Какъв бях и аз на времето...

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Ех...
Като се сетя преди да дойда в този форум какви ги върших с AdSence и сега съжалявам ...
Мислех си кликвай от време на време днес 10 утре 15 други ден по-малко и накрая си чета пощата от Гугъл :shock:
Така че ви съветвам(тези, който се насочват към там) не правете и вие това защото ще съжалявате след време...
Е..., дано сега ме удобрят и като направя $100 не ми кажат "абе май преди сме имали проблеми... няма чек" :?
 
Ами аз съм с нереално IP... дори съм го сменил, но те може и имената да гледат знам ли
Сега се надявам да нямам проблем и да ме приемат и да почна да печеля...
Ако ли пък не ще използвам други подобни услуги...
Пък за съпорта не ми се говори, пишеш съобщение и след един месец отговор(вече си си забравил въпроса) Би било добре ако имат друг начин за комуникация-Skype, ICQ и т.н. пък дори и по телефона :cry:
 
Въпроса е да не ти се налага да им пращаш имейли защото даже и те не помагат! но вече му фанах чалъма дет са вика и около 300$ на месец от тях не е лоша сума :D да ги ограбя ся колкото моа пак по нататак...
 
Sobieski каза:
Въпроса е да не ти се налага да им пращаш имейли защото даже и те не помагат! но вече му фанах чалъма дет са вика и около 300$ на месец от тях не е лоша сума :D да ги ограбя ся колкото моа пак по нататак...
не ограбваш adsense, а хората които работят с adwords, например coolice, arsenal и др.
 
@Sobieski - бате дори и гугъл да не те хванат - от няколко дни в адуърдс акаунта има плеисмънт рипорт - коя рекламка на кои сайт се е показала и колко кликове са дошли от него, така че един рекламодател като види много кликове от някои сайт и никакви резултати просто ще го изключи от листата за показване и накрая ще останеш без рекламки

Направи си истински сайт докараи си истински посетители и си изкараваи парите почтено и за много време напред щото всичко е до време...

П.С дори DeyanMarkovski е почнал да изкарава по $3-$4 от неговите сайтове така че и ти ще се справиш. Като си от тъмната страна на силата само може да загубиш...
 

Горе