Какво мислите за партия Възраждане

Чудесно че се включи. Изчисти въпроса с къщата, че това е единственото, което притеснява сериозно. Също малко светлина по въпроса с Константин и връзката му с Гуцанов, ако може. Аз за друго не се сещам. Както казах, това което видях, човека живее доста скромно за нещата, които му приписват гробарите.
Въпросът с къщата:
Всички станахме свидетели на една масова манипулация от НОВА-та бухалка на пеефски, която излъчи репортаж от къщата на Костадин. Там уви, беше пропуснато да се отбележи, че същата е къща близнак. Т.е. това което видяхте с дрона и от кадрите на новата бухалка са две къщи от по 80 кв.м.
Кажете моля голяма ли е къща от 80 кв.м.? Повечето от пишещите тук имат по-големи апартаменти и къщи.
Имотът е с 40 кв. на етаж, представете си за какъв "палат" говорим :) ???...
Та, къщата е купена с кредит от РББ, който се изплаща от доходът на Костадинов от ОбС Варна. Костадин е юристконсулт, доктор на историческите науки, написал книги и филми. АКо такъв човек не може да си позволи къща на цена на апартамент в Младост 3, за каква държава говорим и къде е драмата в случая?
В момента приключват проверки от НАП спрямо Косатадин и семейството му. Не знам колко от вас биха си причинили всичко това, доброволно,само защото се борят за кауза...
Т.н. връзка с Гуцанов беше изфабрикувана, поради факта, че продавача на къщата е жена, която е работила преди повече от 10 г. за въпросния господин.
Колко от вас биха проверили нещо подобно и дали изобщо бихте се сетили да помислите за историята на трудовите взаимоотношения на човек от който купувате нещо? :)
Та, нека не хулим с лека ръка хора, които се опитват да върнат живота в умиращата ни държава и за това жертват всичко, което имат.
Г-н биааро, ако сте работили в апартамента на Костадин, навярно сте обърнали внимание на библиотеката и уникалните книги, които има там?
Не е ли време да гласуваме доверие на четящи хора..., най-накрая?
 
Не разбирам как да тълкувам това, втори път ми отговарят и пак не ми е ясно. Махане на плосък данък за малките доходи, и непроменен за високите доходи - това ли имат предвид?
Останалото е вярно, че от България бягат като от чума. Но, мит е, че данъците ни са ниски, повечето от западните държави имат по-малък % данъци, в Германия дори ДДС е по-ниско.
Да. Това се има предвид.
Данъците ни са ниски в абсолютна стойност. Едни от най-ниските, но като насложим корупционните практики и фактът, че срещу данъчните плащания не получаваме нищо, да стават едни от най-безсмислените плащания.
В Италия например, за рз от 1000 евро, плащат осигуровки от 1000 евро!
Разликата е огромна, но фирмите на Италия не идват насам, а продължават да работят там, защото държавата им създава условия за печелене на доходи на всички нива. /не, че и там няма корупция./
 
Тебе гробари и в кенефа сигурно те преследват...
Тая руска курва не само гробарски медии са го изтипосали, а тоя малоумен опит за агитация чрез кретена автор на темата е пълен т
Хората, които обичат да обиждат и да сипят безпочвени обвинения, обикновенно са пълни с комплекси, за които търсят оправдания в другите.
Това е проблем, върху който ви желая да поработите.
Не е ясно защо сипете толкова обиди, но те не говорят, добре за мнението ви.
 
Костя Копиейкин няма какво да мислим за него, прякорът му говори сам за себе си. Подобни субекти нямат място в политика
Прокуратурата на ГешеФФ опита да забрани Възраждане, но не успя.
В петък съдът отхвърли иска, като неправомерен.
От това по-голям сертификт за качество, здраве му кажи?
Защо не опитват да забранят ДПС или ДОСТ?
 
Н
На предните избори се закачиха, като минаха 1% и взеха субсидия от 1 млн. Очаква се да го повторят и сега. За малко съдът да ги заличи заради неясната съдба на парите. Печели избиратели с идеята, че трябва да коленичим за вечни времена пред Русия.
Такива партии вършат чудесна работа на ГЕРБ, като разпръскват протесния вот.
Това е поредната манипулация, която повтаряте. Фалшива новина.

Възраждане твърди точно обратното. Ние никога не бива да коленичим пред никого.
Нито пред САЩ, нито пред Русия, никога пред никоя световна сила.
Можем и трябва да отстояваме българският национален интерес, като работим с всички в името на своя интерес.
Можем да работим и със САЩ и с Русия, и с Китай, ако това ще помогне на българските стоки и услуги да достигат нови пазари.
Толкова ли е сложно това?
 
Да. Това се има предвид.
Данъците ни са ниски в абсолютна стойност. Едни от най-ниските, но като насложим корупционните практики и фактът, че срещу данъчните плащания не получаваме нищо, да стават едни от най-безсмислените плащания.
В Италия например, за рз от 1000 евро, плащат осигуровки от 1000 евро!
Разликата е огромна, но фирмите на Италия не идват насам, а продължават да работят там, защото държавата им създава условия за печелене на доходи на всички нива. /не, че и там няма корупция./
Ами тука при 2500 лева нетна заплата се плащат нещо като 1000 лева данъци/осигуровки. Имаше една скАла, че изобщо не сме с малки данъци, процентно. По абсолютна стойност да, заради смешния обем пари.

После почват ДДС, и още какви ли не данъци и акцизи, гражданска отговорност, синя зона и последният да затвори вратата.
Много над половината от брутото се връщат в хазната, и като влезеш в болница пак си плащаш, че дори за телевизора, да е пълна гаврата!

Който вдигне още данъците ще бъде изгонен с шутове, като НФСБ лъжците! И от сива икономика правим черна, и това помня как беше.
 
Ами тука при 2500 лева нетна заплата се плащат нещо като 1000 лева данъци/осигуровки. Имаше една скАла, че изобщо не сме с малки данъци, процентно. По абсолютна стойност да, заради смешния обем пари.

После почват ДДС, и още какви ли не данъци и акцизи, гражданска отговорност, синя зона и последният да затвори вратата.
Много над половината от брутото се връщат в хазната, и като влезеш в болница пак си плащаш, че дори за телевизора, да е пълна гаврата!

Който вдигне още данъците ще бъде изгонен с шутове, като НФСБ лъжците! И от сива икономика правим черна, и това помня как беше.
Основният проблем е, че например в Германия данъците са над 50%, но когато дойде кризата всички останаха по домовете си и получиха 80% от доходите си, без да работят.
Т.е. държавата събира парични потоци, но немците карат по чудесни пътища, имат чудесно образование, здравеопазване и силна армия. Ние плащаме данъчни и осигурителни плащания, но срещу това получаваме един мазен индивид, който се разхожда с бронирана джипка и още по-угоен, който се разхожда с торбички БИЛЛА.

Данък корупция е най-тежкия данък, който плащаме ежедневно.
Фактът, че цялата тази машина опита да забрани Възраждане и не успя е доказателството, че пътят е правилен.
 
Тоя бахти мазното копеле, и как само мазно и гладко пише все едно ни има за кретени...
Направо си плаче за бан отрепката, по противен юзър форума не е имал досега
 
Основният проблем е, че например в Германия данъците са над 50%, но когато дойде кризата всички останаха по домовете си и получиха 80% от доходите си, без да работят.
Данъците и тук са над 50%. Над 30% ги прибират още преди нетото, после почват другите данъци. Че и ДДС върху акциз си позволяват, караме с най-високо обложените горива. Което повлиява на всичко останало.
Т.е. държавата събира парични потоци, но немците карат по чудесни пътища, имат чудесно образование, здравеопазване и силна армия. Ние плащаме данъчни и осигурителни плащания, но срещу това получаваме един мазен индивид, който се разхожда с бронирана джипка и още по-угоен, който се разхожда с торбички БИЛЛА.
Туй с БИЛЛА е монтаж, не е мъкнал такова.
Кво да ви кажа, и аз искам тия угоените да се разкарат, ама не помагате много с това. Пасков трие коментари, и още се колебая дали да почна да му сипвам от поне 10 форума. Грозно е някак си как обвинява в платено тролство всичко що не е баш по акъла му . Особено дето възхвалява соца ме инфектира много мощно. Аз бях четвърта ръка човек, само защото съм роден на село.
Данък корупция е най-тежкия данък, който плащаме ежедневно.
Фактът, че цялата тази машина опита да забрани Възраждане и не успя е доказателството, че пътят е правилен.
Те и да искат не могат да ви забранят, ако не е това име ще е друго. Само дето ще е трудно да убедите народа. Преди ви бях заклет фен, правите всичко възможно да ме разколебаете. Ето на, стигнахме до външен форум да ви коментираме, защото триете с голямата гума в Youtube.
 
Тоя бахти мазното копеле, и как само мазно и гладко пише все едно ни има за кретени...
Направо си плаче за бан отрепката, по противен юзър форума не е имал досега
Маймун, стига с тия банове бре, то само за банове и модерация хортувате в туй подобие на форум!
Какъв ти е точно проблемът, аз нещо не разбрах.
 
Данъците и тук са над 50%. Над 30% ги прибират още преди нетото, после почват другите данъци. Че и ДДС върху акциз си позволяват, караме с най-високо обложените горива. Което повлиява на всичко останало.

Туй с БИЛЛА е монтаж, не е мъкнал такова.
Кво да ви кажа, и аз искам тия угоените да се разкарат, ама не помагате много с това. Пасков трие коментари, и още се колебая дали да почна да му сипвам от поне 10 форума. Грозно е някак си как обвинява в платено тролство всичко що не е баш по акъла му . Особено дето възхвалява соца ме инфектира много мощно. Аз бях четвърта ръка човек, само защото съм роден на село.

Те и да искат не могат да ви забранят, ако не е това име ще е друго. Само дето ще е трудно да убедите народа. Преди ви бях заклет фен, правите всичко възможно да ме разколебаете. Ето на, стигнахме до външен форум да ви коментираме, защото триете с голямата гума в Youtube.
Поставете се и вие на наше място. Знаете с колко тролове и каква машина разполагат тези, които убиват държавата ни. Нали разбирате на какво е подложен всеки, който реши да отстоява идеите ни. Представете си тогава, какво огромно количество тролове се изсипва по информационните ни канали и какво ще се случи ако клеветите им останат там. Извинявам ви се лично, ако сте бил наранен и с удоволствие ви отговарям през този независим форум.
 
Поставете се и вие на наше място. Знаете с колко тролове и каква машина разполагат тези, които убиват държавата ни. Нали разбирате на какво е подложен всеки, който реши да отстоява идеите ни. Представете си тогава, какво огромно количество тролове се изсипва по информационните ни канали и какво ще се случи ако клеветите им останат там. Извинявам ви се лично, ако сте бил наранен и с удоволствие ви отговарям през този независим форум.
И това ли е тролщина - линкът към видео, с точен timestamp, където Коцето директно казва как иска да маха плоския данък. Дадох ви го в мнение №1.
Излиза, че се срамувате от думите на лидера си. И Пасков трие ли трие. Аз тоя не бих искал да го виждам в парламента. Лика прилика са с Киро Брейка, дето възхваляват лагерите и човекоядните прасета на бай Тодор.
Последните почнаха да си гукат лично... айде някой дърт лумпен да им се върже, ама и аз да пусна гласа си за Пасков...
Нещо все се мъчите да ме отказвате от Възраждане.
 
И това ли е тролщина - линкът към видео, с точен timestamp, където Коцето директно казва как иска да маха плоския данък. Дадох ви го в мнение №1.
Излиза, че се срамувате от думите на лидера си. И Пасков трие ли трие. Аз тоя не бих искал да го виждам в парламента. Лика прилика са с Киро Брейка, дето възхваляват лагерите и човекоядните прасета на бай Тодор.
Последните почнаха да си гукат лично... айде някой дърт лумпен да им се върже, ама и аз да пусна гласа си за Пасков...
Нещо все се мъчите да ме отказвате от Възраждане.
Никъде не съм споменавал думата "тролщина", нито визирам вас. За съжаление покрай масовите тролски атаки, губим и ценни мнения, като вашето, за което ви се извиних 5 пъти.
Ваше право е да изберете когото решите. Ние отделяме от времето на семействата си, за да създадем организация, която да промени България. За щастие усилията ни се забелязват във всички краища на света, където има българи.
Виждате, че се борим за всеки наш съмишленик, като обясняваме и действията си и се извиняваме за грешките си. Не сме професионални политици, не искаме и да бъдем. Просто се налага. Ако не влезем в окото на бурята, няма как да се преборим с нея.
Вие си избирате кой да заслужи гласът ви. Отговорността е сериозна, защото от активността на всеки от нас зависи дали ще я има или не България.
 
@GORGO , @teriqnbg , моля ви не превръщайте темата в поредната хранилка един към друг. Ще ни се наложи да я заключим, ако не си контролирате емоциите и приказките. Честно казано, не очаквам в теми за политически партии да излезе нещо повече от караници и лични обиди, но дано не съм прав за тази. ;)
 

teriqnbg,​

Aз ви бях почитател не само като глас на изборите. Мислех да оглавя структура на Възраждане, понеже в момента не живея в София, и по нашия край нямате такава.
Киро Брейка е лъжица катран в кацата с мед, похватите му с триене на всякаква критика... Пасков и Брейка почнаха да си приличат и да правят едно и също. Правят съвместни предавания. Аз наистина съм на косъм да подкарам Пасков из половината интернет, не само в този форум.
И все още не ми е ясно как точно си представяте махането на плоския данък, без да ощети образованите и високо платените. Нали това е прогресивната скАла - почти никакъв данък общ доход за ниско платените, и нещо като 40% за нас, осигуровките отделно. Сега в момента данъкът от бруто до нето ми е над 30%, мисля нещо като 34, но трябва да проверя.
Мисля за всички ще е полезно някаква точна и конкретна схема, пускате го на видео, аз го записвам и гласувам за вас. После всички следим дали няма да излъжете. Просто твърденията че няма да има ощетени звучат като ненаучна фантастика.
Наистина, крайно невероятно ми звучи да не съм ощетен, поради липса на средна класа в България. Истински богатите не можете ги хвана, ще си отворят офшорки, и дори сегашното няма да видите в хазната.
И ще се окажем като шофьорите, дежурната дойна крава.
 
Последно редактирано:
Честно казано, не очаквам в теми за политически партии да излезе нещо повече от караници и лични обиди, но дано не съм прав за тази.
Използвах форума като независима от Възраждане платформа, защото в техните върлува брутална цензура. Засега върши работа.
 
Това според коя "независима" агенция го мислите? :)
Ако прескочи бариерата, звънни ми и ще ти подаря 1000 лева. Ще има да почакаш обаче. Няма да се наредите на хранилката, нямате толкова потенциал.
 
Ако прескочи бариерата, звънни ми и ще ти подаря 1000 лева. Ще има да почакаш обаче. Няма да се наредите на хранилката, нямате толкова потенциал.
Потенциал имат, просто решава народът. Аз преди много им се радвах на Възраждане, изагитирал съм поне 20 човека.
Пасков обаче трови идеята, тъкмо с един приятел си лафихме преди малко. Убеждавам го да гласува на всяка цена, но вече и аз се колебая за кого. Щом отсега Възраждане цензурират и решават кой и какво може да пише под видеата им - май ще се окажат по-кофти и от НФСБ. После ме беше срам, че агитирах за Валери Симеонов. По СКАТ поне ми отговаряха на въпросите, тука трият и мишкуват, обадиха се чак като се разбучах сериозно и пуснах тая тема.

Ще гледам да не правя същата грешка. Възраждане ми трият линкове с техни партийни интервюта, с Коцето. Срамуват се от тях си самите. Щели да ми искат членство и пари да ги гледам, аз обаче за нищо на света не си давам личните данни за щяло и нещяло. Почват да намирисват още от сега. Много неща ме кефят у бандата на Коцето, ама ако ламтят да плащам още данъци просто няма да им се получат нещата. Тъй или иначе срещу тия данъци получаваме едно нищо, потъват по частни фирми и туйто.
Някой нископлатен може да им се накефи че ще му падне данъка с 20 лева, ама те тия не висят в нета и не пишат по форуми. Гледат Босфор ТВ, пък там Възраждане нямат достъп. Инфектират реалните си избиратели, изпущат питомното и гонят дивото.
 
Последно редактирано:
Ако прескочи бариерата, звънни ми и ще ти подаря 1000 лева. Ще има да почакаш обаче. Няма да се наредите на хранилката, нямате толкова потенциал.
Абе нищо лично, ама ако твоите хора продължават така, може и те да не минат бариерката...
 

Горе