Какво мислите за CrocMint?

Krasimircho

New Member
Най - напред Здравейте!

Мисля да се захвана с он-лайн маркетинг, или нещо като дистрибутор на разни продукти в интернет. Знам, че се печели много пари от комисионни ..

Тааа, насочил съм се към CrocMint, да промотирам разни билки и лекарства, но искам да се допитам и до вашето мнение:

Някой ползвал ли е тази програма? Ако я е ползвал нека сподели мнението си за нея ..
Видях, че дават 40% комисионна, реално ли е, след като продуктите им са 30-70$ ?
Можете ли да ми препоръчате и някаква друга програма, защото не мисля да се занимавам със само един сайт... ?

Благодаря!
 
OK си е програмата може да се печели... само че ние спецялно напоследък сме по доволни от конверсията на Cashburners продуктите са подобни

прпоръчвам ти да пуснеш няколко сайта накуп така по бързо ще усетиш ефект и да знаеш че лятото не е най силния сезон на хербалките но септември вече близо :) освен това да не се откажеш отначало докато натрупаш достъчно посеттирели на сайта...

пп Ще се радвам ако подкрепиш форума като се регнеш през наш реферал линк не губиш нищо :) и ако има въпроси питаи стараем се да подържаме даунлайна :)
 
От: Какво мислите за CrocMint?

Единия блок в момента ми е към Crocmint и съм доволен поне за сега, не съм пробвал изплащане, защото нямам 100$, но имам 1 покупка за 2 месеца /weight loss/ :D
 
Програмата е хубава и я препоръчвам на всеки. Ако е възможно да се разгледа по-обстойно преди да се пуснеш към някой продукт, даже може да хвърлиш един поглед на общността им и те какво казват, че се продава добре. Но като цяло сайтовете са изчистени, което не означава, че препоръчвам да сте един от милионите с техен тамплейт, а да си намерите нещо уникално; продуктите конкурентни; програмата точна; съпорта отзивчив и каквото може да се сетите полезно, което да ви помогне за продаването през нета лесно на техните продукти. Плащат по няколко пъти, като пейпала им е лесен, удобен и точен като часовник, ставайки дума за плащане. Реални са комисионите, както и това, че и те и ти, както и реферали ти печелите при продажба. Схемата е работеща не само за тази програма, но и за много дуруги, като има и такива с над 50% комисиони, най-често е и-буците и софтуерите. :)

Успехи от мен.
 

Горе