кликнал на грешноо място или пък има бъг в софтуера. Радвайте се че има дудъл, щото миналата година нямаше изобщо по мой спомен(може и да греша)
 
Добре де, като толкова много хора "р'ваха" и хейтваха, някой сети ли се да им напише за грешката?

Аз сутринта в 7:30 още им написах и на Doodle, и на Google...хора сме, грешки прави всеки!

* пък има си хора, които се радват на грешката, гледам много драскачи са я удостоили с по една дъъъълга статия ;)
Ми толкова им пука. Тя и картинката една мислена... за 3 мин направена.
 
На празничното лого за 3-ти март, както и в полето за търсене излиза: 'Международен ден на жената'.
Не е гавра, просто толкова могат там софтуера. Нещо не са го нагодини добре, дошла датата и изплюло нещо криво. Случва се. :) Да не говорим, че март месец май ни изпуснаха и нямаме мартенички на логото на Гугъл. Но всяка година "подобряват" алгоритъма. Пък и пука ти, важното е, че днес си отворил повече пъти Файса, отколкото Гугъл. А там все си видял поздрави за 3ти март. :) Само се чудя аз кога и фейса ще почне да ни изненадва. Мисля, че достатъчно персонално може да го направи по профилите, щом не и малко по глобал, национале. :)
 
Последното "E" ли трябва да е? :D
9285889b.png
 

Горе