Какво мислите за aquaparadise-bg.com

Vik0

Member
Здравейте колеги,

какво мислите за този сайт на Аква Парк-а aquaparadise-bg.com как е направен каква програма за флаш е използвана ? Трудно ли е да се направи подобен сайт ? Имам запитване от мой клиент за подобен като визия и функционалности сайт но не за аква парка, а за джетове. Ако има хора с идеи предложения кое как да се направи може да направим и някакво партньорство с някой !

П.С. ИЗВИНЯВАМ СЕ, ако темата не е за тук, но другаде не успях да публикувам ... :)

Поздрави
 
Здравейте колеги,

какво мислите за този сайт на Аква Парк-а aquaparadise-bg.com как е направен каква програма за флаш е използвана ? Трудно ли е да се направи подобен сайт ? Имам запитване от мой клиент за подобен като визия и функционалности сайт но не за аква парка, а за джетове. Ако има хора с идеи предложения кое как да се направи може да направим и някакво партньорство с някой !

П.С. ИЗВИНЯВАМ СЕ, ако темата не е за тук, но другаде не успях да публикувам ... :)

Поздрави

На някои им е лесно, на други трудно... Щом не знаеш как да правиш флашове, не мисля, че трябва да поемаш тази поръчка.
 
От: Какво мислите за aquaparadise-bg.com

Това, че не знам не означава, че човек не може да се научи и е невъзможно. Точно заради това съм написал, ако има хора с идеи как да реализираме подобно нещо може да се включат да поемем проекта. Ако ли не здраве да е... :)
 
Re: От: Какво мислите за aquaparadise-bg.com

Това, че не знам не означава, че човек не може да се научи и е невъзможно. Точно заради това съм написал, ако има хора с идеи как да реализираме подобно нещо може да се включат да поемем проекта. Ако ли не здраве да е... :)

Не казвам, че не можеш, но изучаването на флаш, за да направиш такъв сайт са си години учене. Едва ли клиента ще те чака :) Иначе да, има тук няколко човека навътре, някой може да се наеме да му го прехвърлиш.

А флаша е труден защото хем се програмира (Action Script), хем трябва да умееш да рисуваш.
 
От: Какво мислите за aquaparadise-bg.com

Колега да прав си за нещата които казваш. За това хайде нека моля колегите които са напред с Flash и могат да се включат да пишат да организираме нещо. Клиента няма зор дори в момента е зает проекта трябва да се почне другия месец средата и може да се работи и 3-4 месеца не е проблем това. Другото което е аз и да не мога да правя флаш има много други работи които да се направят на един уеб сайт които аз мога и не може да мине без тях. Проекта е голям... уеб сайта отделно ще има и категория "онлайн магазин" където няма да е флаш и ще се продават доста работи. Частта която ще е на флаш е само заглавната и информативната за джетовете и останалите атракциони на плажа. Офертата е добра човека е платежоспособен и каза, че няма да пести пари за нищо. Така, че това е шанс да направим с някой нещо добро.... :))))
 

Горе