Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

5ROVBABY

Active Member
Предполагам се досещате, чичковците са фейсбук извратеняци, от които искам да изкарам пари. Предимно американци. В момента ги пращам в едно блогче и цъкат по рекламките, но реших да изпробвам и малко афилиейт. Посъбрах им имейлите и вчера направих първата си кампания, смея да твърдя сравнително успешна.
И така - какво да им продавам на тези типове? Ако имате други хрумвания, с радост ще ги обсъдя.
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

какво гледат 80% от интернет потребителите
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

CPA оферти, ако искаш пиши на ЛС колко са на брой и ще те ориентирам ;)
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

„CPA оферти“ е все едно „продавай им стоки и услуги“. Въпросът е какви точно.

Хранителни добавки за подобряване на ерекцията?
 
Re: От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

Хранителни добавки за подобряване на ерекцията?
Някакви даже фри трайли, за които печелиш от шипинга. Мисля, че имаше такива. ;)

Но зависи в какво са заинтересувани. :) Аз не бих се основал само на годините, а на интересите също. ;)
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

„CPA оферти“ е все едно „продавай им стоки и услуги“. Въпросът е какви точно.

Хранителни добавки за подобряване на ерекцията?

Нали са извратеняци, заключени линкове, съдържание към подходящо съдържание , "100 снимки на секси мацки в автомивката", "виж какво направи тя", "тя наистина го направи" и всякакви такива дивотии с едрогърди мадами :) при мен дава около 5-8% конверсия. Когато се закачат и французи става интересно, на действие 20+ долара
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

Хранителни добавки, щом са американци - за отслабване. Може и повишаващи половата активност, щом са 40+:) Не че си нямат на техния пазар, но екзотиката на Европа винаги ги е привличала. Пусни им някакви родни билкови продукти с реклама, че старците в Родопите живеят по 110 години и уважават бабите си поне 3 пъти седмично.:)
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

всякакви такива дивотии с едрогърди мадами :)

Не виждам нищо извратено в големите гърди. Ако търсят снимки на жени с ампутирани гърди (и други части на тялото) - това вече е извратено.

при мен дава около 5-8% конверсия

на действие 20+ долара

Интересното е какво е това „действие“. Дали е регистрация в сайт за запознанства, регистрация в сайт, където се плаща за съдържание, покупка на продукт...

уважават бабите си

Значи ако не ги „уважават“ по три пъти седмично, не ги уважават, така ли? Какви са тези евфемизми?
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

Благодаря на всички за отговорите. Радвам се, че един път имам повече от 2 коментара в тема пусната от мен. :D
Това със CPA е интересна и готина идея, но трябва самото действие да е лесно и бързо (макар и не много добре платено).
Сложното в случая е, че и-мейлите са от името на мадамата (от фейк профила).
Сетих се и за варианта с PPV на снимки, но там вече парите са наистина смешни и не е подходящ за този казус, защото аудиторията е малка.
Засега съм намерил 120 имейла, но работя по въпроса и се надявам в скоро време да ги направя поне 1-2к.
Повтарям, всяка идея е добре дошла!
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

Хапчета за уголемяване на пениса вървят при всички мъже :)
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

Не всички имат малки пениси (и не всички имащи малки пениси вярват на рекламите - част от тях знаят, че няма доказателства, че подобни хапчета действат и се отнасят скептично към сайтове, които продават такива хапчета - така че ако продавате хапчета за ерекция на интелигентни мъже гледайте да няма на същия сайт и хапчета за уголемяване, защото така си гоните клиентите).

Някои имат проблем с твърде голям пенис, но хапчета за смаляване на пениса все още не са измислили, а хирургиячното решение е доста страшно и болезнено.
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

Някакви скъпи играчки, мисли да им продадеш нещо дето комшията им го няма и да се гъзарят с него :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Re: От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

Не, но за всеки има по нещо - за повече семенна течност, някакви либидо енхенсъри, масла, и други. :)

Възглавници с форма на понички, които се използват при хемороиди или такива колани, които се слагат при дископатия и виагра, защото по-възрастни мъже са ми казвали, че като минеш 35 години, вече не бил твърд като на 25
 
Re: От: Re: От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

Възглавници с форма на понички, които се използват при хемороиди или такива колани, които се слагат при дископатия и виагра, защото по-възрастни мъже са ми казвали, че като минеш 35 години, вече не бил твърд като на 25

Дори и реалистични кукли по $4К, от което взимаш 50% комисионна. :) Всичко се търгува. Аз бих проверил интересите им и после от какво имат нужда тази възрастова група мъже. Ако толкова притеснява, че няма да ги уцелиш - пробвай да направиш нещо като гаит, който да им дадеш фри за даунлод, а в него ще блъснеш няколко аф линка. Вижда от сега заглавие - Успехи и желани на 40 г. ;) И за всеки по нещо - аф. за часовници, за хербал симуланти, за отслабване, за дейтинг. :) Естествено в разделени секции. :) Както се вика "комплексен" продукт. :)
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

Действията в ЦПА мрежите са примерно попълване само на емайл, други данни, изискване за SMS, продажба или подобни. Може да разгледате хиляди оферти в CPAlead.com или Peerfly.com . От самите оферти преценявате и ка да се действа
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

Хапчета за уголемяване на пениса вървят при всички мъже :)

Айде бе:

10347532_10201446961654511_5115889444195668227_n.jpg
 
От: Какво да продавам на 40-годишни чичковци?

Реших да пробвам с file locker. Заключих една пикантна снимка на момичето, в и-мейла сложих една като "подарък" и линк към заключената. Реших да ги мотивирам да изпълнят CPA офертата, като им обясних, че така ще ми помогнат в събирането на пари за поддържане на все така добре изглеждащо тяло. Мнения, упреци, препоръки?
 

Горе