Как ДА си напишем обявата

i0878721963

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
От: Как ДА си напишем обявата

И сега какво?
Пускам коментари, позитивен съм, за разлика от мощните апЪри, пълни с л...АintNo love :)
И го няма и няма заветния батън.

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
От: От: Как ДА си напишем обявата

И сега какво?
Пускам коментари, позитивен съм, за разлика от мощните апЪри, пълни с л...АintNo love :)
И го няма и няма заветния батън.

И слава богу!

i0878721963

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

вероятно админ каза:
Ще има да почакаш. Не се прави така.

Мъ да, как пък не :)
Искам да ми се дилийтне акаунта от този сайт.

ktomov

Premium
Рейтинг - 100%
12   0   0
Ще бъде изпълнено, не се безпокой ;)

i0878721963

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
От: Re: Как ДА си напишем обявата

Ще бъде изпълнено, не се безпокой ;)

Ами айде де) Вече започвам да се безпокоя...
И се оправдават подозренията ми за нивото...не само умственото, но и техническото.
Те всъщност обикновено са свързани и си влияят :)

Atanasoff

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Имам проекти които трябва да започна в най кратък срок. Какво да направя за да мога да сложа тема ?

Atanasoff

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Имах акаунт преди с който съм писал теми и не ми се наложи да да плащам 70 лв. За жалост телефона и лаптопа ми изгоряха и не можах да възтановя по голямата част от акаунтите си. Спешността която спомневам в поста си, не е редно да става повод за шантаж. Интересувам се какви са норамлните условия за да мога да пиша в Пазар и тн.

• Like
Реакции: Sky

redrum

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0

Имах акаунт преди с който съм писал теми и не ми се наложи да да плащам 70 лв. За жалост телефона и лаптопа ми изгоряха и не можах да възтановя по голямата част от акаунтите си. Спешността която спомневам в поста си, не е редно да става повод за шантаж. Интересувам се какви са норамлните условия за да мога да пиша в Пазар и тн.
Форумът си има правила, ако не ти отърват - напусни.

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0

Имаш един положителен реп от мен, останаха ти 1 ден и ще можеш да пишеш.

redrum

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0

Имаш един положителен реп от мен, останаха ти 1 ден и ще можеш да пишеш.
От мен има отрицателен, така че, трудно.

Atanasoff

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Нищо забавно не виждам. По принцип не тълкувам всякакви интернет недуразумения лично.

Освен това се тълкувам като гост в този форум, в който виждам че добре се познавате и сте сравнително сплотени що се отанся до нови членове.

Но тъй като ми redum ми спъваш работата, ще те помоля или да се обосновеш или ще го приема лично.

К.Миланов

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Може да звучи клиширано, но трябва да бъде кратко, точно и ясно. Не всеки обича да чете дълго!

$INeed$

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Re: От: Как ДА си напишем обявата

Може да звучи клиширано, но трябва да бъде кратко, точно и ясно. Не всеки обича да чете дълго!

Да, така е. Тук масово общите условия и правилата на форума от макс 3-4 абзаца не се четат, ти за друго ми говориш. :)

spearfish

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0

Здравейте,
Искам да попитам, защо не мога да пусна нова тема/обява...Не намирам опцията за добавяне на нова тема.
Благодаря!

Горе