Какво става с tyxo.bg

От: Какво става с tyxo.bg

Има уловка за да ползваш скрития брояч. Трябва да заявиш още в началото, при регистрацията на сайта. После и да искаш няма как да получиш код за скрит. Може и да направиш някаква шашма с кода, който ти дават и сам да си го направиш скрит. Предполагам, че може.

P.S. Последни новини от tyxo: Can't use tyxobg : Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)

girlrepaircarthumb27610.jpg
 
Последно редактирано:
От: Какво става с tyxo.bg

Махнах го отвсякъде вече. Приключвам с тиксото. Добро беше, но така не може да продължава, поне можеше да сложат два реда информация за потребителите.
 
От: Какво става с tyxo.bg

Махнах го отвсякъде вече. Приключвам с тиксото. Добро беше, но така не може да продължава, поне можеше да сложат два реда информация за потребителите.
Аз също го махнах.
И без това имах брояч на сайта ...:wink:
 
От: От: Какво става с tyxo.bg

За краткия период за който ги ползвах ( около 4 месеца )
сайта им беше "down" над 15 пъти
да не говорим, че статистиките им бяха грешни..
 
От: Какво става с tyxo.bg

Какво става еми вече и аз незнам какво става.незнам даже изобщо защо съществува освен уникалните и импресиите(които не е много сигурно ,че ги отчита вярно) за какво ми е друго.Трябва някой доста да се потруди над този сайт за да си върне предишния облик :)
 
От: Какво става с tyxo.bg

С две думи всичко свързано с хост.бг е боклук.
 
От: Какво става с tyxo.bg

Не знам какво се оплаквате на моя сайт показва същите посещения каквито регистрира и аналитикса има разлика от около 20-50 уникални между тях :)
 
От: Какво става с tyxo.bg

прочетох ги и не знам как на вас ви дава такива резултати при мен 1-2 пъти месечно само ми се обърква доста и не показва вярно
 
От: Какво става с tyxo.bg

Точността на резултатите е най-малкия проблем на tyxo. Половината статистики обикновено никога не работят. Говоря за Референции от сайтове, Влизания от търсачки и др. такива. Доста често цялото tyxo не работи. Вечер е почти невъзможно да се логнеш и да си видиш статистиките на заключените броячи щото базата данни за юзърите обикновено е паднала. Да продължавам ли?
 
От: Какво става с tyxo.bg

Още се чудя защо има хора, ползващи тухо?
След всичките проблеми, които създава... пък били те и 2 пъти в месеца (което никак не е малко)
 
От: Какво става с tyxo.bg

Извода е: НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ TYXO.bg ! Има десетки по добри броячи - google analytics, getclicky.Kom и т.н.
 
От: Какво става с tyxo.bg

Някакви идеи за брояч, който да показва в реално време външни страници (конкретен url), от които идва посетителят, и да не е рускоезичен?
Т.е. трябва ми нещо като tyxo.bg , но да работи.
 
От: Какво става с tyxo.bg

да показва в реално време външни страници (конкретен url)

statcounter .com показва дата, час и url
 

Горе