Какво купувате най-често от интернет

Какво купувате най-често от интернет

  • Хостинг и домейн

    Votes: 21 63.6%
  • Техника и други стоки

    Votes: 7 21.2%
  • некупувам а продавам

    Votes: 2 6.1%
  • нищо

    Votes: 3 9.1%

  • Общо гласове
    33
От: Какво купувате най-често от интернет

главно джаджи за ПС, хост и домейн също, но главно джаджи за компове
 
От: Какво купувате най-често от интернет

харесвам си нещо и тръгвам по магазините, ако го няма го поръчвам по интернет, така че не съм от най-активните :)
последно рутер и списания съм взимал
 
От: Какво купувате най-често от интернет

Рядко купувам от нета но ако го правя взимам дрехи,маратонки или шапки нещо което,си заслужава.Техника не съм взимал макар,че в момента се мераклисвам на един лаптоп :)
 
От: Какво купувате най-често от интернет

Най-вече домейни купувам. Техника - поръчвал съм телефон и игра за Xbox :D
 
От: Какво купувате най-често от интернет

От магазини в Интернет купувам най-вече книги, домейни и хостинг. Най-много пари съм изхарчил за хостинг и домейни - за книги по-малко (до преди две години обаче статистиката беше точно обратната - тогава още не бях почнал да купувам домейни и хостинг).

Техника се сещам само един път да съм купувал - веднъж си поръчах твърд диск, обаче отидох до магазина да си го взема и не знам дали да го броя за покупка чрез Интернет.

От скоро съм и потребител на VPN.
 
Последно редактирано:
От: Какво купувате най-често от интернет

Домейн и хостинг, както и книги. Другото предпочитам да ги пипна, преди да го купя.
 
От: Какво купувате най-често от интернет

adult неща, шот маъ срам одя у ексшопа

нешта за IM - сървъри, софтове, готови сайтове, акаунти(гмаил,YT,дигг...), pva, проксита...

мноо чипове у покер залите съм вкарал (споко мноо по-вече съм теглил)

от еgay сичко кот си харесам
 
От: Какво купувате най-често от интернет

Не мислите ли, че тази анкета няма да е вярна, защото тук са се събрали хора с точно определени интереси и купуват едни и същи неща. От моите познати няма нито един, който да купува хостинг и домейн - даже не знаят какво е това, но купуват бебешки дрехи, маратонки, парфюми, подаръци и какво ли не още. Аз съм купувала тениски с щампи, които сам си правиш онлайн, също така съм купувала и сребърна гривна.
 
От: Какво купувате най-често от интернет

Гласувах за първата опция, но най-често купувам домейни :)
 
От: Какво купувате най-често от интернет

е то остана за хостинг и домейни да ходим до офисите на фирмите :)

всичко каквото си наумя бих купувала онлайн ......но обикновенно купувам неща , които ги няма по магазините...последно си купих електронна цигара / английска някаква била /от български ел. магазин - да си имам и такава :)
 
От: Какво купувате най-често от интернет

Хората купуват всичко стига да им го предложиш удобно,качествено и на приемливи цени.
 
От: Какво купувате най-често от интернет

Скоро ще купувам маратонки, професионални гримове и фризьорски уреди от ebay.Иначе скоро платих хостинг и няколко домейна. Обаче анкетата е направена така, че не може повече от една опция да се избира. Също така имам намерение и да продавам, което ще се случи след около седмица.
 
От: Какво купувате най-често от интернет

Купувал съм всякъкви тояги от интернет голям фен съм на онлайн пазаруването имам над сто поръчки - много от тях на далавера, но и две много големи тесли.
Първата за която аз съм си виновен от Щатите си поръчх телефон НТС Тоуч преди 2 години за около 500лв със се ддс и митото тука и след половин час борба установих че няма слот за гсм карта защото е по някъкъв щатски стандарт. На другият ден го продадах на познат който заминаваше за Щатите за 250лв
Втората поръчах си Латексов матрак за 300 кинта от Италия от ебай - оня искаше да му изпратя още пари за доставка аз отказах и ми прати парче от матрак.

В крайна сметка като ударя чертата едва ли съм много на далавера но пък си е тръпка.

ПП. Има един грък в англииския ебай продава маратонки направо ме шашва за 5 паунда ги праща от Гърция с тракинг номер и на вторият ден ги получаваш на домашен адрес. Аз за 10лв не мога да пратя нищо по куриер от адрес в София до адрес в София ако е с наложен платеж
 
От: Какво купувате най-често от интернет

Купувам както техника, така и книги предимно. Е, хостинг и домейни - задължително, ама повечето ми покупки са други.
 
От: Какво купувате най-често от интернет

Основно онлайн услуги, защото са част от работата ми, ама освен тях и още маса неща: книги, дрехи, дреболийки разни и тн...
 

Горе