Какво мислите за продуктите от презентацията на Apple от вчера 09.09.15

Re: От: Re: От: Какво мислите за продуктите от презентацията на Apple от вчера 09.09

Да, това беше. :) Хахаха, пак ме разсмя. :)

И едно допълнение от мен:

8352418R.jpg
 
От: Какво мислите за продуктите от презентацията на Apple от вчера 09.09.15

Момчета, нали не си мислите, че големите компании им е таргет държави като България, в които хората се чудят дали да си купят телефон или да си сменят дограмата ?

Големият iPad се цели към професионалистите, а не толкова към обикновените хора. Иначе промените в iphone не са малки, като се започне от процесора и се стигне до по-здравия екран. В случая се акцентира повече на камерата, тъй като Сапунерките доста време си развяваха коня на тая поляна и беше време да бъдат малко вкарани в пътя.
 
Точно в БГ, не е точно така, защото гузарията е много издигната в култ, както се вижда на много места. Направо са уцелили пазара тук. завърти се около теб и виж колко хора имат iPhone и ще се убедиш сам. Около мен са едно 20-30%, което не е малко, имайки предвид, че телефона не е за 300-400 лева. :) А да, и изключи тези като мен, които не са поклоници на марката, и осъзнават какво друго може да се вземе за тези пари и ще получиш един не малък %, пазарен дял.
 
Нямам нищо против марката, но с мобилните си телефони/таблети не ме привличат по какъвто и да е било начин.

Що се отнася до мнението на Блинки - само в България може да видиш човек говорещ по телефон за 1500 лева, да кара кола за 500.

Също така познавам не малко хора, взели си айфон само заради гъзарията ... и често са ми отказвали едно кафе, само защото трябва да правят вноска за телефона. Хубава работа, ама гъзарска ;)
 
[video=youtube_share;sfkbxzilVC4]https://youtu.be/sfkbxzilVC4[/video]

От тук нататък оставам без коментар ;)
 
От: Re: Какво мислите за продуктите от презентацията на Apple от вчера 09.09.15

Нямам нищо против марката, но с мобилните си телефони/таблети не ме привличат по какъвто и да е било начин.

Що се отнася до мнението на Блинки - само в България може да видиш човек говорещ по телефон за 1500 лева, да кара кола за 500.

Също така познавам не малко хора, взели си айфон само заради гъзарията ... и често са ми отказвали едно кафе, само защото трябва да правят вноска за телефона. Хубава работа, ама гъзарска ;)
+ Само в бг ще видиш хората да карат скъпи БЕЕМВЕТА, но от глад ще умрят, само за да се изфукат пред съседи и приятели.
 
От: Какво мислите за продуктите от презентацията на Apple от вчера 09.09.15

andvsiph.jpg


А В РЕАЛНОСТ...

[video=youtube;H6Ni2gPo5Us]https://www.youtube.com/watch?v=H6Ni2gPo5Us[/video]
 
От: От: Какво мислите за продуктите от презентацията на Apple от вчера 09.09.15

andvsiph.jpg


А В РЕАЛНОСТ...

[video=youtube;H6Ni2gPo5Us]https://www.youtube.com/watch?v=H6Ni2gPo5Us[/video]

True story
 
От: Какво мислите за продуктите от презентацията на Apple от вчера 09.09.15

8)Поредните непотребни играчки които ще ни лапнат паричките! Впрочем аз още използвам GSM QWERTY клавиатура от една финландска марка и е много здрав!
 
От: От: Какво мислите за продуктите от презентацията на Apple от вчера 09.09.15

8)Поредните непотребни играчки които ще ни лапнат паричките! Впрочем аз още използвам GSM QWERTY клавиатура от една финландска марка и е много здрав!

Най-малко са непотребни! Според нуждите е :) Моя не го пускам, но работата ми е свързана с това постоянно да съм на линия.
Друг е въпроса, че много хора си взимат скъпи телефони с уникални функции, а само говорят, снимат и слушат музика на тях.
 

Горе