Какво мислите за партия Възраждане

Ето го и другия русофил с турне в ....не, не е Русия. :D

428429455_935731641393260_7258389264395006296_n.jpg

Ако проскоземците случайно мислят, че е фотошоп или колаж от някой евроатлантик:

 
nai-svobodniq-ot-vsichki-png.32598
 
Поредния ReтарD с поредния фалшив профил ни занимава в продължение на дни с неква смешна снимка.. Политик чете вестник!!!
o_O Ама не какъв да е, а вестник, издаван в държавата, която е новият класов/идеологически враг!!! o_O Боже, какво дежа вю ми е тва с 80-те години на миналия век.

Толкова ли ти е трудно да схванеш, че не всички български политици са изцяло отдадени на фашистката доктрина, налага от сащ и ционистите в последните години? Много ли ти е сложно да вденеш, че не всички политици у нас са склонни да продадат род и родина като наркомана в киев? При всичкия нарцисизъм на Костадинов, му прави чест, че не се юрнал да работи за ВПК на сащ, петимен да вкара страната ни в американската прокси война с Русия?

Земи си фашистките разбирания за устройството на света и си ги заври там, където обичаш да си завираш разни неща. В моя мироглед е ок да четеш и Росийская газета, и Ню Йорк Таймс, и Газета Виборча, стига да можеш да четеш и да се интересуваш.
 
Боли ме фара мен, че да ти правя регистрации и да ти пускам копейко. Бегай там да пасеш животните
 

Горе