Какво мислите за този дизайн?

advaworx

Active Member


Здравейте!
Правим нов дизайн на Зийлот Дизайнс, защото... има нужда, а и ще вкарваме много нови услуги и решения..

Та.. качвам два скрийншота от индекс страницата и искам да ви попитам за мнението ви? Харесва ли ви - не ви ли харесва?

*** Така, единият файл е с първия вид меню/хедър, а втория ще е като скролнеш на долу, когато менюто се трансформира и тръгва на долу. При ховър с мишката над проект става черно-бял и излиза кратко инфо за него и така : )


%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BD-%D0%98%D0%9D%D0%94%D0%95%D0%9A%D0%A1.jpg


- - - - - - - - -

%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BD-%D0%98%D0%9D%D0%94%D0%95%D0%9A%D0%A1-%D0%A5%D0%9E%D0%92%D0%AA%D0%A0-1.jpg


линкове за отделен прозорец: линк1 / линк2

Благодаря много, предварително :)
 
От: Какво мислите за този дизайн?

Харесва ми - изчистено, минималистично, общо взето перфектно за портфолио за дизайнер. Единственото което бих ти предложил е да оставиш тъмното "лепкаво" меню и на индекса. Или поне да качиш менюто на нивото на логото, за да ти се запълни хедъра.

Поздрави!
 
От: Какво мислите за този дизайн?

Благодаря много : )
Ще се радвам да чуя мнения и от други съфорумци! С повечко критика ако има такава.
 
От: Какво мислите за този дизайн?

на мен не ми харесва...не мога да ти кажа кое точно, защото нищо не ми допада...
бих го описал като: "нищо особено, обикновен дизайн - няма какво да се променя, по-добре не може да стане"
 
От: Какво мислите за този дизайн?

Като дизайнер към дизайнер хем ми харесва хем не ми харесва.
Изчистеният хедър е готин. Също така и сивият футър. Дясното разделение на футъра си го направил доста добре. Останалото не ми харесва. "Метро" стилът който е за тъч екрани също не ми харесва защото главно ровя из нета от лаптопа си който не е тъч и като видя нещо подобно и грамадно не ми допада.
Дизайнерите които са се научили да работят под HTML5 имат странен вкус или по-скоро на мен не ми допадат особено. С този код могат да се направят чудесии а не от сорта на 20мб страници със скролиращ вид (не визирам твоят проект). Общо казано направи "респонсив" дизайн който да си променя вида при таблети, компютри и телефони. Дизайна ти в момента е в таргет групата на таблети. Това е моето лично мнение надявам се да съм ти бил полезен :)
 
От: Какво мислите за този дизайн?

Според мен е грешка да се търси мнението на публиката, особено на тази тука, която има собствено мнение по всички въпроси. Прави го да ти харесва на тебе, а какво мислят останалите хич да не ти пука. Публичното одобрение е за новобранците, да им посочат грубите грешки и да си понесат градивната критика. Ти отдавна си го минал това, така че довери се на себеси. Най много да те объркат с мненията си тукашните.

По скоро търси мнение дали маркетингово правилно си структурирал страницата, а не дали се харесва на максимален брой хора. Все пак крайната цел е монетизация, нали така.
 
От: Какво мислите за този дизайн?

Според мен е грешка да се търси мнението на публиката, особено на тази тука, която има собствено мнение по всички въпроси. Прави го да ти харесва на тебе, а какво мислят останалите хич да не ти пука. Публичното одобрение е за новобранците, да им посочат грубите грешки и да си понесат градивната критика. Ти отдавна си го минал това, така че довери се на себеси. Най много да те объркат с мненията си тукашните.

По скоро търси мнение дали маркетингово правилно си структурирал страницата, а не дали се харесва на максимален брой хора. Все пак крайната цел е монетизация, нали така.

Право в десетката. Всеки дизайнер си има неговия си поглед към нещата за това и всеки е уникален в дизайните си. Ако всички имаме еднакъв вкус??!!
Действай на теб да ти хареса :)
 
От: Какво мислите за този дизайн?

Право в десетката. Всеки дизайнер си има неговия си поглед към нещата за това и всеки е уникален в дизайните си. Ако всички имаме еднакъв вкус??!!
Действай на теб да ти хареса :)

Когато влезеш във даден сайт, първото нещо което забелязваш е дизайна. Той трябва да се харесва на потребителите особено ако този сайт е на дизайнер.
Тук някои ще каже - всеки има различен вкус. така е - затова както каза @biaaro - да го прави както на него му харесва, дано направи такъв който да се харесва на повечето потенциални клиенти.
 

Горе